2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar hayırlı akşamlar
Ben de bugün doktora gittim ilk kez çok şükür bebeği gördük ve kalp atışını duyduk çok güzel bir duyguydu Allah herkese nasip etsin🤲🏻
Normalde 8+0 ım 8+3 çoktı ultrasonda herşey normal düşük riski kanama alanın falan yok dedi 18.9 mm çıktı boyu minik fasülyem 😍
hayirli olsun gozunaydin canim

Kızlar hayırlı akşamlar
Ben de bugün doktora gittim ilk kez çok şükür bebeği gördük ve kalp atışını duyduk çok güzel bir duyguydu Allah herkese nasip etsin🤲🏻
Normalde 8+0 ım 8+3 çoktı ultrasonda herşey normal düşük riski kanama alanın falan yok dedi 18.9 mm çıktı boyu minik fasülyem 😍
Ohh maşallah 🧿🧿

Aynısını yaşıyorum doktoruma da sormayı unutmuşum bir değişik anlamadım bende ama sende de var ise demek ki genel birşey ve normal 😂😂
Diger cevap veren arkadas sağolsun bu konuda doktorumdan çok icimi rahatlatti progestan düsügü önlemek icin kullaniyor boyle olmasi normal dedi o bunu diyene kadar ben rahim agzi kisaligim var erken dogum dogum yapcam diye anksiyete geciriyodum 😂 doktorda gs fb macini izliyodu heralde basindan savdi gelince bakariz diye

Diger cevap veren arkadas sağolsun bu konuda doktorumdan çok icimi rahatlatti progestan düsügü önlemek icin kullaniyor boyle olmasi normal dedi o bunu diyene kadar ben rahim agzi kisaligim var erken dogum dogum yapcam diye anksiyete geciriyodum 😂 doktorda gs fb macini izliyodu heralde basindan savdi gelince bakariz diye
Muhtemelen öyle tutunması için kalınlaştırıyor aslında ama bir dengesiz gibi 😅

Yalnız potansiyeline hayran kaldım rahim ağzı kısalığı nasıl aklına geldi burlardan aksiyeteye nasıl geldin 😂😂😂

C Cerito ffestinalente ffestinalente gzdvrdr gzdvrdr ve sigara içmeye devam eden tüm kızlara bir durumdan bahsedeceğim. İlk oğlumda şak diye kestirdi eşim sigarayı. Korkumdan icemedim. Ama 2. Oğlumda doğurana kdr içtim. Günde tek tük ama tamamen hiç birakamadim. Oğlum kronik bronşit hastası. 1.5 yaşında 3 gece hastanede yatmişligimiz var. Belki onunla alakalı değil, belki zaten olacaktı. Ama benim içimdeki o acaba ben mi sebep oldum dusuncesi , insanı yiyip bitiriyor. İçmeyin kızlar. Bu yazım gelsin aklınıza. İnanın nefes alamayan bir çocukla uğraşmak hem zor hem üzücü ... Yazmak istedim size belki aklınıza gelir de icesiniz kaçar diye 🤗

Evet anladım canım ama mesela şuan boyunu 8 cm göstetiyorsa bendeki uygulama 4 cö gösteriyor. Ultrasonda da uygulamadaki gibi çıkıyor. O yüzden burdaki takvimdekibikgiler önden gidiyor gibi geldi bana🙄
Canım senin takvim bu arada 8 cm değil 8 gram gösteriyor. Yaklaşık 3 cm diyor. Yanlış bakıyor olabilir misin 🤗 ayrıca 11 haftaliksin demiyor takvim. 11. Haftanın içindesin diyor.

Bişe sorucam bu hamilelik takvimi bir hafta ilerde mi gösteriyor anlamadım. Benim uygulamada mesela 9+5 görünüyorsa, bu takvim 10 gösteriyordu. Şimdi 10a girdim 11 gösteriyor ama tahmini doğum tarihi aynı. Bir de takvim uygulamaya göre daha ilerde bebek ağırlığı ve boyu gösteriyor. Sizde de öyle mi 🙄
Canım 10+1 olduğunda 11. Haftaya girmiş oluyorsun onyüzden de burda öyle yazıyor. 11+1de 12 yazıcak 🌸

valla çok takdir ettim su olayını ama ben neler denedim bırakamadım. Şu anda 8. hafyadayım ama sadece azaltabildim 🥺
Eminim ki içtikten 1,2 dakika sonra hatta belki içerken pişmanlık duyuyosun. Yaşadım biliyorum🥺 inşallah sizde başarırsınız canım klişe beyinde bitiyor lafını demeyi hiç sevmem ama şöyle diyebilirim. Bi süre istikrarlı devam edince beyin yeni duruma alışıyor zamanla daha kolay hale geliyor bırakmak. İnşallah rahatça bırakırsınız 🌼

Kızlar hayırlı akşamlar
Yaaaa maşallah maşallah canım 🧿🧿🧿👏👏🤰🤰💕 şükür kalp atışı duyurana bizi annelik nasip edeneee 🤲🤲

Vay be nasıl bu kadarını düşündün 😅😅 insan düşündükçe demekki buluyor bişeyler valla 🤣

Merhaba kızlar birkaç gündür çok giremedim.. ama okumaya çalıştım sizleri.. bebişin kalp atışlarını duyan görenler var hayırlı olsun sağlıkla alalım hepimiz kucaklarımıza inşallah 🥰 ben bugün 8+3teyim rahmimde gün boyunca 2-3 kere seğirme tarzı bişey oldu pıt pıt pıt diye böyle bişey yaşayan var mı 🙄🙄 nedir acaba öyle

Geçen hafta bende de oldu bu hafta yok, bebek değildir eminim de , neden olur bilemedim..
Merhaba kızlar birkaç gündür çok giremedim.. ama okumaya çalıştım sizleri.. bebişin kalp atışlarını duyan görenler var hayırlı olsun sağlıkla alalım hepimiz kucaklarımıza inşallah 🥰 ben bugün 8+3teyim rahmimde gün boyunca 2-3 kere seğirme tarzı bişey oldu pıt pıt pıt diye böyle bişey yaşayan var mı 🙄🙄 nedir acaba öyle

canim o segirmeyi bende yasadim ama nasil anlatsam soyle diyeyim. gece ruyamda esimle birlikte olusumu gordugmde rahmimde segirmeyle uyandim gece😁😁😁🙈 ay sacma gelebilir ama cidden ilk kez yasadim cunku iliski yasayamadk uzun sure. ruyalarda bulustk kocamla😁 ben ilk kez o segirmeyi yasadim cok tuhaf bi histi ve 5 6 saniye felan surdu dahada yasamadim

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Diofol gibi bişi benim şu anda kullandığım folikasit ama çok az kaldı içinde bitince değiştireceğim bende.
Banada şu anda başka vitamine gerek yok dedi ama hasta olunca çok kötü oldum çalışıyorum bide parol içebilirsin dedi ama oda kesmiyor ki 🥺
Umarım en kısa zamanda seninki kadar azaltırım sigarayı ben inanılmaz zorlanıyorum.
Merhaba ben de dün diafol aldım, malesef hap yutamıyorum bu daha minik. Folidays alıyordum kapsüldü işyernde içmesi zulum 😂

X