2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar ben kesinlikle uyuyamıyorum yani uyuyorum ama böyle dalamıyorum derin güzel bir uyku yok 2 haftadır. Aksine uykumda çok var ama
Benim de bi 3-4 hafta böyle sorunlarım oldı.Geceleri normalde hiç uykum bölünmezdi ama ilk öğrendiğimde geceleri çok çok uyandım.Hiç dinlenmiş hissedemedim kendimi.Ama sonradan düzeliyor şu an yine deliksiz uyuyorum

Bende de uyku sorunu var böyle cok uykum geliyor ama gece uyanıyorum sürekli tam uykumu alamıyorum sürekli bir uyku hali var

Susam kadar var ya da yok hemen buyumez cnm ama hamilelik cok gaz yapiyor gaz topluyor karnımız
Ah sizlerdede varmı o gaz sorunuy vallahi mahfoldum 3 gündür şu gaz şişliğinden sancıdan cok afedersınız lavaboya cıkma sorunuda var bugunde bir bel ağrısı fıtığım tetklenıyor sanırım

Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Çok üzüldüm,insan ne diyeceğini bilemiyor..İnşallah Allah bir an önce Sağlıklı bir gebelik nasip etsin

Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Çok üzüldüm Rabbim en kısa zamanda tekrar bu güzel haberi almanı nasip etsin.Sağlıklı hayırlı bir evladınız olsun inşallah.Herşeyin hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…