2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım bu artış kötü bi artış değil ki bence gayet güzel işerliyo canını sıkma canım keseyi görürsün bence artık

Bende ayni senin gibiyim 7. haftamdayim bulantim cok nadir var baska belirtim de yok

Sat a göre tam 8 haftalik olduk canım ama 4 gün önceki muayeneye göre 7+5 iz galiba bu fark zamanla kapanacak mi yoksa ultrasondaki degere gore mi soylemeliyiz hic bilemiyorum
Valla ben de bilemiyorum canım ama ben doğum zamanını sorduğumdada normal hesaba göre söyledi ultrasona göre değil bence birkaç gün çok önemli değil sanırım o açığı kapatcaklar inşallah zaman ilerledikçe

Krem ve acik sari cok onemli degil diye biliyorum. Benim ilk günden beri akintim hep sari. Burda okudugum yorumlarda hep beyaz yazmis herkes ama benim hep sariydi. O yuzden endise etmistim bi ara, sordum da doktora kotu bir yorum yapmadi bu konuda, ilac da vermedi. İcini ferah tut bence canım

İçim rahatladı sagolasın, adetin son günleri olursun ya böyle kahverengi lekelenme şeklinde, aslında persembe randevu aldım ama bu lekelenme için yarın gitmelimiyim ki doktora

Canım ben geçmiyorum sen de geçme bence zararlı
Gündelik hayatta kullandığımız birçok cihazın anne karnındaki bebeğe zarar verdiği inanışı yanlış bir düşünce. Bilgisayar, mikrodalga fırın ya da güvenlik girişlerindeki X ışınları kullanan X-ray cihazlarısanılanın aksine bebeğe zarar vermiyor.

İçim rahatladı sagolasın, adetin son günleri olursun ya böyle kahverengi lekelenme şeklinde, aslında persembe randevu aldım ama bu lekelenme için yarın gitmelimiyim ki doktora
Canım benimde oldu bu cumartesi 6 haftalığım çok açık renk kahverengi ama ağrım yok devamıda gelmedi normal diyorlar. Kırmızı olmadığı sürece ve devamı gelmediği sürece sorun olmazmış bugün ebe öyle söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…