2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaaaa inanmiyorımmmm ben almısım haberi gibi sevindim vallahii ay ikisiide saglıkla gelişssin inşallaah hayırlısıyla kucagına alırsjn ınsallah bızede duaa ettt Imkansız görumsede Allahın yanında ımkansız yokturrr nasıl ıstıyorum varya 😍🙈🙈🙈

Yazdıklarında öyle haklısın ki benddde aynıları var bulantım falan yok suan için dıyorum iyi mi acaba hersey yolunda mı doktora hemen gitme taraftarıda degılım bişey goremez cunku. İlk gebeliğin evhamı grrcekten 🙊

Canım ben kan verdıgımde bana hafıf enfeskıyon gorunuyor dedı onuda bol su iç dedı gecer zaten ve onemlı seylerden bırı %100 pamuklu ıc camasıırı kullan mutlaka dediİ

İlaç vermedi değil mi enfeksiyon için , bende bol su ıcıyorum enfeksıyon cıkmamıs ama agrım var belkıde cok az su ıcıyorum ondan

İlaç vermedi değil mi enfeksiyon için , bende bol su ıcıyorum enfeksıyon cıkmamıs ama agrım var belkıde cok az su ıcıyorum ondan
Hayır canım normal d vıtamını kalsıyum ıcerıklı folık asıt verdi ekstra bısey vermedı sadece bol su ıc dedi o gider zaten dedi az su ıcıyosan oda etkı eder suyu arttır ve banyoda pamuğa bırksc damla sırkeyle falan sılebılırsın oda etkılı bekarkende evlıykende hep yaparım ama suyu unutmak yokk bol suu ıcıyoruzzz😍

Arkadaşlarım bizde zamanı geldiğinde bebişlerimizi göreceğiz ve sesini duyacağız. Bende başta biraz pimpirik yaptım ama sonra şöyle düşündüm. Belki sizide rahat ettirir anlatayım. Benım son regli tarihim 11 kasım ben ona göre 6+0 im ama bu bebek benim son regli tarihimde olmadı ilişki zamanımda oldu yani belkide bebek oluşuma göre 4+3 ü yaşıyor. Bu durumda ben bu bebekten 6+0 mış gibi görünmesini büyümesini sesini bekleyemem boşuna kendimi üzmüş olurum. O yüzden zaten herkesin gidişatı farklı çünkü birde oluşum tarihi etkisi var, olmalı. Hiç kendinizi üzmeyin yıpratmayın ona yapacağımız en büyük kötülük o var olmaya çalışırken tutunmaya çalışırken duygularımızla ona köstek olmamız. Bide bu yönlerden düşününce ben beynen çok iknayım duygusal olarakta çok rahatım. Bulantı ağrı halsizlik vs kısmı da birçok kadında hep kötü hikayeler duyduğumuz için gebelik ağır geçmeli, bulantı halsizlik varsa sağlıklı ilerliyordur inancı oluşuyor halbuki öyle birşey yok herkes birbirinden farklı ve tamamen belirtisiz de geçmesi mümkün ve sağlıklı.
Rahatlattı tabi aynı dusunen birini görmek bendede bu durum var oyle yakın geldi ki söyledıklerın benımde son regl tarıhım 8 kasım ama kornmalıydı ılıskıler ta ki 24e kadar 24 kasımda ılk kornmasız ılıskımz oldu ben sata göre hesaplayınca dedıgın gibi 6+0 falan oluyor ama imkansız tabii arada 3 hafta oynuyor nerdeyse kendı yasantımı bılıyorum ne zaman oldugunu az cok bılıyorum bu yuzden henuz ufacıkkk oldugunun farkındayım yani belki 3 haftası yenı bitti öylemdusunuyorum bunyuzden doktora suan gıtmıyorum dıkkat etmeye calısıyorum aıle hekımının verdıgı folık asıtı kullanıyorum ve bol su .ilk olunca sabırsızız ama biraz sabretmekde fayda var sanırım Rabbim bebişlerimizi korusun sağlıkla gelişssinler inşallahhh🙏🙏

Merhaba kızlar bugun sonuc icin gittim yine karından baktı haftasıyla uyumlu dedi ama kalbi görmedi 10 gun sonra gel dedi karından baktığı için görmemiş olabilir degil mi ister istemez tedirgin oldum devlet hastahanesi zaten cihazlar eski kese 2.21 cm yaziyordu görüntüde 6+2 sistemde haftamız
İki gün önce devlete gittğimde onlar da vajinal bakarsak duyarız sesini demişlerdi ama bugün özeldeki doktor karından baktı canım sen telaş yapma cihaz farkı oluyor devletle özelde

😂😂 ilk randevuyu atlatırsak daha kolay olur sanki diye düşünüyorum yanılıyor da olabilirim :) 😂
Hicde öyle değil 😂ben iki randevuya gittim 3cu 4ocakta sabırsızlıkla bekliyorum,ayni telaş, ayni heyecan 😁😁sanırım bu boyle devam eder🤗

