2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynen canim haklisin, benim de kizim var 4 yasinda bi de tüp bebek daha da korkuyorum, sükür bir d evulantilarla ugrasmiyorum, herseyimi yavas yavas hallediyorum. 14. haftada mi cagirdi? Ben haftaya tekrar gidecegim 9+4te, sonra da muhtemelen beni de artik 4-5 haftada bir cagirir

Kızını ve karnındaki bebişi Allah sana bağışlasın 13. Hafta çağırdı, 5 hafta dedi hesapladım tam 14 şubata geliyor

Bugün kontrole gittim ikili test yaptırmak istemediğim için rutin kontrol yaptı.. çok şükür iyiyiz, güzeliz birde cinsiyeti belli gibi dedi.. öğrenmek istemedim.. Rabbim kız yada erkek hayırlı sağlıklı sıhhatli nasip etsin inşallah 1 ay sonra gitcez.. cok anlamsız oldu ama sizinle paylaşmak istedim...

Allah yardımcınız olsun inşallah zamanla düzelir ben yedikçe sisiyorum nefes almam zorlaşiyor gibi oluyor önüne geçmem lazım biraz daha büyüsün de işe döneyim o zaman düzene oturur inşallah

Masallah canim cok sevindim yolunda olmasina herseyin ne kadar erken görmüs cinsiyeti erkek gibi geldi bana bu kadar erken anlamasindan

Evet bende öle duyuyordum ama benim hiç mide bulantım olmadı aksine çok fazla canım sürekli bişiler istiyordu iştahım baya açıldı

Ay kaçıncı haftan çok erken değilmi ?

Sizin daha zor. Allah büyüktür tez geçsin inşallah

Hep aynı şeyi yazıyorum belki ama kız bebeği bulantısı çok olur derler, kızım da 9 ay boyunca 1 tane bile bulantım tiksinmem olmadı prensesler gibi hamilelik yaşadım maşallah hiç de sorun olmadı
Bu yeni nesil doktorlar şu haberlere çıkan sahte doktor gibi sanki hepsi kafayı yemiş bu nasıl bir cevap verme şekli yaa

nejlaa 86 bende YARIN GİDECEĞİM 9+1 OLACAĞIZ ÇOK KORKUYORUM kalp sesini duymadım daha en son kese gördük o kadar

Canım rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

Amin sağol canım herşeyin hayırlısı evet embriyo genetiğe gitti biraz toparlanayım bizde genetik bölümüne eşimle gitmeyi düşünüyoruz

Amin inşallah Canım bugün araştırma hastanesinde kürtaj oldum ki hala hastanedeyim. Yani kolay diyemem sancıların oluyor adet sancısı gibi ameliyathane illaki insanı ürkütür soğuk oluşuda exstra anestezi ile yapılabilmesi gerçekten isabet olmuş inşallah sana gerek kalmaz ama olursanda takdiri ilahi vardır rabbimin bil bildiği deyip teslim olmak lazım canım

Çok geçmişolsun ne denir bilmiyorum.. Allah sağlıklı bir süreç nasip etsin inşallah en hayırlı zamanda

Prılam bende de işe yaramadı hatta onun bir üstünü de verdi o da bana mısın demedi artık serum taktırıyorum bazen o kadar kötü oluyorum ki ayağa bile kalkamıyorum. Yemek yemeyi de geçtim doğru düzgün su da içemiyorum su içmemle dakikasına istifra etmem bir oluyor, açlıktan ağladığımı bile biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…