2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım ben klomen kullanırken 12. Gün 20 mm iki üç yumurtam olurdu. O gece çatlatma iğnesi olurdum 14. Gün çatlardı. Bence yarın veya bir kaç gün içinde birden pik görebilirsin... Takibi bırakma canım. Ben bu ay femara + vitamin de kullanıyorum ya, bence o vitaminler de erken olgunlaştırdı, şaşırdım ben de görünce, 9. Gün zaten çok erken... bi de havuç yiyorum boş vakitlerimde .. bence seninki de gelişmek üzere canım 14-16. Günlerden umutluyum senin adına

Normalde kaçıncı gün oluyor canım yumurtlama benm 10. Günlerde oluyordu klomen kullandığımda 14. Günü doktor iğne vermişti
Senin yarın doktor kontrolün var sanırım boyutunu ne zaman catlayacagini söyler tatlım

Evet hamilelik başladığında kan sulandırıcı iğneye başlıycakmışım. Estağfurullah 2 sene geçti üzerinden toparlandım çok şükür
Tekme atmayınca doktora gittik o şekilde kaybetmiş oldum. Ama genetik testi muhakkak yapmanı öneririm eşinden de kan alıyorlar çünkü kromozomlara da bakılıyor.

Kız ben agrıdan duramıyorum öyle böyle degil ama saglı sollu sanki adet olacam. Soldaki çatlıyor bence. Sagdakide yerleşiyor mu acep dünde uzayan akıntım geldi şimdide geldi
Senin ateş yarın fırlayacak demedi deme bugünü de değerlendirin bari eliniz değmişken hahhahahah

Bu ay gebelik olurda gerek kalmaz İnşAllah. Banada 1 yıl oldu rabbim nasip eder İnşAllah ikimize de Doktor her ihtimale karşı kan sulandırıcı ilaç kullanırsın demişti

Kuzum peki klomen kullandığın dönemler ovulasyon testi yapmış mıydın? Ve 20 mm olduğunda ağrın sancın ya da uzayan yumurtlama akıntın olmuş muydu? Şuan bende bunlara dair hiç belirti yok o yüzden büyümedi mi acaba diyorum. Sen klomen kullandığında gebelik oluşmamış muydu kuzum. Bir yandan da inofolic içiyorum aslında. Yarın çok merak ediyorum ne dicek doktor ya

Canım benim yumurtlama normalde 16-17-18 bazen 19. Günlerde oluyordu geçen ay inofolic içmiştim geçen ay 14. Gün olmuştu yumurtlamam. Açıkçası bu ay klomen kullandığım için yine erken olur demiştim ama bilemedim. Ay inşallah güzel haberler alırım yarın yarın 14. Günüm bu arada

Senin heyecanını severim ben ya doktor inşallah sana çok güzel şeyler diyecek kuzum.. benim malesef gebelik hiç oluşmadı. Evet akıntım çok fazlaydı, genç kızlığımdaki gibi baya çok ve kıvamlı geliyordu. Yumurtalar 20 mm'ye gelince hiç ağrım olmadı, fark bile etmedim hangi tarafımda olduklarını, çatlatma iğnesi olduktan sonra çatlarken ise yerlere yatıyordum çatır çatır çatlıyordu meret, baya hissettiriyordu.. bence çok belirti arama herkesin tecrübesi başka. Bak ben o kadar akıntıya ve yumurtaya rağmen gebe kalamadım ama belki de sen hiç akıntısız hamiş oluvereceksin güzel düşünelim güzellikler bizi bulsun. İnofolic, klomen vs. Haplar benim gördüğüm kimisinde yumurtlamayı öne çekiyor, kimisinde geriye atıyor, dediğim gibi takılma hiç sen ona. Yarın güzel haberlerini bizimle paylaşman için sabırsızlanıyorum

Bir de benim döngüm klomenden önce 23-24 gündü. O sebeple de ben erken yumurtluyorum. Klomen kullanırken de erken yumurtlamış olablirim yani canım... Şimdi klomenden sonra döngüm 26-27lere çıktı.

Canım inşallah bu son adetin olur sonrası bebiş Bana doktorum 3. veya 5. Gün gelebilirsin demişti bence sorun olmaz diye düşünüyorum. Çokta fark edeceğini sanmıyorum sonuçların

Güzel kızlarım günaydın, sizlerin BAT tarihleriniz de yaklaştı. Ne durumdasınız

outoffit @herseyguzelolacak6 hermionegranger- @brcn95 @fiyonaprensesolan @Dunyamelekoldu @beyons @Damlafzt
Canımm, benim bat muhtemelen 21 Ağustos. Bugün farklı şikayetlerden gittiğim dahiliye doktorum ilaç başlamadan önce Bhcg bakalım dedi ve sonuç negatif. Regl olduğumda yeniden güncellerim sat ve bat’ı.

Herkes için durum ne bilmiyorum ama biz 5. ayı tamamlamıştık deneme sürecinde. Bu ay da olmayınca içimi derin bir hüzne kapladı bile. Eşime doğum gününde bu müjdeyi vermeyi çok istemiştim…

Hamile olan tüm arkadaşlarıma sağlıklı ve hayırlı bir gebelik ve doğum dilerim. Dualarım sizlerle, siz de bizler için dua edin lütfen

Bu arada herkese fikir oluşturması açısından yazıyorum; kanımda ferritin ve d vitamini değerim çok düşük çıktı. Doktor bunları yükseltmeden hamile kalmanın da sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmenin de çok zor olduğunu belirtti. Son birkaç ay içinde kan değerlerinize baktırmadıysanız mutlaka işe buradan başlayın. Yarın ilaçları kullanmaya başlayacağım. Dilerim en kısa zamanda hayırlı haberler alırız. Bir müddet buralardan uzak kalıp işime ve başka şeylere odaklanmayı düşünüyorum. Sat ve bat tarihini yazarım, Eylül bat’a yakın haberleşiriz canlar.
Kalın sağlıcakla

Tamam bunu da deneyeceğim çok teşekkür ederim yardımlarınız için

İnşallah senin darın nasip olur balım valla senin gebe olduğunu duyunca dedim bi ay boş geçti zaten bu ay niye geçiyon dedim sen umut ışığı oldun bana

Merhaba genetik testini nasıl ne zaman yaptırıyoruz acaba? Gebelik öncesi mi? Yoksa gebelik sırasında mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…