2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay sanırım bugün piki gördüm döngümün 28.günü nasıl değerlendirmem gerekiyo ilk defa böyle gördüm çok heyecanlandım. Hep testlerim erkenden bitiyoduuu

Eklentiler

• IMG_4335.jpeg
    188,2 KB · Görüntüleme: 42
öncesinde test yapmışmıydın canım
8 ve 9. Günde innovita yapmıştım 8de çok çok aşırı silik 9da da 8den bi tık koyu ama yine de silikti daha önce de hamile degilken öyle gözüktüğü için önemsemedim açıkçası( hatırlarsan geçen ay da pembe silik çıkartti bana innovita) 10. Gün erken gebelik testi yaptım hiç çizgi yoktu zaten tüm umudum gitti 11. Gün yapmamıştim bile. 12. Günde de öylesine innovita yaptım test yaptığımi unutup gitmiştim kahvaltı falan yaptım sonra bı baktım bariz pembe çizgi. 10. Günde çıkartmayan testi 2. İdrarla yaptım çizgi vardı. Bence kırmızılari görene kadar umut var

döngüm uzun sürecek diye üzülüyordun bak ne güzel oldu :) demek ki bir şeyleri öncesinde düşünüp düşünüp üzülmemek gerekiyor her şey yoluna bir şekilde giriyor :) inşAllah 10 güne pozitif sonuç alırsın canım

Evet canım eylule sarkacakti moralim bozulmuştu ama çok şükür öyle bişey olmadı bir de ayarlamış gibi tatilimize denk geldi yürüyüş de çok oldu kafaya takmadan değerlendirme de oldu bu ay gerçekten hersey güzel oldu inşallah 10 gün sonra da güzel haberlerle gelirim iyi ki varsınız buradan çok fazla şey öğreniyorum, yine buradan ogrendiklerim sayesinde dongum uzun sürmemiş oldu çok teşekkür ederim

Benim 12 gün kaldı önce ben yapayım çıkarsa sonra da sen yaparsın

çok güzel olmuş her şey :) o zaman sabırla bekleyelim pozitifi görmeyi :)

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum. Ben geçen hafta regl öncesi kadın doğuma gitmiştim, sarı akıntım vardı doktorum vajinal muayene edip tahlil yapmadan enfeksiyon şüphesi ile 2 kutu antibiyotik yazmıştı. Reglin 3.günü de hormonlara bakmak için çağırmıştı yani bugün, ama izinli olduğu için başka doktora muayene oldum malesef ona soramadım. Ben antibiyotiği kullanmaya başlamadım ya gebelik düşündüğüm için yumurtlama mı etkiler mi acaba diye siz ne düşünüyorsunuz kullanmalı mıyım ?

A Afratafrac bencr en az 200 yakında hastane yok muydu kuzum 2 gün sonra tekrar vereceğim demişsin. Gerçi 250 şuan özellere göre hiçbir şey. Ben d baktırdım 600 küsür
Ooo ilk tahmin geldi var mı artıran Hadi inş.

Valla izmir de yaşıyorum ve en erken eylül ayına randevu alabiliyorum devlet hastanesinde. Bana uzak yerdeki devlet hastaneleri var ama oraya gidip çekeceğim çileyi gözüm almadı.

Ay sanırım bugün piki gördüm döngümün 28.günü nasıl değerlendirmem gerekiyo ilk defa böyle gördüm çok heyecanlandım. Hep testlerim erkenden bitiyoduuu
Bebeğim demekki sen geç yumurtluyorsun. Bugünden itibaren istersen 1 dolu 1 boş istersen her gün aralıksız 3-4 günü mutlaka değerlendirin. Size kalmış. Biz her günü değerlendirdik.

İlişkiden sonra asla kalkmıyorsun, en az yarım saat yatıyorsun kalçanı hafif yukarıda tutarak. 3 saatten önce duşa girme. Eşin de bugünden itibaren keçiboynuzu özü filan yesin, takviye olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…