2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
AMİN HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN BU DURUMU
Amin canım bende korkuyorum Türkiyedeki doktorum buldu hastalığımı şimdi almanaya ya taşındık burda hamile kaldım doktorum ilaçların dozajını fazla yazmış niye anlamadım bende korkuyorum o yüzden biraz tekrar aynı durumu yaşamaktan

Amin canım bende korkuyorum Türkiyedeki doktorum buldu hastalığımı şimdi almanaya ya taşındık burda hamile kaldım doktorum ilaçların dozajını fazla yazmış niye anlamadım bende korkuyorum o yüzden biraz tekrar aynı durumu yaşamaktan
SENİN HETERİZOGOTMU HOMOZİGOTMU PIHTILAŞMA DURUMUN. OKSAPAR KAÇLIK KULLANIYORSUN ? KİLON KAÇ ? KİLOLUYSA SANIRIM YÜKSEK DOZ VERİYORLAR ?

Canım doğma büyüme buralıyım aslında evlendim Türkiye ye gittiydik sonra ben eşimi getirdim. ailem herkes burda baba tarafım hariç sanırım sen ayrısın ailenden 🥰
Evet canım ayrıyım ☹️ 2012de evlenip geldim ben ama severek geldim mutluyum çok şükür.. sadece hasretlik zor.. o da evlat olunca katlanılıyo.. o zaman sen Feinkostu bilirsin canım 😅 ben Feinkostta çalışıyorum bi markette tam anlatamıyorum türkiyedekilere işi öyle bi iş yok çünkü orda 😃

Çok çok geçmiş olsun. Ben sadece nefesle ilgili bir öneride bulunabilirim. Kesinlikle bende çok işe yaradı sayısız hapşırığım öksürüğüm ve tıkanıklığım vardı çok şükür şuan yok. İçme suyunu ısıtıp soğutun içine kaya tuzu atın bir bardak suya yarım yemek kaşığı kadar düşünün. Bu suyla nazal temizleme yapın. İnanın ne tıkanıklık ne bişey kaldı bende umarım sizde de böyle etki eder

Hemen denicem teşekkür ederim mahvetti valla dudaklarım dilim ağzım kupkuru oldu.

Ben 6 gün çektim ve süre boyunca 4 parol içmek zorunda kaldım.Parol içmeseydim muhtemelen ateşim 39u bulurdu.Mecbur kalınca içiliyor.Ayrıca antibiyotik kullanmaktansa ilk parolu denemeyi tercih ettim ben.Acil şifalar diliyorum ❤🙏🏼💐

Çok teşekkür ederim sağolun🌼💚

SENİN HETERİZOGOTMU HOMOZİGOTMU PIHTILAŞMA DURUMUN. OKSAPAR KAÇLIK KULLANIYORSUN ? KİLON KAÇ ? KİLOLUYSA SANIRIM YÜKSEK DOZ VERİYORLAR ?
Canım pek anlamıyorum ama heterizogot yazıyor testte şimdi baktım oksapar 4000lik kullanıyordum ama doktorum burada şimdi 5000lik yazmış niye anlamadım bende beni biraz korkutuyor oda şuan 64-65im sanırım tam bilmiyorum ama kızımda 54-55dim. Bilmiyorum kiloya göre mi kan pıhtılaşmana göre mi dozajını ayarlıyorlar onu bilmiyorum canım

Evet canım ayrıyım ☹️ 2012de evlenip geldim ben ama severek geldim mutluyum çok şükür.. sadece hasretlik zor.. o da evlat olunca katlanılıyo.. o zaman sen Feinkostu bilirsin canım 😅 ben Feinkostta çalışıyorum bi markette tam anlatamıyorum türkiyedekilere işi öyle bi iş yok çünkü orda 😃
Ayy bende 3-4sene ayrı kaldım ailemden çok zordu ama çok şükür geri gelince bi rahatladım bende çok şükür severek evlendim mutluyduk çok şükür önemli olanda o senin baya olmuş 💛
Aynen canım biliyorum 😂

Canım pek anlamıyorum ama heterizogot yazıyor testte şimdi baktım oksapar 4000lik kullanıyordum ama doktorum burada şimdi 5000lik yazmış niye anlamadım bende beni biraz korkutuyor oda şuan 64-65im sanırım tam bilmiyorum ama kızımda 54-55dim. Bilmiyorum kiloya göre mi kan pıhtılaşmana göre mi dozajını ayarlıyorlar onu bilmiyorum canım
HEM KİLO HEM HETEROZİGOTSA DAHA YÜKEK OLANI VERİYORLAR BENDE GEÇEN AY ÖĞRENDİM BUNU BİR PROFDAN. DOKTORA SORUCAM. BENİM KİLOM 84 SENDEN ÇOK BENİM. BAKALIM NE DİYECEK.

Eklentiler

• Screenshot_20221215-162506_Chrome.jpg
    Screenshot_20221215-162506_Chrome.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 33
3.240 levotiron 50 mg verdi bugün doktor
Bende de haşımato hastalıği var. Troid yuksekligi icin ilac verdi doktor endokrine gittim.euthyrox 25 mg verdi. Bu arad trioid yuksekligi ne gibi bir soruna yol acar dedim. 2.5 tan 10 a kadar oldugunda aslinda sorun yokmus ama ne kadar 2.5 degerine yakinsa yani dusuk olursa cocuklarin okul basarilarinin daha yuksek oldugu tespit edilmis...

Kızlar sağlık ocağı genel tahliller için kan idrar almıştı benden, 1 hafta oldu hala enabıza düşmedi
Barkodu da atmışım, nereden öğrenebilirim sonuçları
Aynısı kızıma hamileyken başıma geldi. 1 hafta bekledim meğer verdiğim numunelerin başına bir iş gelmiş. Artık kırıldı mı, döküldü mü bilmiyorum. 1 hafta sonra tekrar kan vermek zorunda kaldım. Aile hekimi kendi de bakabiliyor sonuçların çıktıysa.

X