2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk 97 ,ikinci 321 geldi iki katından fazla artmış halbuki tek embriyo ,hemşire bidaha kan vermene gerek yok dedi bekliyorm bende kanama vs yok
Anladim canim cok güzelmis masallah demek ki embriyon saglikli bi kere daha aldirsaydin o zaman anlardik belki ikiz mi degil mi ama ihtimal var tabi bosuna dertlenme canim bence hersey yolunda belirti olmak zorunda degil sen olmayanlardansin

Anladim canim cok güzelmis masallah demek ki embriyon saglikli bi kere daha aldirsaydin o zaman anlardik belki ikiz mi degil mi ama ihtimal var tabi bosuna dertlenme canim bence hersey yolunda belirti olmak zorunda degil sen olmayanlardansin
İnşallah saglık lıdır ya ,siz gebelik testi denednzmi sonra ben merktan yaptım t çizgisi c den koyu cıkıyor

İnşallah saglık lıdır ya ,siz gebelik testi denednzmi sonra ben merktan yaptım t çizgisi c den koyu cıkıyor
Denedim canim her gün yapiyorum valla dayanamiyorum. Ama daha benimki tam yakalayamadi en koyusunu bi tik daha acik gibiydi dünkünde. Ama koyulasmayi hep takip ettim.

ben 4+1 im on karın bolgemde ağrı var regl agrısı gıbı degıl ama karıncalanma gıbı sızde de oluyor mu hamıle kaldıgımdan berı karın bolgemde degısık yerlerde agrı oluyor

6+2 için uygun bence .Ben de 6+2 de gördüm keseyi bu boyutlardaydı.Zaten ölçülere göre hafta hesabı yapıyor ultrason makineleri.kalp atışı için bende ctesi gideceğim 7+0 da net duyulur dedi.acaba erken mi gidiyorum doktorunuz 10 gün demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…