2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eğer için rahat edecekse gidip kan verebilirsin canım. Dediğim gibi bardağın dolu tarafından bakmaya çalışın biliyorum zor. Aynısını 2 defa yaşadım ben de. Yalnız değilsin öncelikle bunu da bil. Eylül ayında nasılsa herkes hamile
Sen bugünden itibaren olabildiğinde kafanı dağıtmaya odaklan kuzum. Sevdiğin şeyleri yap. Hatta imkanınız varsa eşinle bir tatile gidin hafta sonu.

Eşimle tatile gidin yazmışım, düzelttim. Eşinle git kuzum sen benimkini almasanız da olur

Tstilden yeni döndük kuzum gidemeyiz maalesefte yapıcaz artık birşeyler ben kan vereceğimi sanmıyorum ister istemez kendimi dinlemeye devam edicem sadece okulda da kafam dağılır herhslfe 18 tane çocuk halimi görmeniz lazım inşallah eylülde tutar bakalım ya nasip çok erken tuttu demiştim üzülmicem demiştim beklemiyorduk demiştim ama öyle olmuyormuş

İnşallah canım benim çok teşekkür ederimm yanımda olduğun için inşallah öyle olur nasip böyleymiş

Onu hatırlayamıyorum tam ne yaşadım. Ama bir baktım adet olmuşum. Üstelik gününde olmuştum.
Kesin banada dün oldu olan o kadar bunaldım ki havuzda dün akşamda yazdım bi ağrı var diye.. sıcak hava artı hep ayakta neysee bu sisteme sövmeyeyim şimdi.. benim regli günüm dündü uygulamaya göre ama bakalım ne zaman olacak

İnşallah canım benim allah isteyen herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…