2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak ne güzel hedefler koyuyorsun kendine. Emin ol birkaç kilo verdiğinde bile kendini çok çok daha iyi hissedeceksin hem kilo vermek yumurtalıkların daha iyi çalışmasını daha kaliteli yumurtalar olmasını sağlıyor

Evet doğru diyorsun bu ay gebelik düşünmeden hedeflerime doğru kosayim,

Merhaba canım öncelikle tebrik ederim inşallah Sağlıkla kucağına aldırsın.Ben 3 Yıldır gebelik beklediğim için ve aşılama da tutmadığı için bu ay tüp bebek merkeziyle görüşmeye gittim. Tabi hiç ümidim olmadığı için bu ay bir belirti gözlemedim ve test de yapmadım. Önümüzdeki regl de tekrar muayene olacağım regl bitimi histereskopi çekileceğim ve uygun görülürse tedaviye başlayacağım. Bu gruba da katıldım ama psikolojik olarak girip okumak beni daha çok üzüyor gibi ,hatta biraz garip gelebilir kendimi eksik, kadın bile değilmişim gibi hissediyorum bazen. O yüzden istersen beni silebilirsin canım.Hepinize sağlıklı gebelikler dilerim ,sağlıkla kucağınıza aldın inşallah bekleyen arkadaşlar da en kısa zamanda hayırlı haberlerini alsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…