2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa canim benim çok teşekkür ederim dark ve La casnde papel biraz bakmistim yeniden başlayayım cok teşekkür ederim

Adetinizden 5 gün sonra niye kanama oldu ben anlayamadım

ay inşallah canım benim sizi görmesemde inanki o kadar iyi bag kurduk ki hiç birinizden ayrılmak istemem bu grupla tümden direk annelere gecsek ne güzel olur

Sagdaki çatlayalı dört gün oldu canım o günden beri degerlendiriyorum bugünde uzayan akıntı geldi bugünü de degerlendirip bırakacam zaten anneme moralim bozuk tadım kalmadı
gecmiş olsun canım annen için cok üzüldüm rabbim şifa versin inş en kısa sürede toparlar sende moralini bozma aksıne moralli olki annen senden güç alsın moral alsın

Yapmıştım kuzum 4 gün arayla aynı marka ile test yaptım koyulaşmıştı biraz ama erken gebelik testi işte.. bata 2 var sabretmeye çalışıyorum bakalım inşallah vardır gerçekten
Hayırlısı olsun canım benim sabretsen iyi olur benim öncesinde silik pozitif çıkmıştı dün dahil bugün şok oldum hayırlısı böyleymiş

Regliniz hemen oldu mu kimyasaldan sonra acaba hatırlıyormusunuz

maşallah canım baya kıpkırmızı çıkmış gecikmişmiydin rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

Ebvet kuzum döllenmenin 12. günü 125 çıktı sonuç. Yarın aynı saatte aynı yerde tekrar verip artışa bakıcam.

Yaaa sen muhteşemsin, çok teşekkürler

Yalnız bişi dikkatimi çekti, hurma yenmiyor diye biliyordum ama burada hurma yenebilir yazıyor.
Tatlı isteğimi hurmayla gidermistim o zaman sonra netten araştırmıstim gebeliğin başında ve sonunda zararlı diyordu hurma için sanırım. Basında tutunmasi için zararlı sonunda da doğumu tetikleyebilir diye hatırlıyorum yine de doktora danışmakta fayda var tabii

Aa iğne mi verdi canım ben ilaçla başladım. Yaa aynı zamanlara denk gelicek hemen hemen demekki.güzel haberler alalım inşallah
Benim ilki femaraydi tutmamisti. Bu sefer iğne vermese de ben isticektim ama kendi yazdı
Ben adetin 4.gunundeyim daha, sen? Muhtemelen benden önce olursun ben çok düşük dozla başladım belki süreç uzar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…