2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Inanin olcagi varsa oluyor. Doktor daha onceki kimyasal gebeligimde yatis verdi 1 hafta rapor aldim ve devamli yattim. Oturur pozisyonda bile durmadim. Hatta online doktor randevulari aldim onlara danistim hafif kayik otursam olur mu gibisine sordum. O kadar özene gene düştü gene düştü. Size diyorum ama simdi bi islaklik hissediyorum korka korka tuvalete gidiyorum. Ama inanin eger tutunacaksa napsanız düşmez. Hele bi bardak bile olmayan çaya imkansiz desem yeri. Güzel düşünelim pozitif enerjimizi yollayalım ❤
Dediginize katiliyorum alacak nefesi varsa yiyecek ekmegi varsa dogacak zaten diyorum. Duseceksede nasibi yokmus demekki ama aman benden kaynakli olmasin diye dusundum birde bir suru bilgi gelince insanin kafasi karisiyor iyice tesekkur ediyorum insallah hepimiz saglikla kuccagimiza aliriz 🤗😘

Daha dün kan verdim beta güzel yükselmişti ama niye kahverengi akıntım geldi anlamadım😞 sümüksü şekildeydi bide
İnşallah devamı gelmez canım yerleşme kanaması denilen şey 5. Haftaya kadar olabiliyor demişlerdi kahve diyorsun bir de.Şunu da duymuştum akıntı kırmızı olmadığı sürece korkmaya gerek yok inşallah çoğalmaz ve kırmızıya çevirmez 🤲

İnşallah devamı gelmez canım yerleşme kanaması denilen şey 5. Haftaya kadar olabiliyor demişlerdi kahve diyorsun bir de.Şunu da duymuştum akıntı kırmızı olmadığı sürece korkmaya gerek yok inşallah çoğalmaz ve kırmızıya çevirmez 🤲
İnşallah ya . Takip ediyorum bakalım devamı gelmedi çoğalma yada kırmızıya dönme falan olmadı. Gelirse yarın koşar giderim doktora artık

İnşallah ya . Takip ediyorum bakalım devamı gelmedi çoğalma yada kırmızıya dönme falan olmadı. Gelirse yarın koşar giderim doktora artık
Canim korkma bazilarinda olabiliyor ama tedbir amacli muaneye git bence ilac verebilir belki ilerisi icin

Canım üzülme benim de pazar günü öyle bir akıntım olmuştu misafirim vardı çok ayakta kalmıştım. Ama tam adet günüme denk geliyordu yerlesme kanamasi dedi burdaki arkadaşlar gerçekten de sonra devami gelmedi. Sen de takip et ama bence seninki de yerlesme kanamasi.

canim aynisi bende oldu 4. haftaya girmeden olmustu hatta regl olcam saniyodm kahverengi leke geldgi icin dedgn gibi smuksu yapidaydi.. sonra lekeler devam etmeynce suphelendm test yaptm pozitif cikmisti yerlesme kanamasidir devam etmesse eger

kizlar öglenden beri bakamiyorum buraya bugun bulantim.cok artti benim. surekli bulanti hissi vardi sabahtan beri gecmedi. sadece cok az oldu bazen ama aksamdan beri cok fena... az once uykuya dalayim bari dedm uyutmadi bu bulanti napcam ben istifra yok ssdece bulanti off 😣

Benimde 5. Ayda sonlandırıldı canım pıhtılaşma bozukluğu varmış zaten sorunlu kanamalı bir gebelikti sonra erken suyum geldi.Çok geçmiş olsun senin süreç nasıldı🥺
Zordu canım ya ben izmirde iyi olarak anılan doktorları tercih etmiştim ama geç teşhisler sebebiyle bebekte triploidi çıktı okadar test yaptırdık özelde sonuc alamadık ege üni araştırma hastanesinde koyuldu teşhis 6. Ayda yaşama ihtimali yoktu bebegin ya doğmadan yada doğduktan sonra kaybedersin sonlandırmaktan baska seçenek yok dedikleri için suni sancı ile normal doğum oldu benim. İnşallah bu sefer her sey cok güzel ve yolunda gidecek ❤️🧚‍♂️

Canım üzülme benim de pazar günü öyle bir akıntım olmuştu misafirim vardı çok ayakta kalmıştım. Ama tam adet günüme denk geliyordu yerlesme kanamasi dedi burdaki arkadaşlar gerçekten de sonra devami gelmedi. Sen de takip et ama bence seninki de yerlesme kanamasi.
Yaa inşallah öyledir. Aynen devamı falan gelmedi şuan sürekli zaten su içip tualete çıkıyorum hiç bişi yok . Şundan dolayı taktım kafaya ama ben geçen hafta hamileliğimi öğrenirken henüz reglime 2 gün falan vardı zaten kahverengi lekem ara ara geldi sonra durdu . O okey yerleşmeyse bu neden yine tekrar bugün oldu diye panik yaptım bi

Zordu canım ya ben izmirde iyi olarak anılan doktorları tercih etmiştim ama geç teşhisler sebebiyle bebekte triploidi çıktı okadar test yaptırdık özelde sonuc alamadık ege üni araştırma hastanesinde koyuldu teşhis 6. Ayda yaşama ihtimali yoktu bebegin ya doğmadan yada doğduktan sonra kaybedersin sonlandırmaktan baska seçenek yok dedikleri için suni sancı ile normal doğum oldu benim. İnşallah bu sefer her sey cok güzel ve yolunda gidecek ❤️🧚‍♂️
Biraz önce dua ettim inşallah sıkıntılı geçen gebelik anısı olan,bebeğini kaybeden,ilk gebeliği olup kaygılı olan,ikinci-üçüncü gebeliği olup daha önce çocukları olan yani genel olarak hepimizin gebeliği sıkıntısız geçer inşallah.Hepimiz de inşallah bebeklerimizin hayırla kalp atışlarını duyar,ikili-üçlü testlerinin çok ama çok sağlıklı çıktığını görürüz.Detaylı ultrasonda doktorların ağzından çok sağlıklı bebeğiniz olacak cümlesini duyarız inşallah.Ve hayırla sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıp bugünleri de tebbesüm ile anarız inşallah.Lütfen birbirimize dua edelim kızlar birbirine edilen dualar günahsız dille edilen duaya geçermiş.Hem de hepimiz gebeyiz dualarımız inşallah daha çabuk kabul olur.Sizleri tanımasam da Allah için çok seviyorum tatlı annişlerim 😚❤️🥰🤲 Rabbim hiçbirimizi ailemiz ile,sağlığımız ile,bebeklerimiz ile sınamasın inşallah 🤲

X