2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah vardır insan çok umutlarla yapıp bakıyor ben de böyle ne resimler çektim ne shoplar yaptım görebilir miyim acaba diye bazen böyle çok çok silik gibi çıktığı oluyodu sanki ama hamile olmuyordum.. inşallah en kısa zamanda eltine de nasip olur🤲🏼
Evet kuzum benimde sayısız testlerim oldu 😕 Rabbim isteyen herkese sağlıklı bir evlat nasıp etsin🥰

Kızlar eltimin testine bakar mısınız ikinci çizgi var mı iki üç günü geçmiş erken gebelik testi yaptik ilk 15 dk da fotosunu çektik birazda filtre yaptık sizde yorumlar mısınız emin olamadık biz 😇
Ben de göremedim canım maalesef ama hiç belli olmaz benim de erken gebelik testim negatif çıkmıştı birkaç gün sonra pozitife dönmüştü🙈

Kızlar böyle sürekli idraririna bakıp Allah göstermesin lekelenme vb diye kontrol eden var mı tedirginlik yaşıyor insan bir de iştahı kapanan var mı son üç gündür zar zor yemek yiyorum
Evet canım ben de öyle her külodumu indirdiğimde afedersiniz bi korkuyla bakıyorum istemsizce yaşadığımız kaygılar.. allah göstermrsin kötü şeyler inşallah 🤲🏼

Merhaba kızlar buralarda yoktum çok zor günler geçirdim maalesef🥲 3 gün önce kusma krizleri yaşadım adeta sabahtan akşama kadar kustum, akşam artık nefes bile alamaz hale geldim, acile koştuk tüm değerlerim kaymış kusmaktan, yatırdılar tahliller yaptılar 3 gündür hastanedeydim. Sadece serumla beslenmek zorunda kaldım, enfeksiyon da çıktı. İyi yanı Hastanede olduğum sürede bebeğim büyüdü 🥰 hem bebeğimi hem kalp atışını duydum🥰 hastaneden çıktığımın gecesi eşimle kavga ettik sinir krizi geçirdim sabah valizimi toplayıp çıktım. Sonra eşim annemi aramış kıyamet koptu eve döndüm zorla, hala hem psikolojik hem mental açıdan iyi değilim bebeğimide üzdüm ama kendimde çökmüş haldeyim 🥲 inşallah yakın zamanda toparlarım🙏 uzun bir mesaj oldu ama bir iç dökmek istedim
Geçmiş olsun cnm şuan kendi sağlığını ve bebeğini düşünmeye çalış

Kızlar eltimin testine bakar mısınız ikinci çizgi var mı iki üç günü geçmiş erken gebelik testi yaptik ilk 15 dk da fotosunu çektik birazda filtre yaptık sizde yorumlar mısınız emin olamadık biz 😇
Kuzum şüpheniz varsa eğer kan verin gecikmesi hiç olmuyosa yada vücudunda değişiklik. Hissediyorsa ben 2 gün gecikmeyle kanımda öğrendim direk evde test yapmadan

Kızlar böyle sürekli idraririna bakıp Allah göstermesin lekelenme vb diye kontrol eden var mı tedirginlik yaşıyor insan bir de iştahı kapanan var mı son üç gündür zar zor yemek yiyorum
Kesinlikle hatta bundan kurtulmaya calisiyorum ama her seferinde daha detayli bakiyorum. Camasir kontrolu ve tuvalet sonrasi kontrol olarak 2 asamali 😁

Bu arada evde ki test de yanıltabilir 2 hafta önce evde test yaptım negatif ti pazartesi kan verdim 5 haftalık hamileymişim meğer 2 günüm geçti de kan verdim ama vücudumda değişiklikler hissediyordum

Kuzum şüpheniz varsa eğer kan verin gecikmesi hiç olmuyosa yada vücudunda değişiklik. Hissediyorsa ben 2 gün gecikmeyle kanımda öğrendim direk evde test yapmadan
Kuzum aslında daha yeni evli 4 aylık ilk defa gecikince test yapalım dedik vakti zamanı gelince olur inşallah 🤲

Sağol canım benim 🥰 inşallah sağlıkla ilerler 🤲 Serdar nemli diye birine gittim gözde sıtma pınarı nda iyiydi bence o da baya ilgilendi karından bakti emin olmak için vajinal da baktı ayrıntılı anlattı herşeyi 🥰sen ne yaptin ne zaman gideceksin
Ben daha beklemedeyim, netin verdiği tarihe göre 5+0 bugün daha biraz daha büyüsün,🤲🤲 öyle gideyim diyorum

Benim akıntım o kadar çok ki ,bazen koşarak tuvalete gidiyorum bakmaya 🫢 Bugün alışverişe çıktık orda gerçekten korktum bişey oldu sandım akıntıymış neyse ki.

Canım ben dermatitli yerlerime sudocrem ve bepanthol baby de sürüyorum yillardir. Travazolu az kullanmaya calistigim icin. Özellikle sudocrem kizariklik ve kasintiya o kadar iyi geliyor ki. Doktora sordugumda kullanabilirsin dedi, zaten bebekler de kullaniyor. İstersen bi den

Yaa gercekten miii ben yaşım ilerledi diye endise ediyorum aslinda ama 🥹 sevindim su an
35 ten sonra istiyorlar genelde

ekimm24 ekimm24 ve diğer doktora gidip soğuk bulan arkadaşlar, kimi insanın tavrı öyle soğuk bu bu şu şu diyip geçiyor, evet bizim için çok özel güzel bir durum ki inanın bunun ilki sonu yok, am onlar günde yüzlerce aynı şeye bakıp göriyor onun için çok normal. Ama bazı zaten tatlı dilli sevecen ve her yeni hastada yeni bir mucize gördüğünün farkında ve aynı şeyleri söylese de tatlı dille yüzüne gözüne bakarak söylediği için daha iyi hissediyorsun. Ben ilk ikisini aynı doktorda yaptım. İlkinde çok sevdiğim için ikinci de de gitmek istedim 9 sene sonra ikinci de o enerjiyi alamadım. Yine güler yüzlüydü, açıklayıcıydı ama bilmiyorum nedense ilki kadar enerji alamadım ama tecrübesini bildiğim için onun da beni bildiği için devam etmiştim. Randevu sırasına gelince kadın doğum hep sıralı olur, hele birde büyükşehirdeysen, bilindik bir doktorsa canım beklemek kaçınılmaz... Günde 1 normal 1 sezaryan doğuma girse zaten randevu sistemi allak bullak oluyor.
İlkinde cinsiyet için randevusu gidip sırayı göze almıştım bir de o gün herkesin doğuracağı tutmuş 🤣 2 saatten fazla beklemiştim. Yardımcısı doktor doğuma çıkınca laf arasında bugün 10. Doğum demişti😅o zaman bir şey diyemiyorsun bugün ona yarın bana... İki doğumumuda gündüz yaptığım için biliyorum doğum anına kadar ikisinde de doktor kontrole 2 kere geldi varın gerisini siz düşünün bacılar...
V venusv ffestinalente ffestinalente

X