2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Biraz pozitif olalım hamişler 💐💐 Enerjiiiii 💃🏼 tadını çıkarmaya odaklıyım ben şu an.Allah’a emanet ettim öğrendiğim gün 🙏🏼
Ay inşallah ya
Kafamda o kadar çok soru işareti var ki anlatamam tarifi yok yani
Şu an iki testin yanlış olabileceğini niye geçiriyorum aklımdan
Diyorum hemen hayallere kapılma kese görüp kalp atışı duymadan inanmayacagim sanirim

Ben et sevmedim ama et yemek istiyorum sürekli ondan sordum onunla alakası yok ozaman
İştah açık oluyor genel anlamda bulantı falan olmazsa ama gebelik belirtileri genelde hep 8.haftadan sonra ortaya çıkıyor
Aserme de böyle bi anda çok alakasız bir yiyeceğin kokusu burnuna geliyor
Öyle bi canın çekiyor ki yemezsen öleceksin sanki

Ay inşallah ya
Kafamda o kadar çok soru işareti var ki anlatamam tarifi yok yani
Şu an iki testin yanlış olabileceğini niye geçiriyorum aklımdan
Diyorum hemen hayallere kapılma kese görüp kalp atışı duymadan inanmayacagim sanirim
Keseyi de görmedim,kalp atışı da duymadım henüz.Ama görebileceğime inanarak ,dua ederek bekliyorum.İnanın bu stres size daha çok zarar veriyor 🥺

Asermeleriniz basladımı peki
Aşerme mi değil mi bilmiyorum ama tatlı aşığı biri olarak asla canım istemiyor tatlıları ama böyle hafif acılı ekşili şeyler geçiyor gözümün önünden şalgam suyu gibi turşu suyu gibi mesela ayıptır söylemesi dün fırında kanat yapmıştık limon sıkasım gelmişti

Ahhh tamda benim gibi korkuyorum bu ağrılardan malum kötü tecrübeler sonrası insanda kalan durumm... Acaba bişey mi oldu boş kese mi sağlıklimi yavrum ne yapıyor iyi mi yanlış hareket mi yaptim neyi yanlış yedim diye diyeee kendimi yiyorum ayaklarım havada yataraakkkjj 😌😌🤰
Sanırım insanin basina gelenler bunlari dusunduruyor dediginiz gibi. Aklimizdan hic cikarmamiz gereken sey aslinda olcagi varsa oluyor. Dusunmek yada dusunmemek olacaga engel olamiyor. Ozaman en azindan tadini cikartmak gerekiyor. Kendi kendime hem olumsuz dusunup hem olumlastirmaya calisiyorum 🥰 ama vazgecelim sundan ya guzel dusunelim. Ben basliyorum suan dusunmeye dogcaklar insallah saglikla sihhatle. Hanimis elleri ayaklari diye diye ope ope sevecegiz.. ❤

Kan verdin mi canım peki?
Kaç gün geciktin?
Evet kan verdim.gecikmem yoktu kan verdiğimde.ben sadece çok hissettim ya ,bel ağrım ,kasık ağrım inanılmazdı.idrar testi yaptım 3 kere ,3ü de silik çıktu.idrardan 3 gün sonra 39.6 ile öğrendim iki gün sonra 120 oldu. 4gün sonra 556 gördüm.556 görünce Doktora gittim ama benim geç döllenme olduğu için daha çok küçük 13 aralıkta gelin anca görürüz dedi 😀😀

