2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaaa bende aksine azaldı neredeyse kalamadı mide bulantısı bile yok halbuki 3 gün önce çok kötüydüm korkuyorum belirti olmayınca 😌😌
Valla açıkçası bende düşünüyorum nasıl durumu diye ama aklıma kötü bişey getirmemeye çalışıyorum 😊 bende bundan önce ve kızımdan önce kayıp yaşadım Rabbim yüzümüzü güldürsün sağlıkla alalım kucaklarimiza

Ben ben ben!!! Ne yapacağız ya. En başından beri var hem de geçmiyor kendiliğinden
Benim anal fissür (makat çatlağı) da eşlik ediyor maalesef, sizde de var mı? ☹️ Lifli besleniyorum, bol su içiyorum, baharat tüketmiyorum ama niyeyse haftada 1 kez yok anam yok, ben onu ittiriyorum o beni ittiriyor 🥲

Benim anal fissür (makat çatlağı) da eşlik ediyor maalesef, sizde de var mı? ☹️ Lifli besleniyorum, bol su içiyorum, baharat tüketmiyorum ama niyeyse haftada 1 kez yok anam yok, ben onu ittiriyorum o beni ittiriyor 🥲
Valla bendede var öldüm geçen haftalar kefir su yürüyüş iyi geldi ama bana birde ekmeği kestim

bence sukredin. bulanti bitsin diye dualar ediyorum ben. ama bi yerde okumustum. bu bulanti kimisinde bir iki haftada bicak gibi kesilirmis kimisinde 3
ayinda bitermis kimisi doguma.kdr devam edermis. insallah benim bulantilarda gecerde rahatca yemek yerim
Gogus hassasiyetin devam ediyor canim degilmi benim hassaiyetim bazen gidiyor bazen geliyor artik paranoya oldum varsa bile yok gibi geliyor bana

Çatlak yok ben de çok su içiyorum kuru erik kayısı vs yiyorum her gün tuvalete çıkıyorum ama zor biraz. Ikinmak istemiyorum daha kolay olurdu normalde🤦‍♀️

Arkadaşlar yeni katılan arkadaşlar rica etsem bilgileri eksiksiz verip beni etiketler misiniz yaş, son adet tarihi, beklenen doğum tarihi, kaçıncı bebek, gorulduyse kere görülme haftası, şehir
Canım ya ben bu etiketleme işini beceremedim. 🙈 tarif eder misin? Bir de 5+3 iken keseyi gördük çok şükür

Çatlak yok ben de çok su içiyorum kuru erik kayısı vs yiyorum her gün tuvalete çıkıyorum ama zor biraz. Ikinmak istemiyorum daha kolay olurdu normalde🤦‍♀️
O zaman bana nazaran daha iyisiniz 🥳 Rabbim düşmanımın başına vermesin, istemem. Umarım en kısa zamanda şifa bulursunuz. 😍

Arkadaşlar yeni katılan arkadaşlar rica etsem bilgileri eksiksiz verip beni etiketler misiniz yaş, son adet tarihi, beklenen doğum tarihi, kaçıncı bebek, gorulduyse kere görülme haftası, şehir
23 yaş
SAT 6 Kasım
13 Ağustos
İlk bebek
Henüz kese için kontrole gitmedim
Şehir Manisa
pozitifbiri pozitifbiri

Kizlar gogus hassayitetim gecti benim bir belirti o vardi oda gitti mide bulantisi zaten hic olmadi korkuyorum kotu bisey olmasindan sata gore bugun 4+6 oldum doktora gitmeye bile korkuyorum 😥
İyi düşünelim iyi olsun 🫶🏻 ne güzel bir tık daha kolay geçireceksiniz hamileliğinizi. Gerçi şuda var daha çok başındayız belki 1 2 güne belirtileriniz başlayacak bilmiyoruz. Ancak bebik orda ona bişey olsa Allahım korusun mutlaka anlarsınız belirti yaşamaktan bağımsız bir durum bence gidişat. Bu arada bende 4+5 im çok şükür şuan bir belirtim yok sadece arada hafiften bir sızı geliyor ama onun dışında birşey yok. Bin şükür çok ağır griptim oda geçti. Yalnız değilsiniz onu demeye çalışıyorum bir sürü anne var şuan hiç belirti yaşamayan 🧿

Benimde 5 + 4 te 729 cikti. Ama tam 6 gun sonra 6 +3 te gene ayni yerde test yaptirdim. 10.700 geldi. Yani katlamasi iyi diye dusunuyorum yuzde yuzden fazla hatta ama benimde hafta olarak geride. Ben bunu gec dollenmedir diye yorumladim sanirim katlamasi daha onemli 3 5 gunluk gec dollenmis olmasi zaten gec yukselmeye baslamasina sebep olmus oluyor oda makul olabilen bi durum. Cuma gunu doktora gidecegim 6 + 6 da yani aksi birsey solerse gene yazarim gruba ama gonlunuzu bence ferah tutun katlanis hizina bakin.

Evet birkaç örnek okuyunca içim ferahladı çok şükür zaten ben hasta olduğun için acildeydim ve orada öğrendim aslında çok çok erkendi. Doktor ilk başta ümitlenmek yok sadece dikkat et dedi pazartesi günü artışı görünce ciddiye almaya başladı 😅

Sizinde artışınız çok yerinde gibi maşallah 🧿 hepte böyle hepimizinki olması gerektiği gibi katlanarak artsın 🧿

X