2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum 2 kese gördükl 1 i çoook güzel dedi aslında diğeride çok güzel ama arkadan geliyor biraz dedi 😍😍 haftaya cumartesi çağırdı 5+6 olcam inşallah kalp atışlarını duyarımm😍😍 sen ne zaman duymuştn kalp atışını canım
Güzel mutlu haberlerini kuzum bekliyorum 6+6kalp atışlarını duyduk

Çok benzer benimde böyle neredeyse ufak farklar var. Benim bu yeni listemde sadece 1 tane ara öğünüm var. Öğle ile akşam arasında. Aslında basit ya dengeli ve düzenli beslenmek. Sabah yumurta peynir zeytin yeşillik, öğle 1 kase çorba etli sebze yemeği veya tavuk sote, yoğurt. Akşamda 1 gün balık 3 gün köfte tavuk gibi şeyler 3 günde sebze. Bazen erinirsen haşlama sebzeleri yoğurtla üzerine sos yap ye dedi 😅 tabi benim listem haftalık değişiyor bu hafta böyle geçecek bakalım düzenli yaparsam 1.5 kg civarı veririm diye düşüyorum inşallah amin 😋
Aynen ay mantık hep aynı aslında her Besin grubundan hergün az az alacaksın okadar. Benim de haftalık canım umarım güzel sonuçlat alırız 🌸

Hdhdjsjj aralar bende de kaçıyor 😅 alışmamışım 5 öğüne gerçekten takibi zor 😋 aa çok güzel bence haftada 1 kilo hele de hamileyken maşallah 🧿 bende senaya da söyledim yarın itibariyle ne verirse %100 uyacağım bu gece kaçamaklar gecem 😋
Ama ilk hafta ya deli gibi ödem var ona göre çok az bence🙈 ah keşke 7 ay daha haftada 1 gitse de razıyım 😜 kilo kaçtı senin? Önceden veriyordun herhalde araya bebiş kaynadı 🤩

Kizlar bana bı yardımcı olun adet günü beta 47 5 gün sonra 965 çıktı ve kahve lekelenmelerim var akıntı şeklinde değil tuvalete gidip sildikce benim gibi olan varmi 5.haftayi bitiriyorum
Canım benim vardı pazartesi günü Dr gittim 1 tane iğne verdi sabah akşam fitil kullandım 1 hafta dinlendim çok şükür bir daha gelmedi. Bugün kontrolümüz vardı Dr fitile dewam dedi. Çok ani hareketler ve kendini yorma dedi

Merhaba dr neyr göre hesaplıyor acaba son adetin ilk günü mü son günü mü? Happy mom uygulamasına göre ilk gün giriliyor
Evet canım bebek haftasıyla uyumluysa son adet tarihinin ilk gününü baz alıyor. Bazı durumlarda veya geç döllenme de düzeltme yapıp kendi bebekle uyumlu tarih girebiliyor

X