2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bütün
adanayı dogurtuyor adam çatır çatır. Medline güzel hastane canım doktorlarıda iyidir
Eminim kadın dogum üzerine hiç gitmedim cikdiye gögüs doktorlarından memnun kaldık. Kırmızı halılar kuaförler eşliginde dogum yaparsın inşallah çok kaliteli bir hastane

Hahahah ben çatlama günü eşimin yuzune baktım sadece ağzımı bile açmadım, bana hiiic öyle bakma dedi direkt dedim tamam ya 3 gün yaptık zaten içerisi kalabalıktır
Benimkide çok yorgundu yatagını açtım yatırdım çokmzoruma gitti galiba ben sabaha kadar yatamadım

Üüüüçç yumurtaaaa ve boyutları şahane 2-4 güne yumurtlarsın canım. Gün aşırı değerlendirin mutlaka

Eğer akşam pik olursa bugünden itibaren değerlendirmeye başlıyorsunuz. İLişki sonrası dediğim şeyleri yapmayı unutma. Biz pikten itibaren 4 gün üst üste değerlendirdik. Ama eşinin de durumuna bağlı 1 dolu 1 boş da gidebilirsiniz.

Testlerde pik göremedin mi sen de ? bu ay neden böyle oldu 3-4 kişi olduk sanırım böyle olan. Umarım güzel sonuçlarla dönersin doktordan
Ben de aynı durumu yaşıyorum. Ateşim çok saçma sapan bu ay. Normalde en geç 17. gün yumurtlardım. Ama bu ay lh testleri de boştu ateş de. İşin garip tarafı son günlerde sağ yumurtalıkta sancı var. Umarım yumurtlamışımdır.

Eklentiler

• IMG_1584.png
    102,8 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_1582.jpeg
    425,1 KB · Görüntüleme: 33
Kuzum ne diyorsun çatlatma iğnesi gerek görmemesine Progestan ve duphaston da aynı şekilde
Beni örnek al kuzum bak ikisde çatladı birisi tutsa yeter. Duphaston al dedim ya kuzum çatlamayı görünce bir hafta iç zararı olmaz. Keseyi görünce gerek görürse progeteron verir zaten. Olacak ben inanıyorum. Yumurtalarınada yorum yaptım galiba arada kaynadı görmedin ben ikiz bebek bekliyorum senden bu yumurtalara

Kızlar ovu testlerim hep böyle çok silik çıkıyor. Anlamadım gitti. Ultrasonda görmesem inanmıcam yani bugün 14. Gün.

Eklentiler

• IMG_7922.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_7921.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 40
Çatlamış canım yumurtan ateşin yükselmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…