2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Güzel mutlu haberlerini kuzum bekliyorum 6+6kalp atışlarını duyduk

Aynen ay mantık hep aynı aslında her Besin grubundan hergün az az alacaksın okadar. Benim de haftalık canım umarım güzel sonuçlat alırız

Ama ilk hafta ya deli gibi ödem var ona göre çok az bence ah keşke 7 ay daha haftada 1 gitse de razıyım kilo kaçtı senin? Önceden veriyordun herhalde araya bebiş kaynadı

Kizlar bana bı yardımcı olun adet günü beta 47 5 gün sonra 965 çıktı ve kahve lekelenmelerim var akıntı şeklinde değil tuvalete gidip sildikce benim gibi olan varmi 5.haftayi bitiriyorum
Canım benim vardı pazartesi günü Dr gittim 1 tane iğne verdi sabah akşam fitil kullandım 1 hafta dinlendim çok şükür bir daha gelmedi. Bugün kontrolümüz vardı Dr fitile dewam dedi. Çok ani hareketler ve kendini yorma dedi

Merhaba dr neyr göre hesaplıyor acaba son adetin ilk günü mü son günü mü? Happy mom uygulamasına göre ilk gün giriliyor
Evet canım bebek haftasıyla uyumluysa son adet tarihinin ilk gününü baz alıyor. Bazı durumlarda veya geç döllenme de düzeltme yapıp kendi bebekle uyumlu tarih girebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…