2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım öncesinde kan sulandırıcı habını kullanmaya başlamış mıydın sormamın sebebi bende de var kan pıhtılaşması öncesinde haba başlamam lazım yoksa kimyasal oluyor
GEBELİĞİMİ ÖĞRENDİĞİM GÜNDEN 4 GÜN SONRA TAM ADET GÜNÜ OKSAPARA BAŞLADIM AMA YİNE TUTMADI. SEN NE ZAMAN BAŞLADINKİ ?

GEBELİĞİMİ ÖĞRENDİĞİM GÜNDEN 4 GÜN SONRA TAM ADET GÜNÜ OKSAPARA BAŞLADIM AMA YİNE TUTMADI. SEN NE ZAMAN BAŞLADINKİ ?
Canım ben gebelik düşünmeye başladığımda kan sulandırıcı hap kullanmaya başlıyorum ve öğrenir öğrenmez iğneye başlıyorum veya bir iki gün sonra hemen en kısa zamanda ilk hamileliğimde öğrendim doktor iki gün sonra yine kan vermemi istedi artışı iki kat olunca hemen başladım o gün şimdi bu hamileliğimde de cmt öğrensim pazartesi doktora gittim salı günü hemen başladım iğneye adet tarihim daha gelmedi bile 8gün önce öğrendim erken başladım test yapmaya erken öğrenmek için

Tiroid için ne yapacaksiniz degeriniz kac çıktı doktorunuz bir sey dedi mi

Yaptım canım ama olmadı bence
kizlar yapmissiniz ama baskasininkini goremiyorsunuz. profilinize tiklayin orda forum seceneklerine girin resimde gordgnz baskasinin imzasini gormek istiyorumu tikleyin. onaylayn. gorceksnz:) ben sizinkileri goruyorum

Eklentiler

• Screenshot_20221215-140353.png
    215,1 KB · Görüntüleme: 42
CORASPİN BENDE 1 AY ÖNCESİNDEN BAŞLADIM. ÖĞRENİNCEDE OKSAPARA BAŞLADIM. AMA 1 HAFTA SONRA LEKELENME BAŞLADI VE DÜŞMEYE BAŞLADI. BENİMDE ARTIŞ İYİYDİ İLK HAFTA. DAHA NASIL YAPABİLİRİMKİ ? BENDE KAN CORASPİN OKSAPARMI KANI SULANDIRDIĞI İÇİN LEKELENMEMİ YAPTI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Bende oluyor canım arada tansiyonumuz düşüyor ondan dikkat et
Tamam canım aynen yavaş kalkıyorum zaten.. salıdan itibaren çalışmaya başlıcam beni o korkutuyo.. sürekli ayakta ve yoğun tempolu bi işte çalışıyorum yapabilcek miyim çok endişeliyim. İş yerime söylemem gerekçek hamile olduğumu gakat elimde daha resmi bir kağıt da yok, işten çıkartma durumları olabilir ama hiç takmıyorum.. yaklaşık 10 gündür raporluyum bitiyor artık. Bakalım nasıl olcak..

kizlar yapmissiniz ama baskasininkini goremiyorsunuz. profilinize tiklayin orda forum seceneklerine girin resimde gordgnz baskasinin imzasini gormek istiyorumu tikleyin. onaylayn. gorceksnz:) ben sizinkileri goruyorum
Aaa hadi yaa biz de saf saf diyoruz yok olmuyor galiba diye hahaha teşekkürler canım sevindim çok hadi hepimiz yapalımm

İkisini aynı anda kullanmaya devam ettin mi canım yoksa corasprin bıraktın mı

Ay dikkat et canım aynen olmadı söyle birşey olmaz inşallah Allahın izni ile kızım yüzüne bende hep ayaktayım Allaha emanet miniklerimiz çok yoğuruluca sancılanınca otur dinlen hepn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…