2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bızde kar bıle yagmadı bır kere daglar cektı. 1 hafta dısında eldıven bıle gıyemedı cocuklar. Bolge bolge degısıyır
Öyledir Buryaa zaten hiç yağmaz iki uc seneye bir cilendi nasıl mutlu olduk sevindik anlatamam ama o karlı havanin soğuğu da çok çok başkaymış gördüm yâni

Haha bir umut bekliyoruz şimdi 2 yaşı mı bekleyeceğiz
Bekle bekle bıtmez bunların nazı
Bizim ki de bugün ayrı bir huysuz kucakta olsa hep ondan iyisi yok iki çocuğu olup bir de insta momlık yapanlar nasıl yapıyor anlamış değilim
4 cocuk var ama o ınsta bılmem nelerı gercek degıl. Gostermelık. Arkasını donunce at bakıcıya anaya babaya tamm.

Günaydın kızlar bizde hafta sonu yaptık doğum günümüzü herşeyi ben hazırladım maket pastasına kadar bakalım beğenecekmisiniz?Eki Görüntüle 3458342
Elıne emegıne saglık. Nıce yasları olsun. Bn ugrasamuycem. Bnmkı kalabalık sevmıyo zaten. Eee 3 abısı var baba bn deyınce bı oda ınsnaız. Aıle buyuklerı de yok buyuyunce arkadaş kutlaması yaparız.

Bizim ilk bebiş olunca heyecanlıydık oyyy maşallah 3 abisi varmış allahım nice nice yıllar birlikte kutlamayı nasip etsin

Bizim ilk bebiş olunca heyecanlıydık oyyy maşallah 3 abisi varmış allahım nice nice yıllar birlikte kutlamayı nasip etsin
Vala bnmkını gorsenız ilkte olsa yaomazsınız. Bı kere vakıt ayırdın duznledın aldın ugrastın dıyelım orayı dagıtamadım dıye basar cıglıgı. Dozerım benım.
Abıler bıle bezdı kacacak yer arıyor

Selam arkadaşlar nasılsınız, uzun zamandır giremiyorum buraya bebekler büyüdükçe daha da zorlaşıyor bence ya hayat ya da benim kızım küçükken çok uslu bir bebekti bilemiyorum şu an bana daha zor her şey sürekli peşinden koşturuyorum. Dün 1 yaş aşılarımızı olduk bizden kan almadılar 18. ayda alalım dediler 9. Ayda vermiştik. Onun dışında yürüyor, 8 dişimiz var şu an.
Hafta sonu tatile gideceğiz bu bebekler artık bir yaşını geçti ya yoğurt falan hazır yoğurt yedireebilir miyim acaba orada en azından? Siz beslenmesini nasıl yapıyorsunuz? Bizimki çok sorunlu bu konuda her şeyi seçiyor ve o kadar zor yediriyorum ki aç geziyor diyebilirim

Yeme konusu butun bebekelrdr gerıleme var ya. Orada yapam ımkanı yok hazır yeıdrdrn bısey olmaz bnce bız daha yurumuyoruz. Pasama zor gelıyoelıne top verınce yuruyomus sozde ama benmkı hoop oturuyo yıne de yurumuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…