2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
😂güldürdün kız beni gece gece 😂 bir an uyanıp, rüyanın etkisiyle eşine şevkle bakış atmışsın gibi geldi gözümün önüne 😂😂😂 ne hallere düşürdü bebisler bizi aneeeeyyy 😂😂
canim o segirmeyi bende yasadim ama nasil anlatsam soyle diyeyim. gece ruyamda esimle birlikte olusumu gordugmde rahmimde segirmeyle uyandim gece😁😁😁🙈 ay sacma gelebilir ama cidden ilk kez yasadim cunku iliski yasayamadk uzun sure. ruyalarda bulustk kocamla😁 ben ilk kez o segirmeyi yasadim cok tuhaf bi histi ve 5 6 saniye felan surdu dahada yasamadim

Aslında özel bir sebebi yok. Çok hasta oluyorum, öncesinde sağlıksız beslenen biriydim. Daha vitaminli birşey almak için dedim. Doktoruma sormadım.
Eczacim komşum. Bana diofol önerdi daha kapsamlı diye. Tüp bebek Dr umda onu yazmıştı.

Kızlarım ya mide bulantısı olduğu için çok su içemiyorum karnım çok çabuk acıkıyor ama bulantıdan iştahla yiyemiyorum da dünden beri karnım küçüldü gibi hissediyorum muhtemelen gaz vs olayı geçti belki ondan olabilir ama göbeği böyle küçülen var mı 🙈
beninde aynı şekilde oldu sanırım gaz gitti biraz

Ben her akşam oldugu gibi bu akşam da peynir ekmeğimi yedim , onu yemeden yatamiyorum sanki 😂😂 duba gibi olacam böyle giderse 😂 zaten bebek 3-4 gündür sanki sol kasığımda saplanmış bir kama gibi duruyor 😂 kuyruk sokumumdan çıkıyor ağrısı soytarının... 😅
Sabahları tek besinim tulum peyniri ve çay .

canim o segirmeyi bende yasadim ama nasil anlatsam soyle diyeyim. gece ruyamda esimle birlikte olusumu gordugmde rahmimde segirmeyle uyandim gece😁😁😁🙈 ay sacma gelebilir ama cidden ilk kez yasadim cunku iliski yasayamadk uzun sure. ruyalarda bulustk kocamla😁 ben ilk kez o segirmeyi yasadim cok tuhaf bi histi ve 5 6 saniye felan surdu dahada yasamadim
Bu konuda tekim saniyordum. Ben son 2 3 haftadir 4 kere oldum 😁🤭 erkekler ruyalarinda orgazm olabiliyolarmis ya bende de oldu. Ruyami hatirlamiyorum bazilarinda :) ama sanirik arkadaslarin dedigi segirme baska. Cunku gun icinde kasik bolgemde goz segirmesini andiran ama 2 3 kerelik oluveren bi segirmede var. Bebek degildir. Ama aslinda bebek hissi veriyor zaten haraketlerini ilk hissettigimde de oglumda bu sekildeydi. Ama daha bu haftalarda imkansiz. Bence o rahim kaslarinin buyumeden kaynakli kasilmasi. ❤ ama ruyalarimizdaki baska kasilma 🤭

C Cerito ffestinalente ffestinalente gzdvrdr gzdvrdr ve sigara içmeye devam eden tüm kızlara bir durumdan bahsedeceğim. İlk oğlumda şak diye kestirdi eşim sigarayı. Korkumdan icemedim. Ama 2. Oğlumda doğurana kdr içtim. Günde tek tük ama tamamen hiç birakamadim. Oğlum kronik bronşit hastası. 1.5 yaşında 3 gece hastanede yatmişligimiz var. Belki onunla alakalı değil, belki zaten olacaktı. Ama benim içimdeki o acaba ben mi sebep oldum dusuncesi , insanı yiyip bitiriyor. İçmeyin kızlar. Bu yazım gelsin aklınıza. İnanın nefes alamayan bir çocukla uğraşmak hem zor hem üzücü ... Yazmak istedim size belki aklınıza gelir de icesiniz kaçar diye 🤗
Evet çok haklısın kesinlikle ben zararı olduğunu düşünüyorum.Annem de bana hamileyken günde 2 tane içmiş ve ben astım hastasıyım 🙁 bunu bilerek hala nasıl içebiliyorum bilmiyorum bunu çözmem gerek 🙁💔

