2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim bu hastalık döneminde tükettiklerimi yazayım hepsi efsane iyi geldi.
-kefir
-ev yapımı yoğurt
-turşu ve suyunu da içtim
-taze sıkılmış meyve suları
-kelle paça çorbası
-her çeşit çorba- bol limonlu ve pul biberli.
-zencefil-limonlu kaynar su
-ıhlamur
-nane limon
-2-3 lt su
-MFK vitaminlerim.

Evde sebze filan yemeye çalışıyorum genelde yoğurt tüketiyorum ve çorba inanılmaz iyi geliyor bana bu ara

6+4 ama doktor 1 hafta küçük dedi herhangi bir sorun yok dedi sizde de böyle bir şey oldumu haftaya kalp atışı icin çağırdı büyük ihtimalle duyulur dedi
Merhaba hiç sıkıntı yapmayın normaldir geç döllenme olabilir bende 6+3de gittim bu hafta kalp atışı için gideceğim inşallah

Sakatat yenebiliyor mu ya işkembe filan kayınvalidem getirebilirm dedi gelirken ona göre içeyim

Arkadaşlarım günaydın, sormak istediğim birşey var. Bu süreçte doktorunuzdan veya bilgisine güvenebileceğimiz birilerinden cilt bakımıyla ilgili bilgi alabildiniz mi? Yasaklı bir ürün var mı acaba? Ben düzenli olarak purest ürünleri kullanıyordum ama onlarda asit içerenler var. Analık bir nevi paranoyaklık ya

Bende biri sürü ürün almıştım şimdi bir şey olur mu sürsem diye düşünüp duruyorum

benim bildiğim asitli ürünler kullanılmaması gerekiyor

Arkadaşlar benim yüzüstü yatma akışkanlığım ver, eşimde sürekli karnının üstüne yatma diyor. Öyle yatmak zararlı mı gerçekten ?
Merhaba benim 2.gebeliğim ilkinde de bunda da doktorum yüzüstü yatmak yok demisti bacak aranıza yastık alarak yan yatmayı deneyin bir süre sonra göbek belirginlesince zaten yatamazsınız

Ya kızlar bi şey sorcam az önce çok açık kahverengi akıntım geldi tuvalette farkettim. Takip edicem de 6+6 dayım neden olabilir hiç olmamıştı. Karın ağrım da ara ara oluyor gece de oldu endişelendim baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…