2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kizlar bu haftaya kadar yasadigim en siddetli kabizligi yasadim. agladim acidan artik. cok kotuyum. sebzeyle besleniyorum yogurt yiyorum. iki gun su az ictim bugun cok kotu oldum. kasiklarima sancisi giriyo artik. gun kayisi kurusu suya koydm iccem simdi baska napabilirim oturamiyom hareket edemiyorum
Canım avokado dene, kuru meyvelerden hoşaf gibi yapabilirsin aklıma bunlar geldi

Kızlar selamlar. Geçen hafta pazartesi gunu beta hcg 2731 cikmisti. Bugun baktirdim 4590di. Artış iki kati bile degil :KK43: haziran ayinda kimyasal gebelik gecirmistim. 7.haftayi bekliyordum kontrole gitmek icin. Ne olacaksa o zamana kadar olur biter diye düşünüyordum ama kanama vs olmayinca umutlandim ve kendimi tutamayip beta baktirmis oldum ve moralim bozuldu .Yarin doktora gidecegim ama pek ümidim yok sanki :KK43: kucuk bir ihtimal labaratuvar hatasi olabilir mi diye dusunuyorum ama ayni yerde yaptrdgm icin pek ihtimal de veremiyorum. Beta artisinda problem yasayip gebeligi devam eden yoktur heralde degil mi aramizda?

kizlar bu haftaya kadar yasadigim en siddetli kabizligi yasadim. agladim acidan artik. cok kotuyum. sebzeyle besleniyorum yogurt yiyorum. iki gun su az ictim bugun cok kotu oldum. kasiklarima sancisi giriyo artik. gun kayisi kurusu suya koydm iccem simdi baska napabilirim oturamiyom hareket edemiyorum
Canım Dilara Koçak’ın bir marmelat tarifi var. Belki iyi gelebilir. Denemekte fayda var bence.

Eklentiler

• A082D8C3-34B4-4FF8-9BAE-786CDA9899EE.jpeg
    A082D8C3-34B4-4FF8-9BAE-786CDA9899EE.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 56
Bende de aşırı kabızlık var çok ta bi şey yiyemiyorum ondan mı kaynaklı bilmiyorum, 3 günde bir anca çıkıyorum lavobaya🥲

Kızlar selamlar. Geçen hafta pazartesi gunu beta hcg 2731 cikmisti. Bugun baktirdim 4590di. Artış iki kati bile degil :KK43: haziran ayinda kimyasal gebelik gecirmistim. 7.haftayi bekliyordum kontrole gitmek icin. Ne olacaksa o zamana kadar olur biter diye düşünüyordum ama kanama vs olmayinca umutlandim ve kendimi tutamayip beta baktirmis oldum ve moralim bozuldu .Yarin doktora gidecegim ama pek ümidim yok sanki :KK43: kucuk bir ihtimal labaratuvar hatasi olabilir mi diye dusunuyorum ama ayni yerde yaptrdgm icin pek ihtimal de veremiyorum. Beta artisinda problem yasayip gebeligi devam eden yoktur heralde degil mi aramizda?

Eklentiler

• 89BC55E5-C86E-4DF7-8DD8-C9857BB6F380.png
    89BC55E5-C86E-4DF7-8DD8-C9857BB6F380.png
    107,8 KB · Görüntüleme: 55
Canım bu saatten sonra beta baktırma zaten, dr git kesen vardır, haftanla uyumlu mu küçük mü kalmış belli olur

merhaba kizlar, burayi fazla takip edemiyorum malesef, yarin ilk doktor randevum var, 6+0 olmam gerekiyor, degerimde normal yükseldiyse eger 50000 e dayanmis olmasi lazim, sizce kalp atisi duyarmiyiz?
Canım ben 6+1 de bebeği bile göremedim. Göremezsen sakın korkma.. 6+4 te başka bi doktorda gördüm canım. Ama o 3 gün bana zehir olmuştu.. inşallah sen görürsün 🥰😘

Bugün benim kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda çıktı 🤲🏼🤲🏼🧿🧿🥰🥰 7+4 normalde ama 7+1 çıktı. Ben sormasam doktor söylemicekti. Normaldir heralde değil mi endişelencek birşey yoktur ? 11mm olmuşuz 🧿🤗
Masallah büyüyor minnoslarimiz🥰 benim de 7+3 teyken 7+1 cikmisti canım doktor hic üstünde bile durmadi o konunun. Sordugumda önemli degil o kadarı dedi

Allah Allah neden acaba, kötü düşünme. İnşallah tekrardan duyarsın bebişini. Düzelir bol bol dua et kardeşim 😌😌🤗🤗❤️ bir de ne için gittin doktora sen ben 7. Haftada duyunca kalp sesini 11. Haftaya kadar gelme demişti de .
Çok sağol canım benim🤲🤲🤲 en başından beri riskli gebelikti benimki engelliyim ben ilk zamanlar 2 gunde 1 daha sonra her hafta gitmeye başladım
canim ikinci bir göz gormeli. git.bakalim o nediyecek hakkida hayirlisi nyse o olsun canim..
Sağolasin canim amin cumlemiz icin inşallah gruptaki herkes ayni seyi söyledi yarin kesin baska bir doktora görünecegim

canim senin betan cok yukselmis kimyasalda bu kadar yukseldigini hic duymamistim ama 10. haftalara kadar da düzenli artmasi gerekiyor bildigim kadariyla😔 betan o kadar yukselmis ki kese olusmus olabilir ilk is doktora görün. Rabbim gönlüne gore versin insallah dedigin gibi laboratuar hatasidir🙏🏻

Bende aynı sizin gibiyim kuruluk ayriyeten Uçuk çıktı normal mi acaba
Ben gecen hafta diş dr a gitmiştim uçuk vardi ve geçmiyordu ağırdı şimdi kocaman hem dıştan hem içten uçuk çıktı ozaman dr dediki bana hamileysin madem bunu doğum dr a soyle vitamin yazsın bu ucuklar icin falan demişti tam vitamini de soyledide unuttum ağzında siperlik vardi tam anlaşılmadi

canim senin betan cok yukselmis kimyasalda bu kadar yukseldigini hic duymamistim ama 10. haftalara kadar da düzenli artmasi gerekiyor bildigim kadariyla😔 betan o kadar yukselmis ki kese olusmus olabilir ilk is doktora görün. Rabbim gönlüne gore versin insallah dedigin gibi laboratuar hatasidir🙏🏻
2700leri gorunce ben de kimyasal degil galiba diye sevinmistim ama simdiki artis da yeterli degil gibi geldi. Neyse artik hayirlisi yarin gidip gorecegim. 2023 anneler grubunu da cok sevmistim :) Gruptan cikma ihtimali üzse de yapacak bisey yok sanirim.

Boşuna canını sıkıyorsun bu kadar betayla kimyasal olmaz. İlk yaptirdigimda 2300 lerdeydi benim beta doktor tekrar teste gerek yok artık keseye bakicaz demişti. İki gün sonra keseyi gördük. Yarın doktora görün sen.

X