2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Amin inşallah. Yani bu benim yorumum tabiki ama bende gecikmenin uzerine 1. Ve 2. Gunde idrar testinde cikmadi mesela. 5. Gununde silik cizgi olarak cikti. Kandaki degerim adet gecikme zamaninda 10 20 yse idrara gecmesi daha gec olacagindan da gozukmemis olabilir o ilk gunler. 20 yse diye hesaplayip 5+4 e katlayarak gittigimde 700 oluyor. Yani ben adet gecikme gunumde zaten 10 20 falanmisim. Ama bir baskasi gecikmeden kac gun oncesinde 300 500 goruyor. Bence tamamen gec döllenme benimde sizinde. Umut vermekte istemem ama hesaplama diye bi gercekte var 😁 uzun ve karisik yazmis olabilirim ama degerin az olmasini ogrendigim gunden beri bende sizin gibi dusundum ve bu sekilde yorumladim. Heycanla cumayi bekliyorum. ❤ sizde haberdar edin gittiginizde.

Matematik yalan söylemez, bende şuan çok iknayım geç döllenme olduğuna 😀 mutlaka haber ederim sizde edin 🫶🏻

Kizlae doguma hazirlik diye bir ana başlık vardi forumda kaldirildi mi ben mi goremiyorum?

Su bulantiyi da hic yasamayan ben varim heralde kitliktan cikmiscasina yeme istegi anormal😅 hic midem bulanmiyo habire yiyorum.. kizimda da öyle olmustu. Hamilelik boyunca kusmadigimi dogum esnasinda sancidan kustum o ayri 😂
Bende öyleyim canım ya. 5+1 im henüz hiç bulantım yok ve fena iştahım açık sürekli bişi yeme isteği var

Ben thetahealing metodunu çalışıyorum kendimde ve çevremde ancak illa bir metoda gerek yok. Farkında olmak, neyi neden yaşadığını bilmek ve ona göre hayatını yaşamak aslında diğer bir değişle öğrenilecek dersi öğrenip kabullenişe geçmek en güzel şifalanma yollarından birisi. Tek tek bu anılara size hizmeti için teşekkür ederek, ben bu dakikadan itibaren hayatımda olumlu, pozitif tarafta kalmayı, derslerimi kolaylıkla neşeyle huzurla sağlıkla keyifle öğrenip hayatımı bu şekilde yaşamayı seçiyorum diyebilirsiniz. İçten inanarak yaptığınızda çok faydası olacağına eminim. 😌
Deneyeceğim mutlaka. Çok teşekkür ederim. 💚

Kızlar ben sağlık ocağına gidip gebeliği bildirmedim, kayıt filan açtırmadım yapmam gerekiyor mu böyle bi şey
açtırın bilsinler bebis doğduğunda aşılarını aile hekimliği yaptırıp takip kolay olur arkadaşlar hep yaptırdı hatta bende yaptırdım gittiğimde sıra beklemiyorum öncelikli hasta olarak tahlillere parada vermiyorsun 😊

açtırın bilsinler bebis doğduğunda aşılarını aile hekimliği yaptırıp takip kolay olur arkadaşlar hep yaptırdı hatta bende yaptırdım gittiğimde sıra beklemiyorum öncelikli hasta olarak tahlillere parada vermiyorsun 😊
Yaptırayım o zamann teşekkür ederim 🥰

Kızlar ben sağlık ocağına gidip gebeliği bildirmedim, kayıt filan açtırmadım yapmam gerekiyor mu böyle bi şey
Evet yaptirin ben yaptirdim ve hamilelikte bizde aşı filan oluyormusuz takip edip cagiriyorlar mesela tetenoz oluyormusuz hic bilmiyordum hemsire bilgilendirdi 20. Haftadan itibaren hep irtibatta olucaz ve cagircaz seni dedi

Arkadaşlarım geçtiğimiz ay annem bizi ziyarete geldi. Kendisini yol tuttuğu için gelişte baya midesi bulanmış ve kusmuştu. Dönüşte göbeğine sirkeli pamuk yerleştirdik ve hiçbişey olmadı. Bu şimdi aklıma geldi. Denemek isteyen olursa diye yazacağım belki iyi gelir 🫶🏻 Göbek deliğine ev yapımı sirke veya normal bir sirke damlatılmış pamuk koyulup bantla yapıştırıcaksınız. Gece boyunca kalıcak. Annemde yol boyunca kalmıştı.

Evet yaptirin ben yaptirdim ve hamilelikte bizde aşı filan oluyormusuz takip edip cagiriyorlar mesela tetenoz oluyormusuz hic bilmiyordum hemsire bilgilendirdi 20. Haftadan itibaren hep irtibatta olucaz ve cagircaz seni dedi
Bilmiyordum bunları teşekkür ederimm 🌸

Aynen kizlar saglik ocagina kayit actirdim bende ilk oraya gittm hatta pozitifi gorunce. 20. haftada tetanoz olcaksin cagircaz seni dediler. ilk dr randevu sonrasi bizi ara dediler ebeyle irtibat kuruyorum ben

Arkadaşlarım geçtiğimiz ay annem bizi ziyarete geldi. Kendisini yol tuttuğu için gelişte baya midesi bulanmış ve kusmuştu. Dönüşte göbeğine sirkeli pamuk yerleştirdik ve hiçbişey olmadı. Bu şimdi aklıma geldi. Denemek isteyen olursa diye yazacağım belki iyi gelir 🫶🏻 Göbek deliğine ev yapımı sirke veya normal bir sirke damlatılmış pamuk koyulup bantla yapıştırıcaksınız. Gece boyunca kalıcak. Annemde yol boyunca kalmıştı.
ay. bu gercekse denicem bulandgndaa cok sagolun hamilelikte ise yararmi acaba

X