2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar, kan testim 1900 çıkmıştı hemen bugün doktora gittim
Doktor vajinal baktı keseyi haftası ile uyumlu gördü ama kesenin üst tarafına dogru kanama alanı var dedi (normalde düşüklerim oldugu için kan sulandırıcı iğne başlaması gerekiyordu kanama alanını görünce başlamadı, hatta progestan bile vermedi) 1 hafta daha geçsin sonra başlayalım dedi, ama 1 hafta çok uzun zaman bizim gibi riskli gebelikte, devlet hastanelerine randevuya bakıyorum hepsi en erken gelecek haftaya gün veriyor, evde progestan var olmadı başlasam mı bilemedim, içim hiç rahat değil
Tarihi gecmemisse ve hep gebeliklerde kullanıyorsan başla ama hemen doktora git bence tabi yine sen bilirsin 🤗🤗 bende kullanıyorum progestan

Kızlar biliyosunuz ben 2 aralıkta kan vermiştim betam 34 dü. Dün yani 6 aralıkta tekrar kan verdim betam 296 çıkmış . Çok mu düşük ilerliyor😞 birde anti hbs diye bi değer 80 çıkmış ne olduğunu anlamadm 10 dan küçük mü olmalı bi canım sıkıldı gece gece bilen varmı 😞
093DB6B6-83A0-4F51-B758-C7FA1666A47F.jpeg

Kızlar biliyosunuz ben 2 aralıkta kan vermiştim betam 34 dü. Dün yani 6 aralıkta tekrar kan verdim betam 296 çıkmış . Çok mu düşük ilerliyor😞 birde anti hbs diye bi değer 80 çıkmış ne olduğunu anlamadm 10 dan küçük mü olmalı bi canım sıkıldı gece gece bilen varmı 😞Eki Görüntüle 3172837
Anti hbs kısmını bilmiyorum ama betanız güzel ilerliyor 2 katından fazla🧿🧿

Kızlar biliyosunuz ben 2 aralıkta kan vermiştim betam 34 dü. Dün yani 6 aralıkta tekrar kan verdim betam 296 çıkmış . Çok mu düşük ilerliyor😞 birde anti hbs diye bi değer 80 çıkmış ne olduğunu anlamadm 10 dan küçük mü olmalı bi canım sıkıldı gece gece bilen varmı 😞Eki Görüntüle 3172837
Anti hbs hepatit B ye karşı bağışıklık durumunuzu gösteriyormuş ve sonucunuz iyi çıkmış

Kızlar dilinde yara çıkan var mı ? İki üç gündür sayamayacağım kadar yara çıktı dilimde
Bende de çıktı dudak içi dil dudak diş eti falan heryerde ben ılık bir çay bardağı suya yarım çay kaşığı tuz ve çeyrek çay kaşığı karbonat attım iyice karıştırdıktan sonra gargara gargara yaptırım çok iyi geliyor epey gitti bir kaç gün yaptım ama ...

X