2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Zaten lh hormonu yumurtanın büyümesi ya da küçüklüğü ile alakalı değil. Çatlamaya yakın bir yumurta varsa beyne komut gidiyor ve beyin de lh hormonunu artırıyor.
Aynen kuzum ama niyetse moralim bozuldu ya iyi haberler almama rağmen eksik bir şeyler kaldı gibi hissediyorum neden böyle oldum ah insanoğlu neden böylesin halbuki güzel haberler aldım melisaa93 melegim can Papatyamaviss

Senin istediğin gibi olmadı cunku kankam ondan ama dedıgın gıbı kotu bı haber almadın sonucta

Bizim bardak küçüktü sanırım ondan bir tık uzun sürdü ya da biri boşladı

Güzelyalı’ya kimyasalımda gittim ya tiksinti geldi ordan, Muzaffer Şengül’ü de duydum Adana’nın yarısını doğurtmuş herhalde
Medline’daki Sevgi Sarı’dan aldım ben de bu kez dedim sana bi sorayım

Hahahah ben çatlama günü eşimin yuzune baktım sadece ağzımı bile açmadım, bana hiiic öyle bakma dedi direkt dedim tamam ya 3 gün yaptık zaten içerisi kalabalıktır

bence sonraki adım planladığın gibi olmadığı için öyle hissediyorsun canım :) çatlatma iğnesi ve duphaston kullanmak seni rahatlatacaktır psikolojik olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…