2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
merhaba kızlar ben bugün kontrole gittim 6+3 kalp atışını gördüm haftaya dinleticek doktorum inşallah çok güzel bir duygu😍 ama düşük tehlikem var rahim şekil bozukluğundan dolayı 5 günde bir iğne sabah akşam progestan fitil verdi doktorum pozitifbiri pozitifbiri benide tabloya ekler msin 27 yaş 6+3 gebelik kalp atışını gördüm 😍🙏

Bir de doktorum kanama alanı var dedi ama ben hiç lekelenme kanama vs yaşamadım doktor sordu hayır olmadı dedim aslında doktor oluyor çoğu gebelikte kanama alanı olabiliyor dedi kanaman olursa hastaneye git dedi ama içim rahat değil böyle birşey yaşayan oldu mu kanama olmadan kanama alanı olan bu arada kalp atışını duymak için 2 hafta sonra gel dedi

Merhaba herkese bugün doktora gittim ultrasonda baktı ama henüz çok küçük olduğu için kese görünmüyor dedi tekrar beta hcg testi istedi. Kese yaklaşık ne zaman görünmeye başlar
Ben dün gördüm keseyi karından beta hcg 4318 çıkmış sağlık ocağı sonucunda hcgnin 2000 civarı olması gerekiyor diye yazılmıştı sanıyorum

Bende de haşımato hastalıği var. Troid yuksekligi icin ilac verdi doktor endokrine gittim.euthyrox 25 mg verdi. Bu arad trioid yuksekligi ne gibi bir soruna yol acar dedim. 2.5 tan 10 a kadar oldugunda aslinda sorun yokmus ama ne kadar 2.5 degerine yakinsa yani dusuk olursa cocuklarin okul basarilarinin daha yuksek oldugu tespit edilmis...
Merhaba ben de haşimato hastasıyım 1 yıldır aynı ilacın aynı dozunu kullanıyorum. Gebeliği öğrendiğimde endokrin doktorum tahlil istedi 2 çıktı tsh 25 liğe devam ediyorum haftaya yine kan vereceğim. Sanırım ayda bir takip edilecek dozu artabilir vs belki. Ablamda kullanmıştı ilacınıza doktor yönlendirmesiyle kontrollü devam etmeniz faydalı olur bence 🥰

Merhaba ben de haşimato hastasıyım 1 yıldır aynı ilacın aynı dozunu kullanıyorum. Gebeliği öğrendiğimde endokrin doktorum tahlil istedi 2 çıktı tsh 25 liğe devam ediyorum haftaya yine kan vereceğim. Sanırım ayda bir takip edilecek dozu artabilir vs belki. Ablamda kullanmıştı ilacınıza doktor yönlendirmesiyle kontrollü devam etmeniz faydalı olur bence 🥰
Bende haşimato hastasıyım ;(

Yarın doktora gitcem kızlar bana dua edin inşallah kalp sesi duyarız hayurlısı ileee 🤲🤲😌
Bende yarin doktora gidecegim. Insallah tüm hamileler icin saglikli sihhatli guzel bir süreç olur. Dualarım sizinle..

Dün akşam demeyi unuttum ben hemşireyim ve uzun süre yatan hasta ve yaşlılar da sık sık oluyor afedersiniz gaitada katılık oluyor ve taşlasiyor ve eldivenler giyip jel ve kremlerle taşlasmış olan gaita biz parmaklarınızla alıyoruz içerden.. mide bulandirici ama kendime yaptığım oluyor o kadar kötü durumdayim düşünün kefir ve yürüyüş dehşet derecede iyi geldi kabızlıgaa 😌
Ay çatlaktan parmağı bırakın parmağımın ucu bile girmiyor, çok özür dileyerek söylüyorum. Kremi bile nasıl sürdüğümü görseniz gözünüz dolar... Sizin için çok üzgünüm, kefir bana da çok iyi geldi. Tekrar kabız olmazsam çatlak da giderek iyileşir diye umut ediyorum 😣 Umarım siz ya da ben mucizevi bir şey keşfederiz Allah büyüktür, bir yerden şifamız gelir inşallah...

Bende de haşımato hastalıği var. Troid yuksekligi icin ilac verdi doktor endokrine gittim.euthyrox 25 mg verdi. Bu arad trioid yuksekligi ne gibi bir soruna yol acar dedim. 2.5 tan 10 a kadar oldugunda aslinda sorun yokmus ama ne kadar 2.5 degerine yakinsa yani dusuk olursa cocuklarin okul basarilarinin daha yuksek oldugu tespit edilmis...
Çok teşekkürler ederim gerçekten insan ister istemez endişe ediyor içimi rahatlattın ☺️

Ay çatlaktan parmağı bırakın parmağımın ucu bile girmiyor, çok özür dileyerek söylüyorum. Kremi bile nasıl sürdüğümü görseniz gözünüz dolar... Sizin için çok üzgünüm, kefir bana da çok iyi geldi. Tekrar kabız olmazsam çatlak da giderek iyileşir diye umut ediyorum 😣 Umarım siz ya da ben mucizevi bir şey keşfederiz Allah büyüktür, bir yerden şifamız gelir inşallah...
Anal fissurun en önemli sebebi stress 😔 sicak su banyosu yapin kendinize özel bir leğen alın icine dayanabileceginiz sicaklikya su doldurun ve icinde oturun sadece bunun icin kullanin legeni hijyen icin. Birde has zeytinyagi surebilirsiniz biraz rahatlacaktır

X