2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay sen Mersin desin Arzu Doruk var o nerdeyse ona gitsen keşke :) İnstagramda da takipteyim onu :)
Evet Mersin deyimm 🤩duydum bu Dr u kendi özel muayenesi var sanırım fiyatları da ona göre yuksektişr diye düşünüyorum Biraz bakınmıştım hep normal dogum yönlendirmeli 😂ben hayatta yapamam panik atağımda var olsa olsa epidural normal olur 😂 medicalparkta bi kadına gittim de orda Ahmet yıldızbakan var diğer muayeneyi ona denicem bakalım

ben de 33 yaşında hamilelik yaşıyorum hiç ikiliye girmedim istanbulda eurofins firmasına yaptırdım 11 haftadayken 1 haftada sonuç geldi yurtdışına gönderiyorlar kanı. ben memnun kaldım cinsiyeti de öğrendik. siz de araştırın isterseniz
Yaa 1 hafta miii 😍 cok sevindim genelde 3 hafta gibi yorumlar gormustum. Benim doktorum da eurofinsin katalogunu verdi iletisime gec istersen dedi. Sizin gibi bi referansla karsilasmam super oldu 🥰 siz ne kadar once yaptirdiniz acaba ninalia5 yaziyor katalogda doktor onu önerdi ama siz hangisini yaptirdiniz? Ve fiyat neydi 🙈

Birden fazla hastaneyle çalışıyor diye biliyorum. Benim kürtaji Erciyes'te yapmıştı ama bebek saglikliyken Memorialin dosyasını da vermişti paketi incelemem için
Ay hadi İnşallah öyledir ya eğer acıbadem falansa diye korkuyorum bende acıbadem doğum paket 15 bin ama dışardan doktor gelince falan o fiyat 2 katı oluyor diye duydum bakalım inşallah hayırlısı olsun

😱 ay bende ilk kızımda 2017 kasım hamile kaldım 2018 ağustos 18inde dogum yaptım iki sene çocuk düşünmedik geçen sene istiyorduk inanin yine kasımda kaldım hamile olmadı 3uz çocuklarımı düşürdüm 7 haftalikken bu sene yine kasımda hamile kalmışım şimdi sizin yazınızı okuyunca fark ettim🤭
Ya ben buna inaniyorum çünkü benim annemin babasının annesi (annemin babaannesi) 10 yılda bir hamile kalabiliyormuş evlenmiş hamile kalmış sonra 10 yıl sonra 2 dogurmuş 10 yıl geçmiş 3 ye hamile kalmış ama düşük yapmış o yuzden inaniyorum ben buna bazı kadınların bu durumda olduğuna 😁

Yaa 1 hafta miii 😍 cok sevindim genelde 3 hafta gibi yorumlar gormustum. Benim doktorum da eurofinsin katalogunu verdi iletisime gec istersen dedi. Sizin gibi bi referansla karsilasmam super oldu 🥰 siz ne kadar once yaptirdiniz acaba ninalia5 yaziyor katalogda doktor onu önerdi ama siz hangisini yaptirdiniz? Ve fiyat neydi 🙈
Evet ninali5 yaptırdım ben de 😊 10 gün deniyor bu arada sonuçların çıkması için ama 1 haftada geldi sonuç😇 320 euroydu yaptırdığım zaman

bak şimdi sana ne atacağım. İçerik olarak Minera daha iyi. Karşılaştır bak bi :)

Eklentiler

• 1672746023138.jpg
    1672746023138.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 62
  • 1672746023162.jpg
    1672746023162.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 44
bak şimdi sana ne atacağım. İçerik olarak Minera daha iyi. Karşılaştır bak bi :)
Bu yuzden erken hareket etmek istemedim yani bebegımız. Icın tabıkı fıyat olayında fedakarlık yapıyorıuz ama en azından denk varsa neden bu kadar verelim dedık bıde bazı hastane yada doktorların anlasmaları oldugu ıcın en yuksek fıyatları kitliyolar işte . Acaba bından alsan doktoe sorun eder mi benım dedıgımı nıye almadın dye

Selam kızlar izmirde hangi hastahaneye gidiyorsunuz özel muayeneler çok pahalı o yüzden hastahane tercih edeceğiz hangi doktor ve hastahaneye gidiyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim 💁🏻‍♀️
ben izmirdeyken medicanaya gidiyordum. zeynep hanım ve ilkay hanıma muayene olduğum zamanlar oldu. ikisinden de çok memnundum

Fiyatı fazla geldi içerik olarak zaten aynı hatta daha fazlasıydı dersin. :KK66:
Bu yuzden erken hareket etmek istemedim yani bebegımız. Icın tabıkı fıyat olayında fedakarlık yapıyorıuz ama en azından denk varsa neden bu kadar verelim dedık bıde bazı hastane yada doktorların anlasmaları oldugu ıcın en yuksek fıyatları kitliyolar işte . Acaba bından alsan doktoe sorun eder mi benım dedıgımı nıye almadın dye

Tabii ki telefonu var geçen de ishal oldum midem çok kötü oldu onda da yazdım hemen cevapladı. İlaç olarak falan şunu içebilir miyim diyorum evet ya da hayır diyor mesela. Son mesajıma da ikili test için : 'ben öneriyorum her hastama,170 TL de fiyatı , şu an 'demiş. :KK36:
Canım süper bilgiler yağdirmissin şimdi gördüm 🥰🥰 ikili teste uygun fiyat vermiş o zaman test için devlete gitmeye gerek yok. Ben çok uçuk şeyler duymuştum gözüm korktu temmuz grubunda bakınca 2200 filan .

Canım süper bilgiler yağdirmissin şimdi gördüm 🥰🥰 ikili teste uygun fiyat vermiş o zaman test için devlete gitmeye gerek yok. Ben çok uçuk şeyler duymuştum gözüm korktu temmuz grubunda bakınca 2200 filan .
Ben zaten senden önce gidecek gibiyim kuzum, gidip geldiğimde yeni fiyatları da görmüş oluruz. Aynı tepkiyi ben de verdim fiyatı duyunca.

ekimm24 ekimm24 pozitifbiri pozitifbiri kesinlikle Mfk takviyeleri harika her anlamda kuzenimde sinir sıkışması var kollarında evenüs lucea mı ne bir şey almış tüm ağrıları geçti 10 günde bende şu anda fodega ve adendo kullanıyorum minera da alırım önümüzdeki ay diyorum
KEsinlikle ben de kullandıgım her takviyesini begendim. İçerikleri çok dolu

X