2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum seni gerçekten anlıyorum ama duygularımdan arınmış objektif olarak duruma baktığımda bu iç kemirmesinin sana ve bebeğine hiç faydası yok. Güzel olumlu şeyler düşünelim. Alalhım korusun ama kötü birşey olacaksa zaten olacak ancak iyi pozitif düşünebilirsen sana da iyi ve pozitif şeyler gelicek. Aklına gelen o negatif seni üzen duygular bebeğini de etkiliyor bunların hepsini biliyorsun biliyorum ama gerçekten hep olumlu düşünmeye zorla kendini 😙
👏 👍🏻

Yaa benim doktorum bi programla anlaşmış.Program üzerinden istediğiniz zaman girip tüm ultrason fotoğraflarını,videolarını görebiliyorsunuz.Böylece kalp atışını dinlerken video kaydetmekle vakit kaybetmedik anın tadını çıkardık. Çok keyifliydi .❤️❤️
Maşallah 🌸👼ne programı o?

Yaa benim doktorum bi programla anlaşmış.Program üzerinden istediğiniz zaman girip tüm ultrason fotoğraflarını,videolarını görebiliyorsunuz.Böylece kalp atışını dinlerken video kaydetmekle vakit kaybetmedik anın tadını çıkardık. Çok keyifliydi .❤️❤️
Aaa müthiş birşey 🫶🏻 bende merak ettim programın ismini kesinlikle doktoruma sormam gereken ilk konu bence bu 😀

Bende 5+2 hafta gebeyim benim hic belirti yok gogus hassaiyetim biraz vardi o da gitti bende korkuyorum biseymi diye oldu diye😔
Canım benim bebeğin sana alıştı sen bebeğine alıştın belki olamaz mı olabilir 😀

Hep kötü veya hep iyi olamayız ki bir vuruyor bir geçiyor hepimiz öyleyiz gerçekten bak sıkma canını allah korusun ama birşey olsa bence anlaşılır. Bence şuan vücudun alışmasıyla ilgili bir durum 🫶🏻

Canım benim bebeğin sana alıştı sen bebeğine alıştın belki olamaz mı olabilir 😀

Hep kötü veya hep iyi olamayız ki bir vuruyor bir geçiyor hepimiz öyleyiz gerçekten bak sıkma canını allah korusun ama birşey olsa bence anlaşılır. Bence şuan vücudun alışmasıyla ilgili bir durum 🫶🏻
Insallah oyledir canim midem hic bulanmadi bulanmiyanca korkuyorum daha onceki dusuklerimdedede hic belirti olmadi ondan canim

Merhaba hanımlar 2021 haziran annesiyim sanırsam 2023 ağustos annesi de olacağım inşallah, 1 haftalik gecikmem vardi evde test yaptim sabah hemen pozitif çıktı. Emzirdigim icin hemen salıya randevu aldım, hersey netleşsin bende gruba üye olmak isterim. Burda olmak hamileyken çok iyi oluyor birbirimizi tanımasakta desteklerimiz çok iyi oluyor.

Bende 5+2 hafta gebeyim benim hic belirti yok gogus hassaiyetim biraz vardi o da gitti bende korkuyorum biseymi diye oldu diye😔
Kuzum kızıma hamile iken bir defa bile belirti yaşamadım, birde riskli gebelikti çok sıkıntı yaşadım ama çok şükür kızımı sağlıkla kucağıma aldım

Bu sefer ise yeme içmede zorlanıyorum, su içmek bile işkence yani
Yani demem şu ki her gebelik kendine has kendine özel, belirti yok diye stres yapma kendini şanslı gebelerdenim diye düşünüp şükret hatta 🤲 inşallah süreçte çok sağlıklı ilerler

Insallah oyledir canim midem hic bulanmadi bulanmiyanca korkuyorum daha onceki dusuklerimdedede hic belirti olmadi ondan canim
Onlar farklıydı arkadaşım bu farklı her hamilelik birbirinden nasıl farklıysa bu süreçleri de farklı. Öbür tecrübelerin o zamanlar her ne kadar üzülsende olması gereken o olduğu için öyle oldu ama şimdi Allahım sağlıkla sıhhatle neşeyle mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. Ben vücudunun alıştığını düşünüyorum 😌

