2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben de bebegimin sol tarafimda oldugunu dusunuyorum cunku kalp atisini dinlerken sol tarafima tuttu ultrason cihazini doktor özellikle dikkat ettim böyle anlasilir mi bilmiyorum ama kiz isteyince bide sola tutunca heveslenmedim degil hani
Ben de kız istiyorum hayırlısını versin Allah

ilgili olması çok güzel benim de hoşuma gidiyor ama gönlünden erkek geçiyor diye erkek diyebilecek bir kaynak arıyor aslında asıl mesele bu

Hadi inşallah oğlandır öyle istiyorsun gibi
aslinda kizda fena olmaz niyeyse bi kiz evlatta daha baskin ama saglikli olsun yeterki tek duam bu. ilk cocuk heycani iste ama ben hamile oldugumu ogrenmeden 2 hafta once ruyamda anne evinde hamile karni kocaman kadin gordum gobegine dokundm cinsiyeti ne dedm erkek dedi. uyandmm hamile olayi kafamda yoktu o zamanlar. o yuzden erkek hissediyorum en basindan beri

Kızlarrr nasılsınızz ben geldim aranıza baya konuşmalar olmuş hepsini tek tek okuyamadım umarım sizler iyisinizdir bebişleriniz iyidirr benim bıcırıklar beni aşırı zorluyor midemden dolayı geçen gün hastanede yattım bir gün serumla beslendim ertesi gün iyiydim yine başa döndüm ama o 1 gün bile o kadar iyi geldi ki eşim gülmeni özlemişim falan diyordu

Hoş geldin canım çok geçmiş olsun hem biriciklar hem mide zorlamistir bayagi yüzünden gülücükler eksik olmasın

Kuzum güzel haberim var kalp atışlarını bugün duydun ikizmis

Kız olacak o zaman bende böyle bir rüya görmüştüm erkek dogurmustun kızım oldu

Kizlar merhaba tüp bebekle hamileyim şuan 9.gun değerim 407 12 gün değerim 1398.35 çıktı normalmi acaba bu 9 yıldır ilkez oldu çok bilgimde yok yardımcı olursanız sevinirim

Hoşgeldin canım. Bende tüp bebek ile hamileyim 3.gün transferiydi 11.gün 167 çıkmıştı 14.gün 506 çıkmıştı yani değerin gayet iyi çoğul bile olabilir benim değerime göre. Tekrardan hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kelebegimx yaaaa hayırlı olsun demiştik biz artık gitme bence şehir hastanesine canım tabi siz bilirsiniz ama bizim gördüğümüz 2 keseyi göremeyen doktorlara hep muayene olacaksın devam edersen ki ikiz gebelik geçireceksinn daha dikkatli olunmalı. İkiz olmasına çok sevindimm sağlıkla kucağına al canım

Teşekkür ederim çok kuzum hangi hastaneye gitsem acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…