2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Biraz pozitif olalım hamişler 💐💐 Enerjiiiii 💃🏼 tadını çıkarmaya odaklıyım ben şu an.Allah’a emanet ettim öğrendiğim gün 🙏🏼
6+1 gebeliğimi öğrendim ama kesede bebeği göremedi dr ultrasondan kaynaklı olabilir dedi baska bi ultrasona yönlendirdi ama evde ustalar olduğu icin gidemedim randevum geçti Ocak 4 de diğer randevum Bebek görünmedi deyince korktum ne yalan söylüyim iki ci hamilelik de kalp durmasi sonu sonlandırıldı ucuncu hamilelikte düşük tehlikesi icin ilac ve kan sulandırıcı igne olmuştum bu gebelikte sanki acemiyim gibi geliyo tedirginim gorunmeyip de sonradan görünen varmi yada bos gebelik yaşayan

Tablodaki bilgileri beni etiketleyerek paylaşırsanız ben ekliyorum :)
-son adet tarihi
-beklenen dogum tarihi
-kesenin görüldüğü tarih
-kalbin duyuldugu tarih
-yaşanan şehir
-gidilen doktor
Hangi bilgileriniz varsa paylaşabilirsiniz
Merhaba canım eklersin
26 ilk çocuk
13.11.2022 sat
20.08.2023 beklenen dogum tarihi
21.12.2022 kese gözüktü
4+6 haftalık
Şuan yaşadığım şehir Edirne

En önemlisi çalışmaya alışkın biri olduğum için ben depresyona girmiştim evde olmak çok zor gelmişti tabi bebeğine bakmak çok güzel kendim istememe rağmen çok fazla üzülmüştüm işten ayrıldığıma. Dışardan gelenleri boşver 🙈 ama yine olsa yine yaparım o ayrı herşeyiyle ilgilenip şahit olmak inanılmaz güzel bir duygu
Evet bende bundan çekiniyorum evde kalırsam eşime sarabilirim, bunalabilirim 😅 ama bebek durumu farklı tabi. Yaşayıp göreceğiz 😌

Kızlar progestanı fitil olarak kullanmaya geçmiştim öyle devam ettikçe gaz problemi ve bulantı epey azaldı. Tam bitmedi ama azaldı. Progestan kullanıp belirtilerden bitkin düşenler belki fitil olarak deneyebilirsiniz.
Nefret ediyorum o ilaçtan fitil de olsa geri geliyor habire fitili yap yat sinirlerim bozuldu 😂 daha 12 günüm var bitmesine

Tablodaki bilgileri beni etiketleyerek paylaşırsanız ben ekliyorum :)
-son adet tarihi
-beklenen dogum tarihi
-kesenin görüldüğü tarih
-kalbin duyuldugu tarih
-yaşanan şehir
-gidilen doktor
Hangi bilgileriniz varsa paylaşabilirsiniz
-26
-3. Hayırlısı inşallah
-25 ekim bat. Sat 31 ekim
-15 Aralık gibi "netten baktım" 😂😂
-20.12.2022 salı günü "kse var bebek gornmedi
-ANTALYA_SERİK
-Ünzile Korkmaz Mert
Eklersen sevinirim 🥰🙏

-

6+1 gebeliğimi öğrendim ama kesede bebeği göremedi dr ultrasondan kaynaklı olabilir dedi baska bi ultrasona yönlendirdi ama evde ustalar olduğu icin gidemedim randevum geçti Ocak 4 de diğer randevum Bebek görünmedi deyince korktum ne yalan söylüyim iki ci hamilelik de kalp durmasi sonu sonlandırıldı ucuncu hamilelikte düşük tehlikesi icin ilac ve kan sulandırıcı igne olmuştum bu gebelikte sanki acemiyim gibi geliyo tedirginim gorunmeyip de sonradan görünen varmi yada bos gebelik yaşayan
Böyle olupta ilerleyen hf larda bebeği görülen oldumu

Nefret ediyorum o ilaçtan fitil de olsa geri geliyor habire fitili yap yat sinirlerim bozuldu 😂 daha 12 günüm var bitmesine
Ay hiç sormayın ben günde 1 kere kullanıyorum yemin ederim bıktım ondan bile. Kalkmıyorum asla yaptıktan sonra bir miktar rahat ediyorum ama yok yani zor fitil kullanımı.

Canım kese kac haftada göründü tam?
Tahmini doğum tarihini de yanlış baktın sanırım. :)
-26
-3. Hayırlısı inşallah
-25 ekim bat. Sat 31 ekim
-15 Aralık gibi "netten baktım" 😂😂
-20.12.2022 salı günü "kse var bebek gornmedi
-ANTALYA_SERİK
-Ünzile Korkmaz Mert
Eklersen sevinirim 🥰🙏

-

Normal canım bence daha ufak olabilir. Kafana takma rahat ol annesi :)
Ayy inşallah dunde gidemedim bir diğer ultrasondan bakitmaya kuskuluyum gec dollenme olmus. Bende test yaptım günüm geçince negatifi görünce düşünmemiştim.kistmi var diyerek randevu almıştım ki testen bir hf sonra iki gun kahveli lekeler geldi dedin var galiba son günlerde bulantı olunca şüphelendim dedim kesin var

Ayy inşallah dunde gidemedim bir diğer ultrasondan bakitmaya kuskuluyum gec dollenme olmus. Bende test yaptım günüm geçince negatifi görünce düşünmemiştim.kistmi var diyerek randevu almıştım ki testen bir hf sonra iki gun kahveli lekeler geldi dedin var galiba son günlerde bulantı olunca şüphelendim dedim kesin var
Dr da başka sorun arıyordu birsuru sorular sordu falan tam döndürdü cihazı keseyi öyle gördü ama bebegi burdaki cihazda göremedim ama vardir canım merak etme dedide işte korkuyorum. Oncede atlattım kürtaj olayını korkuyorum onun icin ameliyathaneden

Korkma rahat ol :)
Dr da başka sorun arıyordu birsuru sorular sordu falan tam döndürdü cihazı keseyi öyle gördü ama bebegi burdaki cihazda göremedim ama vardir canım merak etme dedide işte korkuyorum. Oncede atlattım kürtaj olayını korkuyorum onun icin ameliyathaneden

X