Sanırım insanin basina gelenler bunlari dusunduruyor dediginiz gibi. Aklimizdan hic cikarmamiz gereken sey aslinda olcagi varsa oluyor. Dusunmek yada dusunmemek olacaga engel olamiyor. Ozaman en azindan tadini cikartmak gerekiyor. Kendi kendime hem olumsuz dusunup hem olumlastirmaya calisiyorum 🥰 ama vazgecelim sundan ya guzel dusunelim. Ben basliyorum suan dusunmeye dogcaklar insallah saglikla sihhatle. Hanimis elleri ayaklari diye diye ope ope sevecegiz.. ❤
Evet ya ,yaşananlar çok etkilidir eminim.Ama işte olması gereken düşünce bu bence .Eğer doğacaksa ne yaparsanız yapın doğuyor,vakti değilse de ne yaparsanız yapın tutamıyorsunuz.Hepimiz için hayırlısı olsun 🙏🏼❤️💐

Kötü düşünmek istemiyorum ama devamlı bir adet olacakmış hissim var ya :KK43: hemde akıntı geliyor bir ıslaklık hissediyorum. Sarımsı bir akıntı var. Asla kıvrandırcak bir şiddette değil ama kasıklarımda da ağrı var. Nasıl pozitif düsünebilcem bilemiyorum. Ama çok korkuyorum. :KK43: yarın sabah kan tahliline gidicem 5 +3 ken umarım güzel bir değer çıkar. Sizlerle konuşmak çok iyi geliyor. Oğluma hamileyken 106 yılında yani ne kimyasal ne dış gebelik ne başka birsey hakkında bilgim yoktu. Idrar testinde pozitif cıkınca o gün hastaneye gidip kan testi yaptırıp öğrenmiştim. Bazen birseyleri bilmemek insanı daha mutlu yapıyor inanınki. Eylülde 616 hcg değerini görüp sonrasinda kanamam gelmişti. Simdi yarin insallah daha fazla gecer o basamagı geçmişim hissinde olurum en azindan. :KK43: sizlerde de hafif hafif ağrılar oluyor mu ?
Bugün bende de öyle ve çenemde sivilce çıktı hep regl olurken orada çıkar🥺

Evet ya ,yaşananlar çok etkilidir eminim.Ama işte olması gereken düşünce bu bence .Eğer doğacaksa ne yaparsanız yapın doğuyor,vakti değilse de ne yaparsanız yapın tutamıyorsunuz.Hepimiz için hayırlısı olsun 🙏🏼❤️💐
Evet en yakin arkadasimin abisi ile arasinda 1 yas bile yok. Annesi arkadasima hamile oldugunu ogrendiginde zaten 2 aylik bir cocugu varmis yani. Ve hic istememis gerek lohusalik gerek o sartlar o an hissettikleri vs. Ama kurtajda olamamis. Kendi kendine dussun diye ziplamaklar tepinmeler perde asmalar neler yapmistim neler ama dusmeyince dusmuyor demisti. Ama annemde otobuste bir basamagi gormemis ve bi basamak onceden gormeden bosluga basmis. Ve dusurmus. Zaten tutunan saglikli olan tutunuyor. Tutunmucak olan bi sekilde kaybediliyor. Hayirlisi olsun umarim guzel guzel hamileligimize devam ederiz. Tesekkurler desteginiz icin

Ne güzel dedin bende inşallah bırakırım bu pinpiriliklerimiiiii hadi inşallah 🤰🥰👶

Evet kan verdim.gecikmem yoktu kan verdiğimde.ben sadece çok hissettim ya ,bel ağrım ,kasık ağrım inanılmazdı.idrar testi yaptım 3 kere ,3ü de silik çıktu.idrardan 3 gün sonra 39.6 ile öğrendim iki gün sonra 120 oldu. 4gün sonra 556 gördüm.556 görünce Doktora gittim ama benim geç döllenme olduğu için daha çok küçük 13 aralıkta gelin anca görürüz dedi 😀😀
Anladim canım değerin güzel maşallah şimdiden sonrası kimyasal olmaz zaten
Hayırlısıyla keseyi de göreceksin inşallah 🤲
Ben hala bebek var mı yok mu onu düşünüyorum kafamda
Testler pozitif çıktı ama hiç inanasım yok nedense🤣

X