2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hamile kalmadan önce diş hekimine gidip kanal ve dolgu tedavilerimi yaptırdım hamilelikte sorun yasamayim diye. 2 gündür diş ağrısı çekiyorum muhtemelen çürük var hassasiyet agri vs yaşıyorum.Asiri canım sıkıldı özellikle hamileligi erteledim dislerim hallolsun diye dakika bir gol bir oldu resmen

Aynı durumda bende varım 2 gün önce yazdım pazartesi doktoruma soracam dişçiye sadece kontrol gidecem 2.trimester yaptiracam bir şey varsa geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım yarın bi doktora git ne olduğunu öğren ona göre kadın doğum doktorunla görüşürsün acil bir şey varsa hassasiyet giderici macunlar var onlardan kullan hassas olana yere sürüp bekletedebilirsin macunu

Aynı durumda bende varım 2 gün önce yazdım pazartesi doktoruma soracam dişçiye sadece kontrol gidecem 2.trimester yaptiracam bir şey varsa geçmiş olsun
Size de çok geçmiş olsun inşallah dolguyla uğraştırmazlar bizi artık
Teşekkür ederim canım öyle yapacam artık napalim

Kızlar 5+2 de idrardan sonra peçeteye açık kahvemsi akıntı geldi koyu değil sarıya pembeyi açık kahveyi andıran bir leke çok korktum oksopar kullanıyorum 16 saatte bir doktor yerleşme kanaması olabilir dedi ama bu durumu yaşayan oldu mu 3 günde bir vurulacağım pruluton verdi artı progestan verdi kesede bir problem yok çok şükür ağrımda yok oksapar lekelenme yapar mı acaba 16 saatte bir olunca? Nolur fikir verin

Sakin ol canım öncelikle ağrın da yokmuş bak merak edilecek bir şeyin yok bence. Bende de oluyordu başlarda çok korkuyordum ama alıştım artık umursamıyorum diyebilirim çok şükür bir sorun da yok dedi doktorum

Maşallah canım sende devam ediyor mu bitti mi herhangi bir şey kullandın mı

Sağolasın canım ama imkansız gibi bir şey rahîm filmi çektiridm 31 Ekim'de hayurlısı olsun inşallah
Anladım canım. Hamileligin çok güzel sağlıklı ilerler inşallah. Ben de rahim filmi çektirmiştim 19 eylülde. 3 ay sonra hamile kaldım. Tek tüpüm de tıkalıydı. Yeterki rabbim istesin ol dedikten sonra. İnşallah kalp atışını da duyarım.

Canım korkma. Kırmızı olmadığı sürece lekelenmeler normal görünüyor. Ama için rahat etsin istersen doktoruna mesajla sor ama yerlesme ve kese oluşurken lekelenme oluyor bir çok kişide

Maşallah canım sende devam ediyor mu bitti mi herhangi bir şey kullandın mı
Devam ediyor vala canim arada kırmızıya da dönüyor progestan fitil ve igne vuluyorum haftada bir ama oksapar kullanmadim hic kullananlar da yorum yaparsa daha çok rahatlarsin ❤

Merhaba güzel anneler bir sorum olacakti. Birkac saattir sol kasigima dayanilmaz sekilde bicak saplanir gibi oluyor 5-10 dk arayla. İlk günden beri kasiklarim hep agrirdi ama bu bicak saplanmasi bambaska. İlk defa oluyor. Korkmali miyim? Sizlerde olmus muydu? 5+5 haftaligiz su an

dr kontrolüne giden arkadaşlarıma bir sorum olacak. Keseyi ve kalp atışını gördükten sonra dr ne zamana çağırıyor, bir de kan tahlili felan yapılması gerekiyor mu? Beta haricinde
Tam 5 haftalik keseyi be bebegi gordum 2 hafta sonra gittim yani 7+4 kalp atisini gorduk duyduk hersey normal oldugu icin 4 hafta sonra gel dedi 11/12 haftalik olunca fetal dna testine gidecegim ondan sonra da doktoruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…