Onlar farklıydı arkadaşım bu farklı her hamilelik birbirinden nasıl farklıysa bu süreçleri de farklı. Öbür tecrübelerin o zamanlar her ne kadar üzülsende olması gereken o olduğu için öyle oldu ama şimdi Allahım sağlıkla sıhhatle neşeyle mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. Ben vücudunun alıştığını düşünüyorum 😌
Insallah canim herkes saglikla bebisini kucagina alir insallah 🥰

Kuzum kızıma hamile iken bir defa bile belirti yaşamadım, birde riskli gebelikti çok sıkıntı yaşadım ama çok şükür kızımı sağlıkla kucağıma aldım

Bu sefer ise yeme içmede zorlanıyorum, su içmek bile işkence yani
Yani demem şu ki her gebelik kendine has kendine özel, belirti yok diye stres yapma kendini şanslı gebelerdenim diye düşünüp şükret hatta 🤲 inşallah süreçte çok sağlıklı ilerler
Amin canin insallah saglikla herkes bebisini kucaina alir insallah 🥰

Biraz sitem ettim kızlar kusura bakmayın. Herkesin özellikle bu haftalarda ağrısı , kanaması , belirtileri yada belirtisizlikleri sebebiyle sorunu var zaten. Görcek miyiz duyucak miyiz endiseleri vs.. Yazan yazmayan herkese tesekkur ederim. Yazilanlardan sonra da ben kendimi daha iyi hissettim bassettigim el buydu zaten..uzulsemde sevinsemde ne olacaksa o olacak zaten. Bari tadini cikartayim bu anin ❤ tesekkurler..

Benim gebeliğim riskli canım ikinci bir görüş almak istedim 5 gün arayla gittim. Biri ikiz dedi diğeri ikiz değil kanama alanı dedi böyle bir hata yapmamasi gerekirdi
İlk doktorun ikiz dediyse bence dogru olabilir 5 gun arayla gitmissin kanaman olmus belki biri dusuk oldu canim

6+2 de görmüştüm ama tam duyamamıştık kalbi.bugün 7+0 ım 💐
Perşembe günü randevum var, 6+4 olacağım o gün. Dayanamayıp Pazartesi günü mü gitsem diyorum, bir yandan da kalp atışını net duymak için bekle diyorum. Siz böyle yazınca içim kıpır kıpır oldu 🥺🥺🥺🥺 İnşallah bende görürüm, duyarım. 💓💓💓

Happy mom + diye bi program indirdim.Doktorum da kendi sistemiyle eşledi benim üyeliğimi.artık programa her girdiğimde günlük kısmından videoları,ultrasonları görebiliyorum 💐
Benım doktorumdaaa aynı şekilde program indirdii hello mom olarakk her randevudaki görüntüleri o uygulamaya yükleyecekmiş🥹

Kizlar bu hamilelik hormonu bende cok sacma sapan calisiyor. 3 4 gun once bulantim var haftalardir diye agliyodum. simdi bulanti gitti şükür gitti ama sanki hamilelik belirtimde gitti gibi. doktor randevuma daha cok var. bebis yerindemi kalbi atiyomu hala cok merak ediyorum. belirtim hic yok suan sanki 3 4 gun once bulantidan tum gun yatan halsiz halsiz dolasan ben degildim...cidden cok degisik bi ruh halindeyim. olsa bi dert olmasa bi dert belirtiler. halsizlik bulanti gitti gogusler normallesti ben anlamiyorum:KK43:
Dün aglaniyordum sana daha bulantidan uykudan halsizlikten öluyorum diye bigun kalktim hamilelik öncesi halime dönmusum resmen bi enerji canimin istedigini yeme icme biyandan da icim icimi yiyor acaba kotu bisey mi oldu da ondan yol oldu belirtiler diye resmen delilik bizim bu hallerimiz

X