Ben her akşam oldugu gibi bu akşam da peynir ekmeğimi yedim , onu yemeden yatamiyorum sanki 😂😂 duba gibi olacam böyle giderse 😂 zaten bebek 3-4 gündür sanki sol kasığımda saplanmış bir kama gibi duruyor 😂 kuyruk sokumumdan çıkıyor ağrısı soytarının... 😅
4 kg hatta 5 kg almışım daha şimdiden ama şimdi sen peynir ekmek deyince bi ağzımın suyu akmadı değil 🙈

Kızlarım ya mide bulantısı olduğu için çok su içemiyorum karnım çok çabuk acıkıyor ama bulantıdan iştahla yiyemiyorum da dünden beri karnım küçüldü gibi hissediyorum muhtemelen gaz vs olayı geçti belki ondan olabilir ama göbeği böyle küçülen var mı 🙈
Evet benimde 9. Haftadan itibaren baya küçüldü sabahları özellikle.önceden 6 aylık gibi geziyordum hahah 😀 şimdi daha iyi 🙏🏼😀

Kızlar ben İzmirdeyim doktorum Egepol hastanesinde, en son geçen hafta gittim 2 li tarama için ve kontrol için 6 Şubatta çağırdı. Bana ara çok uzun geldi, istersen gel arada ama gerek yok dedi yaklaşık 6 hafta çok değil mi?

Evet çok haklısın kesinlikle ben zararı olduğunu düşünüyorum.Annem de bana hamileyken günde 2 tane içmiş ve ben astım hastasıyım 🙁 bunu bilerek hala nasıl içebiliyorum bilmiyorum bunu çözmem gerek 🙁💔
Bence her içmek istediğinde bile bile bebeğini zehirledini düşün😉 benim keyfim mi? Bebeğimin hayatı mı?

Kızlar ben İzmirdeyim doktorum Egepol hastanesinde, en son geçen hafta gittim 2 li tarama için ve kontrol için 6 Şubatta çağırdı. Bana ara çok uzun geldi, istersen gel arada ama gerek yok dedi yaklaşık 6 hafta çok değil mi?
Kanama ağrı vs düşük tehliken yoksa gerek görmemiş olabilir ama bence her hafta gidilmeli kalp atışı duydunuz mu? Kaçıncı haftadasınız?

Bence her içmek istediğinde bile bile bebeğini zehirledini düşün😉 benim keyfim mi? Bebeğimin hayatı mı?
Ay inanır mısın keyif de almıyorum sadece el alışkanlığı 😕 çözeceğim kızlar beni gaza getirdiniz 🥰🙏🏼

Kesinlikle öyle canım bile isteye hiçbir canlının hakkına girmek hoş bişey değil 👍 hele ki bi de kendi canından bir parçaysa bence kontrol edilebilir bunu başarabilirsiniz kızlarr inanın zor değil 🌸🌸

Kanama ağrı vs düşük tehliken yoksa gerek görmemiş olabilir ama bence her hafta gidilmeli kalp atışı duydunuz mu? Kaçıncı haftadasınız?
şu anda 8+2. 6. haftanın sonunda gittim kalp atışını dinledik çok şükür. Ama dediğim gibi çok uzun geldi, oda aynısını söyledi herhangi bir sıkıntı yok gerek yok boşuna para vermene dedi ama işte insanın için rahat etmiyor.

Benim de kuyruk sokumumda ağrı var. Böyle batıyor koltukta popomu çevirdisem bile. Ayaktayken de bacaklarımı ayırıp yürüyesim var çünkü batıyor🫠🫠🫠 şuan anladım neden hamileler ellerini bellerine koyup yürüyor diye🤣🤣🤣 bunun ötesi desteksiz yürüyememek olacak yahu

X