2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhaba, şuan solda görünüyor plasenta (kese dışındaki parlak beyaz kısım). Ramziye göre kız sanırım ama çok da emin değilim gibiii
Bana da yorum yapar mısınız😻 plasentayı göremiyorum kenarları beyaz bir yuvarlak görüyorum sadece🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 4F9458FF-916E-461C-BAB6-D57C8DC80ABB.jpeg
    4F9458FF-916E-461C-BAB6-D57C8DC80ABB.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 81
Tebrik ederim🧿💕 ikili testi nasıl yapıyor doktor? Ultrasonda mı bakıyorlar nasıl oluyo🙄 hiçbi fikrim yok
Teşekkürler🥰 ultrasonda baya ayrıntılı bakıyor, burun kemiği oluşumuna, ense kalınlığına boyuna vs. Bir de 1 tüp kan alıyorlar senden hesaplama için, 2 hafta sonra sonuç çıkıyor. Ultrasonu yaparken oluşumdan görürse cinsiyeti de söyleyebiliyor dr

Başka içilecek bir şey kalmıyor ki ya da var mı acaba, ateş te iyi değil diye o akla geldi
Yeni doğum yapmıştım ve emzirirken kulak enfeksiyonu olmuştum. Doktorum emzirirken bebeğe zararı olmaz diye advil vermişti bir arastirin isterseniz hamileyken de kullanılabiliyordur belki

Günaydın kizceler benim göğüs hassasiyeti ağrısı baya baya gitti korkulacak bişey mi bu dünden beri kuruyorum kafam da ya 😕iki gün önce de tekrar pembe lekelenme yaşadım sonra tekrar kahve ye döndü iki gündür bulantı da yaşıyorum özellikle geceleri yatağa girdiğimde yani bunu düşününce rahatlıyorum ama benim gibi olan var mı acaba 😕
Göğüs hassasiyeti arada geçiyor arada geri geliyor benim özellikle göğüs uçlarına doğru sizlamalar başladı bu ara

Merhaba, şuan solda görünüyor plasenta (kese dışındaki parlak beyaz kısım). Ramziye göre kız sanırım ama çok da emin değilim gibiii
Bende alabilir miyim bir tahmin canim merak ettim ben de 🙈 7+4 tü burda canim, 2.si de 8+4❤️🌸 vajinal ultrason bir de

Eklentiler

• 242259B9-1E41-450E-9D66-AC7AF397218E.jpeg
    242259B9-1E41-450E-9D66-AC7AF397218E.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 72
  • 7D2BCB78-DA07-4749-A156-78BAB362F708.jpeg
    7D2BCB78-DA07-4749-A156-78BAB362F708.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 76
Ben daha başlamadım 3. Ay dolunca karın büyüyor diye o zaman başlamayı düşünüyorum. Lierac var baya ünlü, kullananlar çatlamamış. Onu alıcam bir de farklı marka aşıp dönüşümlü kullanırım
Önceki hamileliğimde kutu kutu lierac kullanmistim Yeterki catlamasin diye. Annem ve ablamdaki çatlakları bildiğim için bol bol sürdüm parasına acimadim. Sonuç: çatladim hemde fena halde🤦🏼‍♀️ ailenizdeki kadınlarda çatlama az veya yoksa catlamazsiniz genlerinize güvenin 😁

Ayy çok güzel bir haber. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. fetal DNA testi sonucun belli olunca cinsiyeti de söylediler o zaman. Bazıları soylemiyormus
Evet yaptırdığın firma söylemiyor. Doktorunla paylaşılıyor sadece. Doktorda söylerse söylüyormuş. Ama genelde söylüyorlarmış. Çok teşekkür ederim bu arada inşallah sağlıkla gelsin sizinki de ❤️🙏

Benim de bir konuda fikre, tecrübeye ve öneriye ihtiyacım var. Gebeliğini öğrendikten sonra saçını boyayan/boyatan var mı? Konuyla alakalı bilgisi olanınız var mı?
Ciddi miktarda beyazlarım var ve 3 aydır boyamıyorum artık tahammül edemiyorum saçlarıma. Cesaret kıvılcımına ihtiyacım var.

Önceki hamileliğimde kutu kutu lierac kullanmistim Yeterki catlamasin diye. Annem ve ablamdaki çatlakları bildiğim için bol bol sürdüm parasına acimadim. Sonuç: çatladim hemde fena halde🤦🏼‍♀️ ailenizdeki kadınlarda çatlama az veya yoksa catlamazsiniz genlerinize güvenin 😁
Ayyy bunu duyunca korktum. Benim vücudumda çatlak olmayan bir karnım kalmıştı onun için de iki kutu lierac aldım. Annemde kardeşimde de var çatlak. Badem yağı vs ne varsa sürücem sanırım🫠🫠🫠
Benim ilk iki hamileliğimde hiç çatlağım olmadı.kayısı yagı ve badem yağı sürmüştüm her gece.
Merhaba peki normalde vücudunuzda başka yerde çatlak var mı?

Benim de bir konuda fikre, tecrübeye ve öneriye ihtiyacım var. Gebeliğini öğrendikten sonra saçını boyayan/boyatan var mı? Konuyla alakalı bilgisi olanınız var mı?
Ciddi miktarda beyazlarım var ve 3 aydır boyamıyorum artık tahammül edemiyorum saçlarıma. Cesaret kıvılcımına ihtiyacım var.
Valla doktorum bana 12. Haftaya kadar boyama saçını, ondan sonra da bitkisel boya kullan dedi. Benim de saçım beyaz çok var özellikle önleri full beyaz. Ben rimel sürdüm şu ana kadar. Boya kadar etkili değildir diye. Annem de öyle yapmış hamileyken haberim yoktu ona sorarken öğrendim sonradan😀 yani araştırdığım kadarı ile makyaj ürünleri zarar vermiyor ama hiçbişe kesin değil.Siz zaten üçüncü ayı doldurduysanız bitkisel doğal saç boyası kullanabilirsiniz.

X