2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim de öyleydi artık cildim Allah’a emanet

Kızlar merhaba bebeğim 8 haftalık oldu ve mide bulantılarım artmaya başladı yemek yemede sorunum yok ama yaparken koku midemi bulandırıyor aşırı derecede... Bir de bugün sabah başlayan öksürük vardı ara ara gögsümü ağrıtacak kadar ağrıyor sizlerde yaşadınız mı neler öneririsiniz?

ben yemek yaparken maske takiyodum azcik faydasi oluyodu sogan kavururken hele bide sarimsak kokusu beni mahvediyodu. halbuki sevdgm seylerdi...

Kizlar bisi daniscam size. ben bebisin ilk.gorntusunu ve kalp atisini 6+2 ken duymustum. Doktorum bidaha 11. haftada kontrole gelmemi istedi. ama ben bu surecte acaba bebegim iyi mi saglikli mi kalbi atiyo mu diye evhamlara giriyorum. Devlette yaptircagim bi test icin kadin doguma 27 araliga randevu aldim. sizce gitmisken ultrasona girsem mi? zararli mi ayni ay icinde 2 kez girmek sizce...

Merhaba banada bugun bunu verdiler ama hangi aralıklarda kac tane alacagımı yazmamıs eczane . Herkese farklı verıyolar sanırkm
Canim aynen herkes farkli kullaniyor sonucta icerikleri ayni. Ben kendi folikasitimi günde bir kez sabah tok karnina aliyorum. her gun ayni saatlerde icmek daha iyi. banada eczaci soylemedi nasil alacagimi. kadin dogum doktoru kuzenim soyledi ilacida oneren o zaten. bence sen kendi doktoruna sor canim soyler mutlaka

Öyle kötüyüm ki anlatamam domates konservesi mahvediyor beni ardından kusma. Tiksiniyorum yemek yapamaz hale geldim
cnm ben bulantidan cok cektim ama kusma olmadi hic. sadece arka planda hep bulanan bir midem vardi. yemek oncesi yemek sonrasi.. gece uykudan uyandiran bir bulanti.. sonra prilam dr verdi doktorum bulanti hapi. basta icmek istemedim sonra 1 tane ictim daha icmedim. Allaha sukur iyiyim suan hafifledi bazi gunler hic olmuyo bazen gun icinde yoklayip geciyor. Bi an once gecer insallah cidden gunluk hayat kalitesini cok bozuyor insan biseydrn zevk alamiyor...ama tavsiyem cok uzun saat ac kalma. ben 2 saatte bir agzima.bisi atiyorum. bazen bir parca yavan ekmek bazen bir meyve bazen balli sut. yogurt. yeterki miden bos kalmasin.

Bence bekle utrasonda çok sağlıklı değil sonuçta benimde 4 hafta sonraya verdi bu çok normal ayda 1 gidecegiz sorun olsa zaten kendini gosterir hersey normal bukadar kafaya takmama calis hersey iyi olacak

Doğru benim henüz doktorum yok kan testım bugun cıktı daha sağlık ocagında yaptırmıstım oda 1hafta 10 güne git dedi yarın aldıgım eczaneye sorscagım ınsallah t
Yeni başladım kuzenim dokturuydu 2 haftadır gidiyorum şuanlık memnunum
Anladım cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…