2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Eki Görüntüle 3188842 kızlar doktor bu testleri istedimi sizdende normal mi bu testleri istemesi. Sağlık ocagındaki doktor çok istemiş test dedi ve güldü
Bence gayet normal istemis Ben saglik ocaginda sadece gebelik rutin test dedim ve neredeyse hepsini çıkartdılar

Kızlar beni kusturan şey elanatal 1 kullandığım folik asit kusturuyor beni önceki gebeligimde küçücük bir folikasit kullanıyordum o iyi geliyordu kullanan memnun olan var mı arkadaşlar adını hatırlamıyorum yarın ilk işim yeni folik asit almak gece gece banyoyu temizlemek zorunda kaldım ustum başım maffettim kendimi
Canım bende elenatal kullanıyordum çok kustum. Dr vinalac diye bir vitamin verdi onun yerine. Kusmayı engelliyormuş onu içtiğimden beri iyim, tavsiye ederim, içinde de probiyotik zencefil felan var ayrıca

Canım şekerim var dedin birşey sormak istiyorum. Son kontrolümde doktor muhtemelen kilomdan dolayı şekere çok dikkat etmen lazım dedi. Parmaktan bakan cihazlardan var mı bence birtane edin ve kontrol et dedi. Sen böyle birşey yapıyor musun? Şekeri nasıl kontrolde tutuyorsun. Kesinlikle öyle allah sağlık sıhhat versin hepimize gerisi teferruat. Elbet verilir ve doğumdan sonra özellikle o motivasyon kesinlikle gelir 😅
Canım daha dahiliyeye gitmedim. Gidersem yapacağı şey belli diyet yaptırmak. Bende önceden o cihazdan vardı nereye attım bilmiyorum ama eğer gebelik şekerin varsa dahiliye rapor olarak cihazı yazdırıyor alabiirsjn öyle

Canım daha dahiliyeye gitmedim. Gidersem yapacağı şey belli diyet yaptırmak. Bende önceden o cihazdan vardı nereye attım bilmiyorum ama eğer gebelik şekerin varsa dahiliye rapor olarak cihazı yazdırıyor alabiirsjn öyle
Teşekkür ederim canım. Şuan testlerimde çıkmadı birşey ama doktor sanıyorum ki riskli grupta gördüğü için uyarmak istedi. En iyi en kısa zamanda bir dahiliyeye gideyim.

Kızlar beni kusturan şey elanatal 1 kullandığım folik asit kusturuyor beni önceki gebeligimde küçücük bir folikasit kullanıyordum o iyi geliyordu kullanan memnun olan var mı arkadaşlar adını hatırlamıyorum yarın ilk işim yeni folik asit almak gece gece banyoyu temizlemek zorunda kaldım ustum başım maffettim kendimi
Canım bende de 6 haftalikken bulanti oldu baya. Sans eseri folik asidim bitmisti yenisini alacaktim. Doktorun önerisiyle gebyfol aldim. O zamandan beri bulantim kalmadi. O marka mi iyi geldi, tesaduf mu bilemiyorum ama bi dene istersen

Bende elenatal kullanıyorum midem bulanıyor ama kusmadım henüz 🤭

Canım bende elenatal kullanıyordum çok kustum. Dr vinalac diye bir vitamin verdi onun yerine. Kusmayı engelliyormuş onu içtiğimden beri iyim, tavsiye ederim, içinde de probiyotik zencefil felan var ayrıca

Canım bende de 6 haftalikken bulanti oldu baya. Sans eseri folik asidim bitmisti yenisini alacaktim. Doktorun önerisiyle gebyfol aldim. O zamandan beri bulantim kalmadi. O marka mi iyi geldi, tesaduf mu bilemiyorum ama bi dene istersen
Sagolun kızlar folik 1 yazmış onu aldim daha icmeden birazdan içeceğim küçüğe benziyor bakalım

Ay kızlar bende agustos 2022 annesiyim. Cok duygulandım bu topiği görünce. Geçen sene bizde de böyle telaslar vardı. Ne zaman cinsiyet görüncek ne zaman kalp atısı olacak, tekma ne zaman hissedeceğiz, esyaları alısversleri, ev temizliği neler neler… tadını cıkarın güzel anneler 🤍🤍

Kızlaaarrr klinikten çıktım herşey yolunda kalbi 168 atıyordu güm güm:emir_bebek:
maşallah canım
Teşekkür ederim canım. Şuan testlerimde çıkmadı birşey ama doktor sanıyorum ki riskli grupta gördüğü için uyarmak istedi. En iyi en kısa zamanda bir dahiliyeye gideyim.
Canım dikkat et tabi bende kilolu gebe kaldim ama ben şöyle düşünüyorum sürekli şeker tabiki parmaktan ölçüm ile daha çok psikolojin bozulmaz mi kilo tabiki iyi değil ama şuan gebeyiz yapacağımız tek şey kendi ve bebek sağlığımiz için yediklerimize dikkat etmek aşırıya kaçmak yine sen bilirsin

Canım evet idrara sıkışık git. Rahimde bebek iyice yukarı çıktığında gerek kalmayacak. Belli bir hafta veremeyebilirim ama 4. ay gibi yukarı çıkıyor. Sen şu an idrara sıkışık gidince idrar kesesi rahmi sıkıştırıp bebeği kesesiyle öne atıyor :KK66:
Gunaydin herkese. 8+5 deyim. Bugun kontrolum var. Idrara sıkısık mi gitmek gerekiyor yine. Kacinci aya kadar sıkısık gitmek gerekiyor. Nette dogru duzgun bir aciklama bulamadim.

1 saat iş yapıp 2 saat yatıyorum, 11 haftanın içindeyiz hala öyle canım 😂
Günaydın kizceler 😇 ya azıcık iş yapayım dedim sadece yatak odami temizledim şu an bel ağrısı çekiyorum sizlerde de öyle mi ev işlerini nasıl yapıyorsunuz uzandım şimdi biraz inşallah geçer ya 😕

Günaydın kizceler 😇 ya azıcık iş yapayım dedim sadece yatak odami temizledim şu an bel ağrısı çekiyorum sizlerde de öyle mi ev işlerini nasıl yapıyorsunuz uzandım şimdi biraz inşallah geçer ya 😕
Benimde öyle oluyor canım biraz ayakta kalınca iş yapınca bel ağrısı oluyor ama bunada şükür katlancas başka sorun olmasın yeter🤲🏻

X