2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah sağlıkla sıhhatle mutlulukla görürsünüz

Kötü diyemem ama detaycı bir insan olduğum için teknik tarafta önemli kalp atışından sonrasında iyice gözlemleyeceğim. Benim şuan tek sıkıntım inanılmaz derece de bekliyorum asla randevu saatinde giremiyorum doktorla alakası yok bunun hastaneyle alakalı ama işte doktorumu sevdiğim için vazgeçemedim. Sizlerde de öyle mi? Kadın doğumcuların hepsi böyle mi oluyor ameliyatta değil doktor ama asla randevu saatine uyulmuyor o hastanede.

Rica ederim canım benim de ilk muayenede doktor biraz çok ilgilenmedi gibime gelmişti bi sonrakinde çok daha iyiydi bi hali bi halini tutmuyo doktorların da haklı olarak günde kaç tane hastaya bakıyorlar e biz de ilk gebeliğimiz heyecanlıyız kafalarda deli sorular doktor sana soğuk gelince orda bi tuhaf oluyo insan çok normalbilmiyorum tabi sen özelemi gidiyorsun ama öyleyse eğer haklısın biraz daha özen gösterilmeli

Birde canım negatif diyelim için rahat olucak bide bunlar sadece kedilerden olmuyor ya hani dikkat etmene devam ediceksin çocukların aşılarına özen göstermeye devam ediceksin tuvaletini ellemiceksin olucak biticek
Onlar zaten cepte sağol canım

Kızlar biz de Ocak zammı gelmeden bebek odası takımımızı aldık, Rabbim sağlıkla huzurla kullanmayı nasip etsin bakmak, fikir edinmek isteyenler için Pierre Cardin Glare bebek odası... Şimdi sıra bebek arabasında, travel sistem düşünüyorum. Arabamız olduğu için çok pahalı birşey almıcam 5 bine kadar bütçe ayırdım, öneriniz varsa alırım

Bır an yanlış topicte geziyorum sandım doğru yerdeymisim. Bizim daha bebisler çok minnoş teyzesi susam nohut arası bişey. biz temmuz zammı gelmeden alırız inşallah

Benim zaten kısa o yüzden daha fazla kestiremiyorum

Hayır hayır canım anladım ben seni aksine senle aynı seyı demeeye calıstım kedım yok ama ıstedi sadece o seveple ıstemıyolar baska bulası yerleride var yani
Off bende cok detaycıyımm bu huyumu bazen sevmiyorumm ben randevusuz gitmiştim bu yuzden bekledım biraz ama ama bakalım bu sefer randevum var bekleyecek miyim
İşte dengesiz olunca onlar bizde hassas dönemdeyı duygusallık hat safada bi içe sinmiyo özele gittim canım ben ilk muayeneye ve medicalpark yani bu yuzden ınsan ekstra ıyı bı muamelee görmek ıstıyo haftaya carsamba kontrol randevusu verdi kararsızım doktor degıstırmekte

Kızlar böyle sürekli idraririna bakıp Allah göstermesin lekelenme vb diye kontrol eden var mı tedirginlik yaşıyor insan bir de iştahı kapanan var mı son üç gündür zar zor yemek yiyorum
Evet kuzum bende öyleyim bide hiç lekelenme yaşamadım ben ondan da sürekli kontrol ediyorum

Kızlar böyle sürekli idraririna bakıp Allah göstermesin lekelenme vb diye kontrol eden var mı tedirginlik yaşıyor insan bir de iştahı kapanan var mı son üç gündür zar zor yemek yiyorum
İdrara degılde her wc gırısımde ıc camasırıma bakıyorum takıntı gibi oldu resmen

Bır an yanlış topicte geziyorum sandım doğru yerdeymisim. Bizim daha bebisler çok minnoş teyzesi susam nohut arası bişey. biz temmuz zammı gelmeden alırız inşallah
Bende öyle küçük şimdi erken gibi geliyor birşey almak için ama deli gibi herşeye bakıyorum beğeniyorum

Kızlar eltimin testine bakar mısınız ikinci çizgi var mı iki üç günü geçmiş erken gebelik testi yaptik ilk 15 dk da fotosunu çektik birazda filtre yaptık sizde yorumlar mısınız emin olamadık biz

Eklentiler

• IMG_20221229_223736.jpg
    135,2 KB · Görüntüleme: 77

Eklentiler

• 16723428628534551792378764869481.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 69
Bende sadece bakıyorum ilk doğumumda o kadar acele ve erken aldım ki herşeyi çoğu şeyi kullanamadı bebişim 4.5 kilo doğdu 54.5 cm boyunda. 1 numaralı bezleri kullanamadim dâr geldi yenidoğan badiler 1-2 kez ancak giyildi park beşiği hiç kullanmadik biberon ısıtıcısı bile vardı. Sonra bunları nerede stoklayacagiz doğuma kadar derdi oldu oda badana boya vs. Şuan kendimi frenliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…