2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Duyulmamiştir diyen devlet hastanesinden doktor mu

Heğenimin 8.haftada kese anca göründü ve 9.haftada kalp atışı anca duyulmuştu. Kişiden kişiye fark edebilecek bir durum bu, buna söyleyebilecek hiçbişeyim yok. Kanama birçok kişide olabiliyormuş bunu öğrenince biraz rahatlama geldi bana da. Allah utandırmasın inşallah rahat güzel geçer herkesin süreci, üzülmeden gerilmeden

İnşallah herşey yolunda gider dua ederiz tabiki tam zamanında gidiyorsun inşallah kese benek kalp atışı hepsi birden görürsün ben de bekliyorum 7. Haftanın içinde gidicem
Umarim canim bu zamanlarda duyan da var duymayan da bakalim insallah bebegi görsem de raziyim olusmaya basladigini suan ne kadarsiniz canim?

İdrar yolu enfeksıyonu yasayan var mı aranızda bu surecte neler yapıyorsunuz
Benim idrarımda tesadüfen çıktı yanmam vs yok su içmeye çalışıyorum sirke ile yıkıyorum iç çamaşırıma nioli yağı damlatıyorum günlük olarak. başka da bişey yapmadım ilaç kullanmak istemediğimden haftaya bir ara tekrar idrar vericem geçmediyse yapacak bişey yok o zaman gerekirse ilaç kullanırım

Bende tahlil verdim bugun cıkıcak suphelenıyorum enfeksıyondan

Umarim canim bu zamanlarda duyan da var duymayan da bakalim insallah bebegi görsem de raziyim olusmaya basladigini suan ne kadarsiniz canim?
Şuan benim 5+2 canım 4 ocağa randevu aldım devlete. Ocakta sigorta yaptırıcam o zaman özele başlarım şimdilik idare edeyim hiç bilmediğim birine aldım inş burda okuduklarım gibi kötü dr denk gelmez Dr dan sonra yazarsın güzel haberlerini inş

Hihi minnos basliyo büyümeye 4 ocakta 6+6 oluyor sanirim senin de tam zamani oluyor. Ben bugün tüp bebek merkezime gidicem kontrole, 2 hafta kapatiyorlar noel dolayisiyla. Aslinda daha gece vermek istedi bana erken dedi bu tarih icin ama yine de bi kontrol edelim demisti.. bakalim.. ben de kendim kadin doktorumdan randevu aldim 2 Ocaga o zaman 7+4 olmus olcak nasipse.. en kötü ihtimal o gün görür duyarim diyorum.. insallah canim iyi doktorla karsilasirsin gercekten Doktorlar cok can sikiyor bazen

Merhaba sigorta yaptiricam derken nasil bir sigorta ? Bende tamamlayici saglik sigortasi var ama o gebeligi kapsamiyor. Gebelik icin sigortalarda da bekleme suresi var diye biliyorum o da bizim icin gec olmus oluyor ? Bilmedigim bi sigorta turu mu var hamilelik masraflarinda kullanilabilen merak ettim

Eşim tofaşta çalışıyor sorduk hamile olduğunu öğrenince de yaptırabiliyormuşuz doğum kapsamlı sigorta

Bende 7. Haftayı görünce gitmeyi planlıyorum sabretmek zor olsada
Kalbi duyduktan sonra , 1 ay sonraya verecekler randevu:) onu nasıl bekleyeceksiniz :) sakin olup başka şeyler düşünmekte fayda var kızçeler :)

Sendeki belirtiler nelerdi ilaç vermedi mi tehlikeli değil mi enfeksiyon olduğu zaman bilmediğim için soruyorum kusura bakma

Anladım canım teşekkür ederim enfeksiyon dan korktum biraz ondan

Benim üçüncü kürtajla dördüncü gebeliğim hatta iki sağ doğumum oldu allaha şükürler olsun az cok biliyorum gebeliği de İste drlar değilmi kese gördüm ama bebek yok bos dedi sonra benim makidendir vardır hayrlisi olsun dedi diğer ultrasona gidemedik iste yetişemedik hayırlısı vardir bir hayir deyip 4 ocağı bekliyorum sabırsızlıkla bakalim o gun gelince belli olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…