2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kese 6+2

Arkadaşlar ben kesinlikle uyuyamıyorum yani uyuyorum ama böyle dalamıyorum derin güzel bir uyku yok 2 haftadır. Aksine uykumda çok var ama

Ben de öyleyim aşırı uykum var ama uyuyamıyorum

Dün bende yazmıştım kesinlikle böyle uyku bastırıyor ama dalamıyorum yalnız olmadığımı bilmek iyi geldi valla. Geçiyor diyorlar umarım geçer başka belirti yaşıyor musunuz kızlar?

Dün bende yazmıştım kesinlikle böyle uyku bastırıyor ama dalamıyorum yalnız olmadığımı bilmek iyi geldi valla. Geçiyor diyorlar umarım geçer başka belirti yaşıyor musunuz kızlar?
Sürekli mide bulantısı ama şimdiye kadar kusmadım.cebimde leblebi ile geziyorumHalsizlik var bi de

Karnım ağrıyor belim ağrıyor sanki adet oluyormusum gibi. Benim adet sancım cok ağır geçiyordu iğne falan yaptırıyordum. Onun gibi değil tabi ama hafif bir ağrı

Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Çok geçmiş olsun canım, benim de farklı sebepler ile 3 kürtajım var
Tıbbi genetiğe git mutlaka, sebep olarak birşey dediler mi (son gebeliğim de 8 haftaya kadar doktor bekletmişti sonra çok küçük kalp atışını gördük ama sonraki haftaya durdu)

Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Canım cok üzüldümm Rabbim en kısa zamanda tekrar hayırlı bir evlat nasip etsin sağlıkla gelişsin tutunsun anneciğine inşallah Bu ikinci defa mı oluyor bu arada

Merhaba nasıl ekliyorsunuz daha önce üye oldum ama çok bilmiyorum burayı

Tablodaki bilgileri beni etiketleyerek paylaşırsanız ben ekliyorum :)
-son adet tarihi
-beklenen dogum tarihi
-kesenin görüldüğü tarih
-kalbin duyuldugu tarih
-yaşanan şehir
-gidilen doktor
Hangi bilgileriniz varsa paylaşabilirsiniz
Merhaba nasıl ekliyorsunuz daha önce üye oldum ama çok bilmiyorum burayı

Çok üzgünüm canım Allah hayırlı zamanda çok bekletmeden sağlıklısını versin inşaallah ...

İyi akşamlar aranıza yeni katıldım 6 gün adet gecikmesi sonrasi testim pozitif çıktı kadın doğuma hemen gitmelimiyim
Hayırlı olsun öncelikle canımben de 5.gün gecikmemde idrar testinde pozitifi gördüm devlet hastanesinde dahiliyeden Hcg testi istedim aynı gün çıkıyor sonuç zaten, sağlık ocağından da yaptırabilirsin. Kadın doğuma bir hafta sonra gittim

Kromozom bozukluğu dedi pekte bişey anlamadım zaten beynim uyuştu aglamaktan

kizlar belirtilerinizi okudukca aa buda var bende buda buda oluyorum gaz sancisi karnimin 4 aylik gibi sismesi gaz sancisindan kramp girmesi azicik fazla ayâkta kallinca olan bel agrisii..aksamlari yoklayan bulanti sabahlari enerjik uyaniyorum.oglende iyiyim aksam 6 dan sonra bana bi haller oluuor. kocamda saniyoki her saat boyleyim ama yok aksamlari.acayip enerji dusuklugu yasiyorum calisma hayatm olmadigi halde..calisan hamis arkadaslarima bol enerji diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…