2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Mervenur277 Mervenur277 kuzuşumm gönlünü ferah tut en azından ilerlemeden ögrendinn Rabbim en dogru zamanı bılıyordur eminim en hayırlı kapıları acacaktır sizin içinn duamız seninle guzel hayırlı haberlerle gel inşllah🙏🙏
İnşallah canjm cok teşekkür ederim rabbim herkese güzel haberler nasip etsin inşallah 🙏🏻

Canım benim bulantim 6 haftalikken basladi bir hafta tüm gün asiri olmasa da hep bulandi. Haftasonu kullandigim folik asit bitti, gittigim doktora hangi folik asiti önerdiğini sordum. Bana bi marka söyledi ve dedi ki icinde B6 da var bulantina da iyi gelir. Valla pazartesi icmeye basladim, salidan itibaren sıfır bulanti. Artik o folik asit mi iyi geldi, yoksa bulantimin gececegi vardi da tesadüf mü inan bilmiyorum. Ama B6 iceren folik asit bi arastir dene istersen. Bulanti cok ama cok zormus☹️
hemen kendiminkine bakıyorum sizin şu an kullandığınız markanın adı neydi acaba

Konuştum canım kimyasaldir dedi progestani bırak kanaman olsun HCG sifirlaninca gel dedj

İnşallah canım amin Kısmet ne diyelim☺️

Sağlıksız gebelikmis canım ikinci kimyasal oldu bi muayene olayım bakalım neden bebek tutunamiyor hayırlısı böyledir belki de çok sağolun hepiniz☺️🙏🏻
Geçmiş olsun cnm bende geçen sene kimyasal geçirdim

Gebyfoll diye bir marka canim ama B6 iceren baska bir marka veya yiyecekler tüketmek de işe yarayabilir belki. Ya da benim bulantinin kesilmesi tesadüftür, inan bilmiyorum. Her gün bugün ne zaman bulanacak acaba diye korku icindeyim, cok şükür sali gününden beri hic olmadi

Selam kızlar. Bugun doktor randevum vardi. 6 + 6 da gidip kese ve yolk sac gorup bebis gorememistik. Gec dollenme olmustu. Bugun 8 +6 dayken gittim az once. 7 +3 olarak kalp atisini duyduk cok sukur. Gec dollenme olmus dedigimiz gibi. Allah gönlünden gecen herkese hayirli saglikli evlatlar versin insallah.. pozitifbiri pozitifbiri beni kalp atisi olarak günceller misin tabloda. ❤ ama adet tarihini degistirmemiz gerekeck sanirim. Yada gec dollenme yazip not dusebilirsin 7 +3 olarak. Tesekkurler.

Selam kızlar. Bugun doktor randevum vardi. 6 + 6 da gidip kese ve yolk sac gorup bebis gorememistik. Gec dollenme olmustu. Bugun 8 +6 dayken gittim az once. 7 +3 olarak kalp atisini duyduk cok sukur. Gec dollenme olmus dedigimiz gibi. Allah gönlünden gecen herkese hayirli saglikli evlatlar versin insallah.. pozitifbiri pozitifbiri beni kalp atisi olarak günceller misin tabloda. ❤ ama adet tarihini degistirmemiz gerekeck sanirim. Yada gec dollenme yazip not dusebilirsin 7 +3 olarak. Tesekkurler.
Maşallah süphanallah 🤲 minik mercimek kendini göstermiş sonunda 👶🍼

Kizlar bugün okudum Aidan Salihin Gerçek tıp kitabında paylaşmak istedim,acaba nekadar doğru 🤔
Walla benim oğlum var bı düşündüm hamilelik dönemini bişey hatırlayamadım ama sol göğus ucum halkası falan daha büyüktü sağ tarafı hiç istemedi bana biraz atmasyon geldi 😁

iyi akşamlar hanımlar, biz 7 haftalık olduk en son 4 haftalıkken kese görünmesi için gitmiştim. şimdi şöyle bir sorum olacak belkş yaşayanlar ya da bilenler vardır diye soruyorum, ben ikizim ve bugün öğrendim ki annem bize gebeliğinde çok erken kusması olmuş ve tek keseymiş, benim şimdi ki ikinci gebelik ve ilk gebeliğime göre çok çok zor geçiyor özelliklede mide bulantısı çok yoğun, doktorumuz tek kese demişti sonrada bölünme gibi bir şey olmuş olabilir mi? doktora 9 haftalık olana kadar gitmeyecektim ama 8 haftada gitmeyi planlıyorum

Öyle yapmaya çalışacağım. Yarın tekrar kan verip artışa bakayım o zaman. Doktora haftaya gideyim dedim daha günü geçmeden niye koşup geldin demesin 😅
Demez canım ben adete 9 gün kala öğrendim testlerimin hepsi pozitif dedim ovulasyon ile takip ettim dedim anlattım herşeyi ben bı kan vereyim mi doktor bey dedim Uzan ultrasonla bakacam dedi başladı sallamaya kese oluşumu var arka planda kanama alanı var vs. İşte o gün 5 gün kala kan verdim. Sonuç çıktı ertesi gün özelde doktora gittim öyle bir şey yok onların cihazlar eski yanilmistir dedi.

Mersindeyim sen ? 😇 Bana bi sure istirahat verilmisti yarin kontrolum var .
Manisadayım bende. Tüh yakın olsak yoldaş olurduk birbirimize. 😊 İstirahatin umarım çok ciddi bir sebepten değildir ve umarım kontrolün müthiş geçer. Unutmazsan bana da haber et merak ederimmmm.🥰🥰🥰

Selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor ? Ben bayadır giremedim hiç vakit olmadı.
Şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor ?
Kızımda ne zaman yaptıklarını hatırlamıyorum gebelik şekerim vardı insülin kulanıyordum ve 2/3 gündr ağız kuruluğum ve bol su içme isteğim var ve şeker oldugunu anladım dun de makinelerimi çıkarttım yemekten önce 84 yemekten 1 saat sonra malesef 145 ti normalde 120/130 arası olması lazim yemekten sonra allahtan çok yuksek deği kama zaten çokta birsey yememiştim yeseydim daha da çıkardı terminim 17/01 de ozaman gidince söyleyecegim o zamana kadarda siyah ekmek ve kizimda uyguladigim doyeti uygulayacagim

X