Yaaaa inanmiyorımmmm ben almısım haberi gibi sevindim vallahii ay ikisiide saglıkla gelişssin inşallaah hayırlısıyla kucagına alırsjn ınsallah bızede duaa ettt Imkansız görumsede Allahın yanında ımkansız yokturrr nasıl ıstıyorum varya 😍🙈🙈🙈

Yazdıklarında öyle haklısın ki benddde aynıları var bulantım falan yok suan için dıyorum iyi mi acaba hersey yolunda mı doktora hemen gitme taraftarıda degılım bişey goremez cunku. İlk gebeliğin evhamı grrcekten 🙊

Canım ben kan verdıgımde bana hafıf enfeskıyon gorunuyor dedı onuda bol su iç dedı gecer zaten ve onemlı seylerden bırı %100 pamuklu ıc camasıırı kullan mutlaka dedi
Allah razı olsun birtanem inşallah Allah'ım sanada nasip eder insallahhhhhh ikizlerin olur

Rahatlattı tabi aynı dusunen birini görmek bendede bu durum var oyle yakın geldi ki söyledıklerın benımde son regl tarıhım 8 kasım ama kornmalıydı ılıskıler ta ki 24e kadar 24 kasımda ılk kornmasız ılıskımz oldu ben sata göre hesaplayınca dedıgın gibi 6+0 falan oluyor ama imkansız tabii arada 3 hafta oynuyor nerdeyse kendı yasantımı bılıyorum ne zaman oldugunu az cok bılıyorum bu yuzden henuz ufacıkkk oldugunun farkındayım yani belki 3 haftası yenı bitti öylemdusunuyorum bunyuzden doktora suan gıtmıyorum dıkkat etmeye calısıyorum aıle hekımının verdıgı folık asıtı kullanıyorum ve bol su .ilk olunca sabırsızız ama biraz sabretmekde fayda var sanırım Rabbim bebişlerimizi korusun sağlıkla gelişssinler inşallahhh🙏🙏
Amin inşallah 🫶🏻 tam olarak aynı şeyi düşünüyoruz. Ben acilde hastayken öğrendiğim için ertesi gününde gittim hemen betam ilk öğrendiğimde 31,18 di o kadarki erken. Aslında gitmek iyi geldi bana ama zaten sen doktorun söyleyeceği şeyleri yaptığın için hiçte sorun yok sabretmek en güzeli

Aaa hangi sigorta peki ? Bende suan anadolu sigorta var is yerinin yaptigi ama ben zaten hem hemen haber vermek istemiyorum. Haricen kendim para veripte yaptirabilirim biraz detay verirseniz hangi sigorta vs. Tesekkurler 😇
Allianz canım. Koç grubuna avantajları var ondan yararlanıyoruz. Ara istersen bi konuş🌸

Eşim tofaşta çalışıyor sorduk hamile olduğunu öğrenince de yaptırabiliyormuşuz doğum kapsamlı sigorta
Benimde aynı sigortam var ben 1 yıl önce geçmiştim ne olur ne olmaz diye o zaman bana min 6 ay öncesinde geçmiş olmak gerekiyor demişlerdi demek ki değişmiş ve iyi olmuş değiştiği

Benimde aynı sigortam var ben 1 yıl önce geçmiştim ne olur ne olmaz diye o zaman bana min 6 ay öncesinde geçmiş olmak gerekiyor demişlerdi demek ki değişmiş ve iyi olmuş değiştiği
Canım bu olay değişti mi sadece Koç grubu için mi geçerli emin değilim onu sormak lazım arayıp sigortayı

Allah razı olsun birtanem inşallah Allah'ım sanada nasip eder insallahhhhhh ikizlerin olur
Ya Allah razı olsun inşallaahhh🙏😍😍
Amin inşallah 🫶🏻 tam olarak aynı şeyi düşünüyoruz. Ben acilde hastayken öğrendiğim için ertesi gününde gittim hemen betam ilk öğrendiğimde 31,18 di o kadarki erken. Aslında gitmek iyi geldi bana ama zaten sen doktorun söyleyeceği şeyleri yaptığın için hiçte sorun yok sabretmek en güzeli
Kesinliklee bizde artık bir adım atalım dedık bebiş aceleci çıktı gelesi varmış 🥰 bende gecikmemin 9.günü test yaptım öyle ıhtımal vermiyordum ertesi günde kan verdım hcg yuksek cıktı 1184 . En en fazla 24 kasımdan hesaplayınca 20 21.gün falandı yani ama betaya göre 4-5 haftalık gorunıyordum tahlilde aman böyle karmasık işler işte 😂😂😂 diyorum esıme doktor kac haftalık derse ben ondan 2 cıkaracam minnak daha benım bebegım onlar sata göre soyluyor 😂😂😂 .saka biyana hayırlısıyla sağlıkla gelişsinler büyüsünler ınsallahh 🙏🥰

X