2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynen öyle nerde ne yapacakları belli olmuyor 😭 bizimkinde ayrı bir şımarık hareketlilik instada erkek anaları diye videolar olurdu tam o moddayım 😂😂😂
Ay erkek çocuk hareketliliği diye bir şey var gerçekten, ya geçen arkadaşlarla buluştum, iki kız toplamda benim oğlan kadar hareket etmedi ya 😃

Selam kızlar... Bende genelde okuyorum ama çok sessiz buralar... Genelde 1 yaş kontrol ve aşılarını yaptırmışsınız. BiZ daha yaptırmadık. 1 yaşımızı doldurduk artık. 1 yaş ile birlikte extra hareketlilik geldi ama henüz yürüme birde emekleme de olmayınca çok yoruluyorum. Uzun zaman köyde annemin yanında idim kalabalık yerde ve dışarıda olmak büyük etken gelişim lerinde.. Köyde daha hareketli herkese laf atma çabası el kol hiç durmuyordu ama evde öyle değil ve çok sıkılıyor.
Uzay Yemek yemiyor sizde durum ne?
Farklı şeyler deniyorum.. Hiç birşeyi 2. Tatlı kaşığından sonra almıyor..

Merhaba kızlar bugun benim de oglumun dogum günü. Zorluydu bol uykusuzluk doluydu ama gecti 1 yil. Burnu akıyor nerdeyse 2 hafta olacak o sebeple aşıyı haftaya bir ara yaptiracagim bu ara geceleri ciglik atarak aglamaya basliyor sebebini bulamadim yine dişe baglayacagim sanirim. Henuz yürümüyor, parka bayiliyor sallanmayi ve kaydiraktan kaymayi seviyor, atta, gitti, cikti gibi kelimeler eklendi. Ek gida meselesi hepiniz gibi iste öğlen cok acikir da mama vermeyip emzirmezsem belki yarim kase corba iciyor

Merhaba kızlar ben işe başladım sencerin doğum günüydü işti derken pek aktif olamadım. doğum gününü aile arasında parkta yaptık kamelya süsledik çok güzel oldu. Artık miniklerin bir yaşı inanılmaz geliyor 😻
Hayırlı olsun, nasıl gidiyor iş uzun aradan sonra 😊 ben de kasım gibi başlamayı düşünüyorum.

Selam kızlar... Bende genelde okuyorum ama çok sessiz buralar... Genelde 1 yaş kontrol ve aşılarını yaptırmışsınız. BiZ daha yaptırmadık. 1 yaşımızı doldurduk artık. 1 yaş ile birlikte extra hareketlilik geldi ama henüz yürüme birde emekleme de olmayınca çok yoruluyorum. Uzun zaman köyde annemin yanında idim kalabalık yerde ve dışarıda olmak büyük etken gelişim lerinde.. Köyde daha hareketli herkese laf atma çabası el kol hiç durmuyordu ama evde öyle değil ve çok sıkılıyor.
Uzay Yemek yemiyor sizde durum ne?
Farklı şeyler deniyorum.. Hiç birşeyi 2. Tatlı kaşığından sonra almıyor..
evet köy harika oluyor. Biz de sıralama var yürme yok
Sencer yoğurtlarsam yiyor damak tadı yok resmen her şeyi yoğurtla vermek zorundayım

Merhaba kızlar bugun benim de oglumun dogum günü. Zorluydu bol uykusuzluk doluydu ama gecti 1 yil. Burnu akıyor nerdeyse 2 hafta olacak o sebeple aşıyı haftaya bir ara yaptiracagim bu ara geceleri ciglik atarak aglamaya basliyor sebebini bulamadim yine dişe baglayacagim sanirim. Henuz yürümüyor, parka bayiliyor sallanmayi ve kaydiraktan kaymayi seviyor, atta, gitti, cikti gibi kelimeler eklendi. Ek gida meselesi hepiniz gibi iste öğlen cok acikir da mama vermeyip emzirmezsem belki yarim kase corba iciyor
doğum günü kutlu olsunn 🥰 ne güzel ya sencerin konuşması çok geriden gelşyor ama artık telaşlanmıyorum zamanla gelişir
geceleri saat başı uyanma devam ediyor bizim de dişler tamamlanana kadar rahat yok

Sessiz leşmiş artık iyice grup ya en çok festiyi merak etme ettim nice kişiler vardı tine bir girerdi acemi anne falan nereye kayboldu Bu anneler.. 😊😊
Kuzum bizim 3 diş birden patladı, birde her yeri karıştırma modunda 1 dk durmuyur, geçen ablama diyorum ki tuvalete bile kafa rahat gitmek ne büyük nimetmiş😵‍💫

doğum günü kutlu olsunn 🥰 ne güzel ya sencerin konuşması çok geriden gelşyor ama artık telaşlanmıyorum zamanla gelişir
geceleri saat başı uyanma devam ediyor bizim de dişler tamamlanana kadar rahat yok
Cok teşekkür ederiz hepimiz evlatlarimizin guzel günlerini görelim 😊 dil meselesi kesinlikle oyle elbet konusacak su an hepsini hafizasinda depoluyor bi anda soyleyecek 😊 ya ben de eylulde başlayacagim ise az kaldi kara kara düşünüyorum geceleri cok sık uyaniyor nasil o sekilde çalışacağım halletmem lazim uyku meselesini😕

X