2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk gebeliğimde dış gebelik olabilir diye vajinal muayene yapmıştı dr. İnce bir çubukla bakıyor. Ben çok korkarım kan aldırmaktan bile, çok da tedirgin gitmiştim ama hiçbişey anlamamıştım, korkulacak bişey yok basit birşey hiç çekinme. İnşallah sıkıntı da yoktur yarın ola hayır ola

Çok teşekkür ederim mesajın için canım içimi rahatlattın sağlıklı olsun da geç olsun

Teşekkür ederim pozitif mesajın içim canım inşallah dediğin gibi olur hepimiz sağlıkla alırız minik civcivlerimizi kucağımıza içim rahatladı

Benim gibi aynen bende de öyle oldu canım
TÜP YAPMIŞSIN EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN İNŞALLAH CANIM. CORASPİN BENDE BAŞINDA KULLANMICAM ARTIK SADECE OKSAPAR. BENİM BETA DÜŞTÜ MALESEF DOĞAL GEBELİKTİ BU AY TÜP YAPICAKTIK BİZDE SEVİNDİDK AMA KURSAĞIMIZDA KALDI. OCAKTA TÜP DENİCEZ YİNE. DİKKAT ET CANIM ALLAH BÜYÜK KALP ATIŞINI DUYARSIN İNŞALLAH. NEREDE YAPTIN TÜĞ BEBEĞİ ?

günaydin kizlarr, bugun doktora gitcek arkadaslarr guzel haberler alsinlar insallah ayy ben gecen siyah zeytin kokusu burnuma geldi resmen onu hissettm canim istedi halbuki yemem bide tiksindgm seyler daha cok. hamile oldugumu ogrendgmden beri 3 haftadr evdeki yumusaticidan tiksiniyorum.kokusunu komsum bile sever camasiri asinca felan ama yok 3 haftadr beni mahvetti kullanamiyorum midemi bulandiriyor.

3 DOĞAL GEBELİK HEPSİ KALP ATIŞI DUYMADAN DÜŞÜK OLDU. SONUNCUSU BU HAFTA. 3 TANE TÜP BEBEK SONUÇ SIFIR. PIHTILAŞMA İÇİN OKSAPAR PROGESTAN İĞNESİ HERŞEYİ KULLANDIM SONUÇ SIFIR. BEN NE YAPICAM ŞAŞIRDIM VALLAHİ ARTIK. BANADA NASİP ETSİN ARTIK ÇOCUK ZORLUĞU UMRUMDA DEĞİL YETERKİ TUTUNSUN.

Diyarbakır da yaptım bu ikinci denemem. Doktorum coraspini kesti oksapara geçecez ptesi dedi bakalım hayırlısı olsun. İnşaallah Rabbim senin de senin gibi emek veren isteyen herkesin kucağını doldursun hep duamdasınız

Amin inşallah coraaspirin lekelenme mi yaptı yüzden mi değiştirdi?

Bende öğrendiğimden beri kullanıyorum tedirgin oldum bir miktar. Lekelenme yaptıysa kaçıncı haftada yaptı?

Benden istemişti beta değeri ve tam kan sayımı

Allahım inşallah sağlıklı huzurlu mutlu bir benek nasip etsin size de. Hep dua edicem, dualarımda olacaksınız

Ben duaların etkisine çok inanırım. Böyle durumlar içim meryem suresi ibrahim suresi vs yazıyor internette belki denemişsinizdir ama yine de söylemek istedim. Detayına hakim değilim ama internetten araştırıp o duayı niyetiyle okuyabilir misiniz? Hatta isteyenler var ise sizin niyetinize bizde okuyalım ben okurum. Belki işe yarar miniğinize kavuşursunuz

günaydın kızlar bende geçti ama ara ara sıvımsı kırmızı geliyor arada corasprinden olabilmi kullanmasamki bende doktor hiç bir şeye bakmadı 7 aya kadar kullanacaz corasprin dedi pazartesiye kadar kullanmasam ki bende sorsam

DİNLEDİM CANIM BİLİYORUM OKUDUM HERGÜN NAMAZ DA KILDIM. ALLAH RAZI OLSUN OKURSAN SEVİNİRİM KİMİN DUASI KABUL OLACAK BİLİNMEZ. EŞİME ÜZÜLDÜM EN ÇOK BU SONDA ÇOK SEVİNMİŞTİ OLACAĞINA İNANMIŞTIK ALLAHIM EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH NASİP ETSİN BİZE YİNE.

En kısa zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah.Benim de dualarımdasınız

Yarın doktor vakti.Büyük ihtimalle gebeliğimi takip edecek olan doktor olacak kendileri.Adını hep çok iyi duydum.Kızlar doktorunuza mutlaka sorun dediğiniz bişeyler var mı?Varsa bi fikir verebilir misiniz bu konuda ?Ben kesin unuturum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…