2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Okuyunca bende fark ettim 5. Gebeliğim ama 2. Sağlıklı hamilelik sürecim ve evet bende hep 10 . Ayda hamile kalmışım hepp tesadüf mü acaba

Sağolun. Mantıklı, belki de olan kanı ittim sadece. Yani doktor 15 gün dinlen risk o zaman geçer dedi ama yatarken aklıma bin türlü senaryo geldi. Tek aklıma gelen sizlere yazarak tutunmak oldu bu günlere

Benim gorumcemde bebegini öğrendi öğreneli hem kanamalı gecti ilk ayları simdi bebegi doğdu kırkı cikcak yakinda. Ama doğuma kadar hep yattı hic is yok yemek yok

Canim bence hic canini sıkma bu haftalarda olabiliyor boyle durumlar. Ilk gebeligimde 9. Haftanin icindeyken cok ciddi kanama yasamistim. Peceteye gelen cinsten degil 2 gun pedle gezdim o derece.. ama dinlenme ve progestanla gecti saglikla dogdu cok sukur ve bugun kizim 7 yasina geldi. Sende insallah saglikla alirsin kucagina dinlen ve ilacini kullan

Canım ağrıların için magnezyum içmeyi denedin mi ben ilk gebeliğimde çok sırt ağrısı yaşadım ve suda eriyen magnezyum içmeye başladım ağrılarım kesildi , dr önermişti
mertugce35 canım sırt ağrın kaçıncı haftada olmuştu ben 6. Haftadayım sırtım çok ağrıyor normalmi

Benim gorumcemde bebegini öğrendi öğreneli hem kanamalı gecti ilk ayları simdi bebegi doğdu kırkı cikcak yakinda. Ama doğuma kadar hep yattı hic is yok yemek yok
İşte umarım bütün 9 ay istirahat gerekmez ama sağlıklı doğacaksa değer buna. Çok teşekkürler çok moral oldu bana
Yemek yapmadı ev temizlemedi falan sirrf yattı bizler yaptık islerini
Ne kadar şanslıymış sizin gibi seveni yardım edeni var. Ben uzaktayım aileme, yemek yapmazsam dılardan söyeriz mecbur ama en az bir 15 gün yapmayacağım.
Aaa çok sevindim gerçekten mi? Ben de nasıl panik yaptım anlatamam sanki dünyanın sonu gibi. Allah uzun ömürler versin ona ve sizlere peki siz kanama döneminde mi istirahat ettiniz belli bir süre yoksa tüm dokuz ay yattınız mı iş yapmadan?

Canimmm asla ikinmayla alakasi yok kendini suclama. Herkes ikiniyor illa ki. Öncelikle kendi moralini yüksek tut ve bol bol dinlen. Hamileliginin yarı süresini kanamayla, yatarak geciren insanlar var. Cok şükür az kan gelmis, şükredelim, güzel düşünelim

10 gun rapor vermisti. Calismadim ama yatakta da gecirmemistim. Sadece yogun hareketi azaltmistim. 10 gunden sonra normale dondu bir daha kanama sorunu olmamisti. Insallah senin daha da basittir hemen toparlarsin canim moralini yuksek tut

Kızlar bişey sorucam size ya aklıma takıldı.. 8. Haftalarda ultrason resmi olanlar bakabilir mi lütfen ya da bilgisi olan varsa? Soldaki bebek, sağdaki yuvarlak nedir acaba???

Eklentiler

• E2DACBEE-7898-4F06-83CC-3A62229DE509.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 104
Evet buna odaklanmaya çalışıyorum ben de iyi ki çok değil dedim. İnsan bilmediği şeyden korkuyor işte ama sizleri duydukça rahatlıyorum
10 gun rapor vermisti. Calismadim ama yatakta da gecirmemistim. Sadece yogun hareketi azaltmistim. 10 gunden sonra normale dondu bir daha kanama sorunu olmamisti. Insallah senin daha da basittir hemen toparlarsin canim moralini yuksek tut
Anladım. Bana da bir hafta rapor verdi. 15 gün sonra normale dönebilmek tek dileğim. Zaten temizliği bırakmıştım ilk haftadan beri ama en azından yemeği halledebilmek istiyorum. Bana çok moeal ilham oldunuz Allah ne isteğiniz varsa versin

Kilo artışlarınız nasıl? Ben elimden geldiğince sağlıklı besleniyorum. 2,5-3 kilo arası bir artış var.2 kilosunu bu ay aldım.
Bende iştahsızlık bulantı ve koku hassasiyeti çok olduğu için kilo artışı olmadı hatta kilo kaybetmeye başladım bir haftadır evde yemek pişiremiyorum

Kaçıncı haftadasın canım çok endişelendim doktor gebelikle pek ilgisi yok demek istedi sanki sağ sol böbreklerimde de ara ara oluyor
Şuan 7+4 canım. Böbreklerimde yok bende ağrı canım ama rahimde büyüyor ya baska mı yapmaya bailadı acaba.. bilemedim böbrek ağrısını ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…