2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Anladım canım dolu dolu yinede aslında ılerleyen zamanlarda zorlarsa zaten belırtırsın. Ona göre oda ekleme yapar belki cunkü bebişler büyüyor
Evet. İlk hamilelik oldugu için öngeremiyorum ne ile karşılaşacağımı. Umarım herşey güzel gider , fazla kilo olunca hep bir tedirginlik oluyor ister istemez❣

Hdhdjsjj aralar bende de kaçıyor alışmamışım 5 öğüne gerçekten takibi zor aa çok güzel bence haftada 1 kilo hele de hamileyken maşallah bende senaya da söyledim yarın itibariyle ne verirse %100 uyacağım bu gece kaçamaklar gecem

Çok benzer benimde böyle neredeyse ufak farklar var. Benim bu yeni listemde sadece 1 tane ara öğünüm var. Öğle ile akşam arasında. Aslında basit ya dengeli ve düzenli beslenmek. Sabah yumurta peynir zeytin yeşillik, öğle 1 kase çorba etli sebze yemeği veya tavuk sote, yoğurt. Akşamda 1 gün balık 3 gün köfte tavuk gibi şeyler 3 günde sebze. Bazen erinirsen haşlama sebzeleri yoğurtla üzerine sos yap ye dedi tabi benim listem haftalık değişiyor bu hafta böyle geçecek bakalım düzenli yaparsam 1.5 kg civarı veririm diye düşüyorum inşallah amin

Evet. İlk hamilelik oldugu için öngeremiyorum ne ile karşılaşacağımı. Umarım herşey güzel gider , fazla kilo olunca hep bir tedirginlik oluyor ister istemez❣
Canımız sağolsun sefamız olsun doğumdan sonra bir asılırız tamam. Emzirmeydi bebeğe temiz hava aldırmaydı derken erir gider farketmeyiz bile yeterki biz elimizden geleni yapalım

Kuzum bunu söylemek istemem ama farkındalığın olsun diye söyleyeceğim. Korkansan devamlı kötü düşüncelere kapılırsan allah korusun ama o durumu çekersin. Kötü birşey olsa bile güzel düşünmek güzel kapılar açıyor. Kelimelerimiz düşüncelerimiz gerçekten sihirli. Vardır hayatında örnekler iyi giderken birşeyler birden tepetaklak olduğu böyle durumların %60ı bence kötü düşüncelerden geliyor. Alışmışız ben önümü kış tutayım yaz çıkarsa bahtıma demeye. Halbuki hep yaz düşünsek nolcak kış gelse nedir yani yıkılacak mıyız? Toparlanıp hayatımıza devam edicez. En azından süreçleri zamanımızı keyifle geçirmiş olcaz zehir etmicez. Sen ferah tut kendini. Devamlı devamlı doktora gitmicez neticede bende kısmetse 7 ocakta kalp atışı için gidicem sonra muhtemelen ayda bir olacak randevular ne güzel işte devamlı uğraşmamış olucam bu gözle bakmaya çalışıyorum önümüzde uzun bir yolculuk var kah güzel olucak kah zorlukları olucak ama nasibimizde ne varsa onu yaşıcaz. Yüce rabbim iyiliklerle güzelliklerle kolaylıklarla geçirmemizi nasip etsin

Çoook teşekkür ederim iletin için . Çok haklısın güzel düşünmeye çalışıyorum bende sürekli ama işte bazende öyle bir aklıma geliyor

Çoook teşekkür ederim iletin için . Çok haklısın güzel düşünmeye çalışıyorum bende sürekli ama işte bazende öyle bir aklıma geliyor
Mutlaka gelicek canım benim hepimize geliyor zannediyor musun ki tedirgin olmayan asla minicikte olsa stres yapmayan var mıdır aramızda ben sanmam. Önemli olan o kötü fikre kapılıp uzun uzun düşünmemek.

Birde yakının için çok üzüldüm ama o onun yolu onu yaşaması gerekiyordu, yaşadı. Umuyorum ki öğreneceğini öğrendi ve daha güzel günler onu bekliyor. Aklına geldiğinde bu üzücü durum o onun yoluydu ve yaşaması gerekiyordu ben sürecimi kolaylıkla sağlıkla mutlulukla huzurla neşeyle… yaşamayı seçiyorum de bak iyi gelecek

Canım söyle doktoruna arada da git ben söyledim her hafta gidiyorum :)
Ya eşimde de bende de problem yoktu sebebsiz denildi. 1 sene bebek olmayınca sürekli doktora gittim sürekli zaten doktor bana kafayı taktı en son dedm ki ne yapacaksanız yapın yoksa ben tüp bebek yaptırcam dedim sonra aşılama yapalım tamam dedi zorla yaptırdım doktoruma. Şimdi her pazartesi gidiyorum nerdeyse sürekli benle dalga geçiyor meraklı melehat diye

İnşallah

En iyisini Dr un bilir canım. 2 gün sonra tekrar et.

Kizlar bana bı yardımcı olun adet günü beta 47 5 gün sonra 965 çıktı ve kahve lekelenmelerim var akıntı şeklinde değil tuvalete gidip sildikce benim gibi olan varmi 5.haftayi bitiriyorum
Canım yerlesme kanamasidir buyuk ihtimalle. Betan cok guzel cok saglikli yukselmis yine de doktora görünmekte fayda var tabi ama cok kiside oluyor bu kahverengi lekelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…