2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ruyamda kız bebek gördüm açıkçası kalbim kıza daha çok gidiyor elimde hep kız bebek esyalarina gdiyor zaten 0 3 ay alıyorum her şeyi artık kız erkek farketmez diye düşündüm

Özlemin bebeği olmuş yaniii huuu hihi çok tatlııı

Kizlar bugün okudum Aidan Salihin Gerçek tıp kitabında paylaşmak istedim,acaba nekadar doğru

Eklentiler

• 20221230_142720.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 87
Benimde icime sinmiyor bu hastane . Her gelisimde bi moralimi bozma olayi oluyor . Baska bildigin onerecegin yer var mi
Kac defa gittin ki canım ne dedi de moralin bozuldu mesela bende bu gıttıgımde ahmet hocayı denemeyi düşünüyorum oda içime sinmezse hastane değiştirecem direk . Yoksa nırmalde hadtane cok temiz çok guzel . Arastırdık biz eşimle baya eşimde emnıyette oldugundan baya sorusturma sansı oldu arkadaslarına birkaç secenek var çok önerilen akademi de ahmet kaan koca var yenişehir de çağdaş mavigök var forum yasamdada himmet özdemir ve ahmet ışıktutan eğer hastane değiştirirsem çağdaş hocayı denemeyi dusunuyorum ama bastan beri ahmet hocayı ıstıyodum bakalım

Bakma hepimiz meraktan ölüyoruz ama yapacak bişey yok en garanti sonuç 1- pipi görmek görmemek, 2 - organ tarama
Doğru diyorsun,çoğu zaman görüldükten sonra da yanlis çıkıyor,bizim bir arkadasa son gününe kadar erkek dediler,hersey mavi aldı,bir doğurdu kizzzama iste merak,günü geciriyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…