2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kizlar gogus hassayitetim gecti benim bir belirti o vardi oda gitti mide bulantisi zaten hic olmadi korkuyorum kotu bisey olmasindan sata gore bugun 4+6 oldum doktora gitmeye bile korkuyorum
Korkma kuzum herkeste olacak diye bişey yok ben kızımda hiçbir belirti yaşamadım doğana kadar doğuma bile ağrısız sancısız gittim içini ferah tut

Amin canım benim inşallah

Korkma kuzum herkeste olacak diye bişey yok ben kızımda hiçbir belirti yaşamadım doğana kadar doğuma bile ağrısız sancısız gittim içini ferah tut
Insallah oyledir canim oncesinde 2 dusugum vardi onlardada hic belirtim olmayinca bende korkuyoruk iste nasibinde varsa zaten dunyaya gelir yoksa neyaparsak yapalim elden bisey gelmez

Kızınız güzel düşünmüş maşallah Umayi ben istedim eşim Afra yi... Erkek isimleri de çok tatlıiiii

Hanimlar 30 yaş üstü ikili testlerde down sendromu cikma olasiligi yüksek diyorlar ne diyorsunuz var mi başına gelen peşinen böyle mi çıkıyor
Benim arkadaşım 32 yaşında hamile kaldı testlerde down sendromlu olacak istersen sonlandiralim demişlerdi kabul etmedi doğurdu maşallah çok sağlıklı 3 yaşında simdi

Kizlar gogus hassayitetim gecti benim bir belirti o vardi oda gitti mide bulantisi zaten hic olmadi korkuyorum kotu bisey olmasindan sata gore bugun 4+6 oldum doktora gitmeye bile korkuyorum
Varya nasıl denk geldik bende tam yazacaktım seni gördüm bende aynıyım son 1 haftadır bulantı üst düzey ağrı felan ama dünden beri ne ağrı ne bulanti bitti Allahim çok korktum biran bisey mi oldu acaba diye tövbe tövbe bu arada 6+4 bende

Ay canim insallah bisey yoktur zannetmiyorum bazen belirtiler gidip gelirmis.surekli kendimi dinlemekten yoruldum insallah bebisin sagliklidir canim kotu dusunme benim oncesinde dusuklerim oldugu icin korkuyorum ama artik kendimi dinlemekten yoruldum zorla belirti cikartmaya calisiom kendimde tobe tobe

Yaaa bende aksine azaldı neredeyse kalamadı mide bulantısı bile yok halbuki 3 gün önce çok kötüydüm korkuyorum belirti olmayınca

Benimde oldu işte düşük kürtaj falan insan korkuyor. İnşallah yoktur bişey bebeklerimizdee

bence sukredin. bulanti bitsin diye dualar ediyorum ben. ama bi yerde okumustum. bu bulanti kimisinde bir iki haftada bicak gibi kesilirmis kimisinde 3
ayinda bitermis kimisi doguma.kdr devam edermis. insallah benim bulantilarda gecerde rahatca yemek yerim

Ya işte bebeğime bişey olmamışsa tabiki de çok şükür insan bebeğini düşünüyor ağrı olmayinca yoksa mide bulantısı zor iş bende kaç gündür ölüyorum istifra bulanti falan, bu arada oğlumda 4 aylık olana denk devam etti bulantılarım... İnşallah sizinde kalmaz bulantıniz dayanmak kolay değil

Su bulantiyi da hic yasamayan ben varim heralde kitliktan cikmiscasina yeme istegi anormal hic midem bulanmiyo habire yiyorum.. kizimda da öyle olmustu. Hamilelik boyunca kusmadigimi dogum esnasinda sancidan kustum o ayri

Cook hem de ne zor tek tesellim severek geldim ve esimin ailesi de cok iyi allaha sükür.. yoksa katlanamazdim
Haklısınız
Cook hem de ne zor tek tesellim severek geldim ve esimin ailesi de cok iyi allaha sükür.. yoksa katlanamazdim
En azından severek yaşıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…