2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok üzüldüm doktorunla konuştun m.
Konuştum canım kimyasaldir dedi progestani bırak kanaman olsun HCG sifirlaninca gel dedj
Yaa çok üzgünüm canım ama ne diyeyim, sağlıklı değilmiş demek ki Hakkında hayırlısı olsun , inşallah çok bekletmeden sağlıklısını verir Rabbim ...
İnşallah canım amin Kısmet ne diyelim
Canım benimm gönlnü ferah tutt senn birdaha bir takip et bakalım Allahtan ümit kesilmez dua edelim hep birlikte bebişin seninle olsun sımsıkı tutunsun sana inşallah
Sağlıksız gebelikmis canım ikinci kimyasal oldu bi muayene olayım bakalım neden bebek tutunamiyor hayırlısı böyledir belki de çok sağolun hepiniz

Arkadaşlar merhaba daha dün hamile olduğumu öğrendim bat 3 Ocak 29 Aralık akşamı hcg 120 çıktı. Erken öğrendim heyecanla kime söylesem daha bir şey belli değil kimyasal olabilir düşük olabilir diye strese soktular beni. Siz bu süreci nasıl atlattınız? Gerçekten kalp atışına kadar sevinmeden beklemem mi lazım

kımyasallarda daha dusuk degerler oluyor , ama elbette bu degere tamamen olmaz dıyemem ama sen ınsanları dınleme saglıkla buyudugunu dusun bebegının

Canım benim bulantim 6 haftalikken basladi bir hafta tüm gün asiri olmasa da hep bulandi. Haftasonu kullandigim folik asit bitti, gittigim doktora hangi folik asiti önerdiğini sordum. Bana bi marka söyledi ve dedi ki icinde B6 da var bulantina da iyi gelir. Valla pazartesi icmeye basladim, salidan itibaren sıfır bulanti. Artik o folik asit mi iyi geldi, yoksa bulantimin gececegi vardi da tesadüf mü inan bilmiyorum. Ama B6 iceren folik asit bi arastir dene istersen. Bulanti cok ama cok zormus
öyle bir şey çubuk kraker, leblebi, notu vs ne olursa olsun tatlı tuzlu her şeyden tiksiniyorum, zaten benim mide bulantılarım aşırı erken başlamıştı bu hafta hepten kabusa döndğ

Çok sağol kuzucum gittim hastaneye doktor progestani bırak dedi kanaman olsun HCG sifirlaninca gel bı bakalım dedj neden tutunamiyor diye
Rabbim tekrar nasip etsin insallah ben de agustosta kimyasal gecirmistim. Hayalleri yikiliyor insanin ama olabilecek kotu seylerin en iyisi oldugunu sonradan öğrendim. Önümüzdeki ay bile hamile kalabiliyorsun bekleme süresi yok en azından. Rabbim en yakin zamanda nasip etsin

kımyasallarda daha dusuk degerler oluyor , ama elbette bu degere tamamen olmaz dıyemem ama sen ınsanları dınleme saglıkla buyudugunu dusun bebegının
Öyle yapmaya çalışacağım. Yarın tekrar kan verip artışa bakayım o zaman. Doktora haftaya gideyim dedim daha günü geçmeden niye koşup geldin demesin

Bildiğim bir duygu kuzum benimde ilk gebelikte kimyasal oldu en azından bunu erken öğrendim sifirlaninca tekrar gideceğim işte bakalım kısmet
Çok üzüldüm inşallah Rabbim bir an önce sağlık bir gebelik nasip etsin
Amin inşaallah canım çok sağol
Amin inşaallah canım çok teşekkür ederim
Hayırlısı olsun canım. İnşallah her şey gönlünce olsun.
İnşallah kuzucum Kısmet diyelim ne diyelim

Mervenur277 kuzum çok geçmiş olsun, benim de kayıplarım oldugu için seni çok iyi anlıyorum keşke olmasa ama burda da okudun neredeyse 3 kişiden biri bir şekilde kayıp yaşıyor
Belli bir noktadan sonra kendimi şöyle teselli ettim daha ileri haftalarda bebeğe daha çok bağlanınca kayıp yaşamaktansa yolun başında daha tam ne oldugunu anlamadan yaşamak daha iyi oluyor, kimyasal gebelik zaten sağlıksız gebelik demek o nedenle hayırlısı böyle imiş (kimyasal gebelik sonrası yada normal düşüklerden sonra sağlıklı gebelik ihtimali artıyor, inşallah bizim süreç daha çok uzun 'kızlar ben gebeyim ve herşey yolunda' mesajını da bekliyor olacağız

İnşallah canjm çok sağol konuşman için em buyum umudum o yönde

Yaaa o anları iple çekiyorum 9 aylık gibi nefes almak bile zor geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…