2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk gebelikmi cnm normalde kalp atışı gibi duyulmaz zaten uğultulu gelir benimde normalde 8+1 ama doktoruma gore 7+4 gidiyoruz Hesap ayni hesap tahmini dogum 4 agustos ama neden arada 4 gun fark var bilmiyorum

Kızlar geçem gün rutin tahliller yaptırırken idrar verdim enfeksiyon çıktı hiç bi belirtim de yoktu. Cuma günü doktor randevum var onu erkene çekeyim bari dedim bunun için ama antibiyotik yazacak büyük ihtimal bu dönemde de çok kullanasım yok açıkçası dk bir gol bir. Soğan suyu içerdim önceden olsam ama o da kullanılmazmış. En azından dr gidene kadar önerisi olan varmı

Tamam canım benim tesekkür ederim öyle yapacağım

Tam kırmızı değil ve devamlılığı yok ise panik yapma, ama takip et kırmızı olarak devam ederse mutlaka yarın bir hekime görün
Tamam canım benim aynen peçetede falan sonrasında hiç görmedim aktif bir kanama falan iç çamaşırında da kuruduğu için tamda anlaşılmıyor takip edim bakalım .düşük okadarcık kanla olmaz diye düşnüyorum

Kizlar kahverengi bisiler geldi bende doktoru aradim hemen progestan verdi fitil sabah aksam yarinda gel bana dedi. Fitili nasil kullaniyoruz ya onden mi sokusturcam

Herkese iyi pazarlar dr kontrolüm yaklaştıkça heycanlanıyorum bende bugün 4+6 olduk cuma günü hayırlı gün diye cuma gideyim dedim 5+4 te yani, 5+4 te sadece kese mi görürüm başka birşey görebilir miyim acaba

Kizlar kahverengi bisiler geldi bende doktoru aradim hemen progestan verdi fitil sabah aksam yarinda gel bana dedi. Fitili nasil kullaniyoruz ya onden mi sokusturcam
Evet canim ben doktor eldiveni aldim bi kutu ondan takip elime öyle atiyorum ama itebildigim kadar derine gondermen lazim yoksa hepsi geri disari akiyor bi anlami kalmiyor bi kere atinca alisiyorsun zaten hic zor degil ben günde 3 kere fitil olarak kullaniyorum

İdrarda çıkan enfeksiyona bol su ve limon derler. Ama limonu danışarak için bazı doktorlar kan sulandırdığı için düşük riskinden dolayı önermiyor

Ya yanlis anlamiyorum degil mi fitil diyince normalde popodan yapiliyor ya bu bildiginiz ön kisimdan vajinadan iticem degil mi ? Yanlis sacma birsey yapmak istemiyorum da.

Benim de doktorum enfeksiyon var dedi ama 13.haftayı bekleyecekmiş fitil için.şimdilik duşta sirkeli su ile yıkanıyorum abartmadan

Benim de doktorum enfeksiyon var dedi ama 13.haftayı bekleyecekmiş fitil için.şimdilik duşta sirkeli su ile yıkanıyorum abartmadan
Sirkeli suyuda deneyebilirim antibiyotik hiç kullanmak istemiyorum gidene kadar yapayım bişeyler tekrar test verirrim olmadı geçmezse kullancam mecbur. Nioli yağı almıştım önceden onunda zararı olmazmış onuda kullancam

Benim de 4+4 daha randevu bile almadım kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…