2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hamilelikte sıcak su çok iyi değil diye biliyorum banyo yaparken ılık su ile yapmaya çalışıyorum genede araştırsın bence

Kızlar 5+5 5+6 civarı kalp atışı görme duyma şansım var mı acaba yarın doktora gidecem tekrardan acaba görürmüyüm? Keseyi 4+5 te karından görmüştük gecen hafta erken yumurtladim haftasından Bi kaç gün ilerde bebişim

Daha öncede yazmıştım tekrar yazayım kızımda çok kotu kabiz oluyordum hastaneden bitane ilaç vermişlerdi iyikide vermişler o ilaçtan sonra hiç kabizlik yaşamadım çok şükür şimdi de yaşamıyorum ilaci 1 defa kulaninca 2/3 gün çok normal gidiyorum hamileler ve bebekler için hic bir zarari yok resmini brakiyorum turkiyede varsa alin deneyin

Eklentiler

• 79B28246-6478-4F18-A672-D4710DCBC68A.png
    134,7 KB · Görüntüleme: 36
Hamile ya canım sicak suya oturamaz allah korusun bebeği düşürebilir

Kalbini duydum canım 7+3h mizda

Normalde 7 haftasindan sonra duyulur canim

Leğene oturmuyorum ama günde 3 4 kere duşa girip sıcak su tutuyorum bir kaç dakika, oturmak nedense çok güvenli hissettirmiyor.. Stresi nasıl atıcam üstümden onu da bilmiyorum, geçmedikçe stresim artıyor

Hamile ya canım sicak suya oturamaz allah korusun bebeği düşürebilir
Sıcak su tutmak zararlı olur mu peki, 3 4 kez sıcak su tutuyorum günlük olarak. Krem sürmeden önce kasları biraz gevşetmek için. Ama ön tarafa elimi tutuyorum yani oraya olabildiğince gelmiyor. Arkaya, belime doğru tutuyorum.

Kızlar selaaam çok şükür bugün kesemizi gördük pozitifbiri 5+1

Kızlar doktorum kan sonuçlarıma baktı ve düşük olan değerlerine ek vitamin takviyesi yazdı bir sürü.Size zahmet bu vitaminlerden herhangi birini şu aşamada kullanan var mı acaba yazabilir misiniz ?

Apikobal , Devit-3 , GynoTardyferon,. Folbiol , Norogrizovim, Magosit

Selam canım benim de demir folik asit gibi bazı değerlerim düşüktü. Ben doktora girmeden tavsiye üzerine regenesis max almistim onu gösterdim kullanabilirsin dedi. Multivitamin gibi birsey içinde günlük demir potasyum ve diğer tüm vitaminler var . Sen de sorabilirsin doktora tek bir ilaçta varsa hepsi öyle kullanmak daha iyi birsuru ilaç yerine. Ayrıca folbiol folik asiti pek önermiyorlar doktorlar nedenini bilmiyorum bende o da vardı bıraktım.

Merhaba bende birkaç gündür araştırıyorum bu konuyu. Birsürü kitap önerisi var ama ben bakım, emzirme vs den çok davranışsal özelliklerin bulunduğu, beyin gelişimini destekleyici kitaplar arayışındayım. Birkaç tane içime sinen kitap buldum.

Samuel Wang - Çocuğunuzun beynine hoşgeldiniz
Harvey Karp - Mahallenin en mutlu bebeği
Dana Suskind - 30 milyon kelime
Barbara Nicholson - Kalpten bağlı
HypnoBirthing: Mongan Yöntemi

Bakım ve fiziksel konularda ise Ayşe Önerin baya detaylı bir kitabı varmış birçok insan öneriyor.

Leğene oturmuyorum ama günde 3 4 kere duşa girip sıcak su tutuyorum bir kaç dakika, oturmak nedense çok güvenli hissettirmiyor.. Stresi nasıl atıcam üstümden onu da bilmiyorum, geçmedikçe stresim artıyor
Yaa ben bunu yillarca yasadim bu omur boyu bizimle bazı durumlarda boyle artiyor bazen hic ortaya cikmiyor. Dedigim gibi zeytinyagı surebilirsin bunun bir cozumu yok yani cok uzgunum baharatli yeme bir süre bol su ic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…