2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Şunu anladım anneler.. Ben sabah ne yesem yiyim tuzlu ekşi falan filan neyse artık ... Aç karnına kusmadıktan sonra kendime gelemiyorum. Midenix bulancak ama sabah kalkıp ilk işim kusmak oluyor ve beş dk sonra iyi oluyorum ve bütün işlerimi yapıyorum... Akşama kadar da yeşil elma ve ayvaya limon tuz atıyorum... 😌😌

Allah gücünü kuvvetini artırsın cnm bnm 🤲
Şunu anladım anneler.. Ben sabah ne yesem yiyim tuzlu ekşi falan filan neyse artık ... Aç karnına kusmadıktan sonra kendime gelemiyorum. Midenix bulancak ama sabah kalkıp ilk işim kusmak oluyor ve beş dk sonra iyi oluyorum ve bütün işlerimi yapıyorum... Akşama kadar da yeşil elma ve ayvaya limon tuz atıyorum... 😌😌

İnşallah canım ya nası kötüyüm anlatamam😢 karnımın büyüyüp canımın yemek çektiği güzel günler gelsin hemen istiyorum 😢
Yeni mi başladı sende bulantı Kaç haftalıksın
Çok kötü olursan doktora git prilam yazar o iyiyimiş diye duydum

Bulantı bugun bende de var. Hastalandım mı bebekten mi bilemedim ama. Sabah ishaldim de kahve limon kesti şükür de. Bulantı devam ediyor.
Bebekten de olabilir. Bende önce tek seferlik ishal oldu, o günden beri de midem rahatsız. Tam bulantı diyemem ama midem ağzımda hissediyorum sürekli şişkinlik hiç geçmiyor

Bugune kdr hiç olmamıştı. Eşim de haftasonu böyleydi dedim acaba bir mikrop falan mı aldık.Bugünlük takipteyim artarsa yarın rapor alırım artık...
Bebekten de olabilir. Bende önce tek seferlik ishal oldu, o günden beri de midem rahatsız. Tam bulantı diyemem ama midem ağzımda hissediyorum sürekli şişkinlik hiç geçmiyor

Mrb kızlar bende tüp Bebek ile hamileyim 5+3 oldum bugün 😇en son HCG 1000 çıkınca doktorum 10 gün sonra muayene ye git dedi hafif bulantılar başladı iki gündür de sindirim sistemi kötü durumda hem ishal gibiyim hem kabız normal mi böyle olması inşallah sağlıkla ilerliyordur 🤲 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 💕

Hoşgeldin hayırlı ugurlu olsun bebeğin cnm. İstediğin zaman ilk sayfadaki bilgileri paylaşırsan seni de tablomuza ekleyelim 😍
Mrb kızlar bende tüp Bebek ile hamileyim 5+3 oldum bugün 😇en son HCG 1000 çıkınca doktorum 10 gün sonra muayene ye git dedi hafif bulantılar başladı iki gündür de sindirim sistemi kötü durumda hem ishal gibiyim hem kabız normal mi böyle olması inşallah sağlıkla ilerliyordur 🤲 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 💕

Kızlar bugün 7+4üm ara ara hafif ağrılarım oluyor benim gibi olan varmı acaba normalmi bu durum. Progestan kullanıyorum bide hafif lekelenmem var diye vermişti doktorum devlet hastanesine gitmiştim bi sıkıntı yok dedi bir ay sonra yani 12. Haftada gel dedi ama bir ay nasıl bekliycem zaman geçmiyor sanki 😕bu arada bulantıları başlayan arkadaşlar baya çoğalmış benim 5. Haftada başladı gerçekten çok zor insanın bütün enerjisi gidiyor bulantı olunca

Aynen en güzeli o bende öyle yapıyorum kusasim varsa bolca su içiyorum ki dahada migdem bulanıyor ve hemen çıkartıyorum sonrasında bir güzel yemek yiyorum mis küt yatıyorum sonra takii aksama yemekte fazla kaçırmazsam iyiyim gun ici

kizlar günaydin benim bulanti esime gecti adam geceden beri bulanti yasiyor😁😁 ya bu arada sabah kahvalti delisi olan ben o kdr istahsizimki yulaf lapasi ve bir elma yedim sadece. yarin toxoplasma ve diger bikac test yaptircam. korkuyorum. cunku hamile kalmadan 1 ay once bagirsak enfejsiyonu gecirdk esimle. disarda kahvalti yaptgmz gununn sonrasnda olmustu 3 4 gun kusma ishal yasadik. ama onun sonrasnda son reglmi oldm ondan 1 ay sonra hamile.kaldm. bu toxoplasma testimi.yuksek cikarir mi endiseliyim...ve doktoruma bu durumdan bahsetmedm cunku bilmiyodum ne oldugunu bu testin

Bugune kdr hiç olmamıştı. Eşim de haftasonu böyleydi dedim acaba bir mikrop falan mı aldık.Bugünlük takipteyim artarsa yarın rapor alırım artık...
cnm az onceki.msjimla onunla.ilgiliydi. bende hamile kalmadan once esimle ishal kusma yasadik bagirsak enfeksiyonu yada zehirlenme bilemiyoruz ama ishal kusma kramplar belirtilerimizdi bize kahve limon etki etmemisti hic. cok artarsa doktora gorunmende fayda var bi tahlil yaptirirsin

kizlar günaydin benim bulanti esime gecti adam geceden beri bulanti yasiyor😁😁 ya bu arada sabah kahvalti delisi olan ben o kdr istahsizimki yulaf lapasi ve bir elma yedim sadece. yarin toxoplasma ve diger bikac test yaptircam. korkuyorum. cunku hamile kalmadan 1 ay once bagirsak enfejsiyonu gecirdk esimle. disarda kahvalti yaptgmz gununn sonrasnda olmustu 3 4 gun kusma ishal yasadik. ama onun sonrasnda son reglmi oldm ondan 1 ay sonra hamile.kaldm. bu toxoplasma testimi.yuksek cikarir mi endiseliyim...ve doktoruma bu durumdan bahsetmedm cunku bilmiyodum ne oldugunu bu testin
Toxoplazma az pişmiş et tavuk gibi yada çiğ ete dokunma yoluyla falan bulaşan bişey bildiğim kadarıyla canım bir de kedi köpeklerde falan oluyor endişe etme ben 5 senedir evimde kediyle yaşıyorum sokakta her gördüğüm kediyi resmen kucaklıyordum ama ne hikmetse kapmamışım hiç😄çiğ tükettiğin birşey yoksa endişelenme bence

Kızlar benim lekelerim falan oluyordu ilk tutunma haftalarında . Bebeği kalp atışını gördüm cuma günü çok az lekeler normal diyodu doktorum kalp atışını görmeden ilaç yazmıyorum demişti cuma günü lekem oluyor diyince progwstan yazdı . Ama benim cumadan beri hiç lekem olmuyor. Kullanmalımıyım napsam ?

X